Kvadráty: 5852
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 29x 29x
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený 9x 9x
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x 4x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 4x 4x
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) Není ohrožený 1x 1x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený 1x 1x
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 8x 10x
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 22x 22x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 6x 6x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 2x 2x
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) Téměř ohrožený 1x 1x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 14x 14x
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 8x 8x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 15x 1x 16x
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 14x 14x
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) Téměř ohrožený 12x 12x
Larinioides cornutus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) Není ohrožený 2x 2x
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 49x 49x
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x 2x
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) Není ohrožený 3x 3x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Atypus muralis (Bertkau, 1890) Silně ohrožený 21x 8x 29x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený 3x 3x
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 6x 6x
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 Není ohrožený 8x 8x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Clubiona similis L. Koch, 1867 Kriticky ohrožený 2x 2x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 1x 1x 2x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Argenna subnigra (O. P.-Cambridge, 1861) Není ohrožený 5x 5x
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) Ohrožený 4x 4x
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 2x 27x 29x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 37x 37x
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) Ohrožený 1x 1x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) Není ohrožený 2x 2x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dysdera crocata C. L. Koch, 1838 Není ohrožený 1x 1x
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 11x 13x
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 10x 10x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 4x 62x 66x
Eutichuridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium campestre Lohmander, 1944 Téměř ohrožený 1x 1x
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Cheiracanthium mildei L. Koch, 1864 Není ohrožený 1x 1x
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) Téměř ohrožený 2x 2x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Berlandina cinerea (Menge, 1872) Silně ohrožený 2x 2x
Callilepis nocturna (Linné, 1758) Ohrožený 1x 1x
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený 2x 2x
Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) Ohrožený 2x 2x
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 29x 31x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 46x 46x
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 4x 4x
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 10x 10x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 14x 14x
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený 2x 2x
Echemus angustifrons (Westring, 1861) Ohrožený 2x 2x
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 6x 8x
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 5x 5x
Gnaphosa opaca Herman, 1879 Ohrožený 6x 6x
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 Ohrožený 5x 5x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 33x 1x 34x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Micaria albovittata (Lucas, 1846) Nezvěstný 2x 2x
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Micaria subopaca Westring, 1861 Ohrožený 1x 1x
Sosticus loricatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 4x 4x
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 6x 8x
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 29x 1x 30x
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) Ohrožený 5x 5x
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) Ohrožený 9x 9x
Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 3x 3x
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený 51x 51x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 35x 37x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 3x 3x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 18x 18x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 1x 1x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Acartauchenius scurrilis (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 4x 4x
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený 1x 1x
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 1x 1x
Agyneta fuscipalpa (C. L. Koch, 1836) Silně ohrožený 1x 1x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 58x 58x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 22x 22x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 24x 24x
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 5x 5x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 19x 19x
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 17x 17x
Centromerus capucinus (Simon, 1884) Silně ohrožený 2x 2x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 27x 27x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 10x 10x
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) Téměř ohrožený 3x 3x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 3x 3x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 19x 19x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 44x 44x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 7x 7x
Entelecara erythropus (Westring, 1851) Není ohrožený 7x 7x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 22x 22x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 35x 35x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 5x 5x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Gonatium hilare (Thorell, 1875) Silně ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 8x 8x
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený 2x 2x 4x
Hypsocephalus pusillus (Menge, 1869) Silně ohrožený 1x 1x
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) Silně ohrožený 8x 8x
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) Ohrožený 2x 25x 27x
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 4x 4x
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 3x 3x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 23x 23x
Macrargus carpenteri (O. P.-Cambridge, 1894) Ohrožený 4x 4x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 9x 9x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 14x 14x
Mecopisthes silus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 2x 2x
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 10x 10x
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený 21x 21x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 20x 20x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 17x 17x
Minicia marginella (Wider, 1834) Ohrožený 4x 4x
Mioxena blanda (Simon, 1884) Téměř ohrožený 2x 2x
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) Ohrožený 7x 7x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 8x 8x
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 5x 5x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 6x 6x
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 3x 3x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 57x 57x
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) Silně ohrožený 23x 23x
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený 2x 2x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 9x 9x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 13x 13x
Silometopus reussi (Thorell, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) Není ohrožený 34x 34x
Syedra gracilis (Menge, 1869) Ohrožený 4x 4x
Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 5x 5x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 12x 12x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 27x 27x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený 28x 28x
Thyreosthenius biovatus (O. P.-Cambridge, 1875) Ohrožený 2x 2x
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 7x 7x
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 5x 5x
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) Není ohrožený 3x 3x
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 9x 9x
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 29x 29x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 5x 5x
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria monoceros (Wider, 1834) Silně ohrožený 4x 4x
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 Téměř ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 5x 5x
Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 12x 12x
Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 2x 10x 12x
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 3x 3x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 53x 55x
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 4x 26x 30x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 20x 20x
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) Silně ohrožený 2x 5x 7x
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x 4x
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) Kriticky ohrožený 2x 2x
Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 5x 1x 6x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 87x 87x
Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 8x 8x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený 63x 63x
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) Není ohrožený 2x 20x 22x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 22x 22x
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) Ohrožený 28x 28x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 14x 16x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 10x 10x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 26x 26x
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 Není ohrožený 2x 1x 3x
Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 4x 2x 20x 26x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 2x 15x 17x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 63x 63x
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 7x 7x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 2x 12x 16x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero aphana (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 8x 8x
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 2x 14x 16x
Ero tuberculata (De Geer, 1778) Silně ohrožený 2x 2x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 2x 2x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 37x 39x
Oonopidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Triaeris stenaspis Simon, 1891 1x 1x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 7x 7x
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 14x 14x
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 48x 48x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 1x 1x
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 2x 3x 5x
Philodromus rufus Walckenaer, 1826 Silně ohrožený 1x 1x
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 Téměř ohrožený 2x 2x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 24x 24x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Modisimus culicinus (Simon, 1893) Není ohrožený 2x 2x
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 3x 3x
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) Není ohrožený 2x 2x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 33x 33x
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 Ohrožený 2x 2x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 50x 52x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 2x 9x
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 14x 14x
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 5x 5x
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 7x 7x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x 38x 40x
Hasarius adansoni (Audouin, 1826) Není ohrožený 2x 2x
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) Téměř ohrožený 2x 2x 4x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 12x 14x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 14x 14x
Heliophanus lineiventris Simon, 1868 Kriticky ohrožený 2x 2x
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) Ohrožený 1x 1x
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 26x 26x
Philaeus chrysops (Poda, 1761) Ohrožený 1x 1x
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 18x 1x 19x
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 3x 3x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 11x 11x
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 8x 8x
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 1x 1x
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 11x 11x
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený 8x 8x
Scytodidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria bavarica C. L. Koch, 1843 Ohrožený 2x 2x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 2x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 17x 17x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 2x 2x 4x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 40x 40x
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 Téměř ohrožený 4x 4x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 1x 1x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 20x 20x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 4x 1x 5x
Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 8x 1x 9x
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 6x 8x
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 4x 4x
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) Není ohrožený 32x 32x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 19x 19x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 4x 21x 25x
Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený 14x 14x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) Ohrožený 2x 8x 10x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 22x 22x
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený 9x 9x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 2x 2x
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený 3x 3x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 128x 128x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x 4x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 7x 7x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 8x 8x
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) Není ohrožený 3x 3x
Steatoda triangulosa (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Theridion betteni Wiehle, 1960 Téměř ohrožený 1x 1x
Theridion melanurum Hahn, 1831 Není ohrožený 2x 2x
Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 6x 6x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 41x 41x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 2x 2x
Cozyptila blackwalli (Simon, 1875) Ohrožený 2x 2x
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 3x 1x 4x
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený 12x 12x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 17x 17x
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 2x 22x 24x
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 38x 38x
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 5x 7x
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) Ohrožený 2x 2x
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) Téměř ohrožený 8x 8x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 2x 2x
Pistius truncatus (Pallas, 1772) Téměř ohrožený 1x 1x
Synema globosum (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený 3x 3x
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 Ohrožený 20x 1x 21x
Xysticus acerbus Thorell, 1872 Není ohrožený 3x 3x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 14x 14x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 37x 37x
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 20x 1x 21x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 2x 32x 34x
Xysticus ninnii Thorell, 1872 Silně ohrožený 3x 3x
Xysticus sabulosus (Hahn, 1832) Ohrožený 2x 2x
Xysticus striatipes L. Koch, 1870 Ohrožený 2x 2x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 2x 2x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 42x 44x
Uloboridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Uloborus plumipes Lucas, 1846 Není ohrožený 1x 1x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 3x 1x 4x
Zodarion italicum (Canestrini, 1868) Není ohrožený 2x 2x
Zodarion rubidum Simon, 1914 Není ohrožený 18x 18x

Fotografie

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (1321 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 10 3 3 9
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 1
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 2 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 3 0 0 3
Atypus muralis (Bertkau, 1890) 3 0 1 3
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 5 1 0 1
Clubiona similis L. Koch, 1867 0 1 0 1
Argenna subnigra (O. P.-Cambridge, 1861) 1 1 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 16 5 1 9
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 0 1 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 4 2 0 4
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 2 0 3
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 22 24 1 21
Cheiracanthium campestre Lohmander, 1944 1 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 8 7 0 6
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 20 16 1 20
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 5 3 0 4
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 13 1 0 7
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 1 0 0 1
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 2 0 0 2
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 26 5 0 13
Micaria albovittata (Lucas, 1846) 1 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 3 0 0 2
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 21 12 2 12
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 1 6 0 2
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 2 1 0 3
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 37 19 0 21
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 15 29 0 9
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 2 1 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 44 3 0 8
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Agyneta fuscipalpa (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 9 8 0 7
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 28 8 0 12
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 6 0 0 3
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 14 11 0 8
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 20 10 0 7
Centromerus capucinus (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 20 6 0 9
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 5 0 4
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 21 4 0 5
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 5 22 0 13
Erigone atra Blackwall, 1833 2 2 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 5 2 0 3
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 2 4 0 3
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) 1 4 0 4
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 10 22 0 9
Macrargus carpenteri (O. P.-Cambridge, 1894) 0 4 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 2 0 3
Maso sundevalli (Westring, 1851) 10 2 0 4
Mecopisthes silus (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 25 3 0 7
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 4 0 0 2
Mioxena blanda (Simon, 1884) 1 0 0 1
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 2 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 22 26 0 23
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 55 9 0 12
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 3 2 0 4
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 13 13 3 16
Syedra gracilis (Menge, 1869) 0 1 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 2 0 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 1 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 8 12 0 12
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 3 0 2
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 7 13 0 12
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 3 0 3
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 2 13 0 14
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 2 1 0 2
Walckenaeria monoceros (Wider, 1834) 1 1 0 2
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 4 0 3
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 3 0 4
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 206 74 8 21
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 10 9 1 8
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 28 3 0 6
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 1 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 2 0 1 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 182 90 7 34
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 282 124 25 24
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 3 3 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 30 8 0 6
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 6 14 0 12
Pardosa palustris (Linné, 1758) 4 0 1 3
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 4 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 45 20 1 11
Trochosa robusta (Simon, 1876) 7 8 1 7
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 20 13 0 24
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 44 15 0 5
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 3 0 0 3
Ero tuberculata (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 14 9 3 15
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 26 18 0 10
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 4 2 14 9
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 3 2 0 5
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 1 2
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 2 0 4
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 2 0 3
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 5 5 4 10
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 3 7 2 7
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 7 3 0 4
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 4 3 0 4
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 11 8 2 11
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 7 2 0 3
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 6 2 1 6
Episinus truncatus Latreille, 1809 2 4 0 5
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 2 1 1 3
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 3 3 0 6
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 31 3 0 12
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 1 0 0 1
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) 1 0 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 0 2 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 5 0 0 4
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 9 5 0 10
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 13 3 0 9
Xysticus kochi Thorell, 1872 6 1 0 4
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 12 4 0 6
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 6 5 0 1
Zodarion rubidum Simon, 1914 3 5 0 4
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 3 0 0 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 3 1 0 4
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 5 1 0 6
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 13 27 0 17
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 6 0 6
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 3 0 4
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 2 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 1 2 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 3 0 4
Gonatium hilare (Thorell, 1875) 1 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 2 0 3
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 4 0 5
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 0 1 0 1
Syedra gracilis (Menge, 1869) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 2 2 0 4
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 11 17 0 17
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 3 0 3
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 3 1 0 4
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 38 46 0 47
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 3 0 0 3
Theridion pinastri L. Koch, 1872 2 0 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 14 19 0 19
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 3 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 7 0 3
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 2 0 3
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 9 4
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 0 4 1
Larinioides cornutus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 3 4 3 9
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 2 0 2
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 4 1 0 5
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 2 0 3
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 15 2 5
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 4 0 5
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 2 0 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 8 0 6
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 0 1 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 3 11 6
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 58 8
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 16 9 0 6
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 2 2 4
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 4 25 0 12
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 12 0 3
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 3 0 3
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 3 15 0 12
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 2 4
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 2 1 3
Synema globosum (Fabricius, 1775) 0 0 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 2 1 6 5
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 4 0 3
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 5 2 0 2
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 7 1 0 2
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 3 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 5 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 2 1 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 0 0 1
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 0 1 0 1
Atypus muralis (Bertkau, 1890) 0 1 0 5
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 3 0 0 1
Dysdera crocata C. L. Koch, 1838 1 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 1 2
Cheiracanthium mildei L. Koch, 1864 0 1 0 1
Berlandina cinerea (Menge, 1872) 1 0 0 1
Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 2 0 4
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Gnaphosa opaca Herman, 1879 1 0 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 0 1 0 1
Sosticus loricatus (L. Koch, 1866) 1 2 0 2
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 4
Acartauchenius scurrilis (O. P.-Cambridge, 1872) 1 4 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 2 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 1 2
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 2 0 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 0 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 2 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 2 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 3 4 0 1
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 3 0 3
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 0 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 3 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 0 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 3 4 0 2
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 1 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 2 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 2
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 2 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 0 0 1
Modisimus culicinus (Simon, 1893) 2 3 2 2
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 1 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 3 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 2 0 3
Hasarius adansoni (Audouin, 1826) 2 0 1 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 0 0 1
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 0 1 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 0 1 0 1
Theridion melanurum Hahn, 1831 0 1 0 1
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 0 0 1 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 0 0 3
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 1 0 5
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 4 2 9
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Zodarion rubidum Simon, 1914 0 0 2 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 4 5
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 2
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 3 0 0 3
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 2 2 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 1 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 0 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 0 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 0 1 0 1
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 8 11 0 1
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 1 2 0 2
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 0 1 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 5 5
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 0 2 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 1 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 2 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 1 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 0 0 1 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 1 1
Cozyptila blackwalli (Simon, 1875) 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 3 3 0 4
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 6 8 0 6
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Xysticus acerbus Thorell, 1872 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Xysticus ninnii Thorell, 1872 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 2 4 5
Zodarion italicum (Canestrini, 1868) 0 1 0 1
Zodarion rubidum Simon, 1914 0 2 5 4
PozorováníSamciSamiceMláďataNálezy
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 0 0 0 2
Uloborus plumipes Lucas, 1846 0 1 0 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) 0 0 0 1
Steatoda triangulosa (Walckenaer, 1802) 1 1 1 1
paSamciSamiceMláďataNálezy
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (1139 použitých nálezů)
ovocné sady bez bylinné vegetaceSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 3 0 0 3
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 1 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 3 1 0 4
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Larinioides cornutus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 8 4 0 11
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 13 27 0 17
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 4 7 0 10
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 3 0 4
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 3 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 5 0 7
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 2 6 0 8
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 2 0 3
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 0 1 0 1
Syedra gracilis (Menge, 1869) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 2 2 0 4
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 11 25 0 23
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 2 5 0 5
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 7 26 0 16
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 3 0 4
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 41 59 0 57
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 3 0 0 3
Theridion pinastri L. Koch, 1872 2 0 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 14 19 0 19
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 2 0 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 3 0 3
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 8 2 2 5
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 2 0 4 3
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona similis L. Koch, 1867 0 1 0 1
Argenna subnigra (O. P.-Cambridge, 1861) 1 1 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 3 5 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 5 4 1 5
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 3 3 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 7 0 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 5 3 0 3
Micaria albovittata (Lucas, 1846) 1 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 14 7 2 5
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 12 8 0 7
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 35 3 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 4 0 3
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 1 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 2 4 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 10 3 0 3
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 3 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 5 0 4
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 2 0 1
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 5 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) 1 3 0 3
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 1 4 0 4
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 4 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 11 1 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 5 3 0 5
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 20 4 0 4
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 9 7 0 6
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 4 0 2
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 2 1 0 2
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 3 0 3
Walckenaeria monoceros (Wider, 1834) 1 1 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 121 55 4 5
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 3 2 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 24 2 0 3
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 0 0 1 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 38 36 2 6
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 51 33 12 6
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 3 2 0 3
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 2 1 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 3 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 34 17 1 4
Trochosa robusta (Simon, 1876) 5 6 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 7 2 0 5
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 4 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 4 8 0 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 11 4
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 1 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 10 7 0 5
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 2 4 5 7
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 2 3 1 3
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 6 3 0 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 8 3 0 6
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 2 0 0 2
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 0 1 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 2 0 3
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 5 0 0 3
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) 1 0 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 0 4 3
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 3 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 3 3 0 4
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 3 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 4 1 0 2
travnaté stepiSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 2 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 1 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 7 0 3
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 4 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 1 2
Atypus muralis (Bertkau, 1890) 1 0 1 2
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 1 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 1 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 3 2 0 3
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 1 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 3 12 0 5
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 3 0 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 3 7 0 5
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 1 0 0 1
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 2 0 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 3 1 0 2
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 2 0 0 2
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 1 6 0 2
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 2 0 0 2
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 16 6 0 6
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 14 22 0 7
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 2 1 0 1
Agyneta fuscipalpa (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 7 5 0 5
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus capucinus (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 2 0 2
Gonatium hilare (Thorell, 1875) 1 1 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 9 18 0 5
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 11 2 3
Mecopisthes silus (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 9 1 0 3
Mioxena blanda (Simon, 1884) 1 0 0 1
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 4 14 0 5
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 10 3 0 3
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 2 0 3
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 1 0 2 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 3 2 0 3
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 3 0 3
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 3 0 3
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 5 2 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 4 7 1 4
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 47 7 3 5
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 194 76 10 8
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 1 0 2
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 2 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 3 0 3
Ero furcata (Villers, 1789) 2 0 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 6 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 19 10 0 4
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 46 4
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 2 1 0 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 2 0 3
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 0 1 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 12 0 3
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 3 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 18 3 0 4
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 2 1 1 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 2 0 1
Xysticus ninnii Thorell, 1872 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 8 4 0 4
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Zodarion rubidum Simon, 1914 3 7 4 8
horská vřesovištěSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 1 0 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 5 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 10 3 1 4
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 16 8 0 9
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 2 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 9 4 0 6
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 11 0 0 3
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 7 0 2
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 2 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 6 0 0 3
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 4 0 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 12 7 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 4 0 0 1
Macrargus carpenteri (O. P.-Cambridge, 1894) 0 4 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 2 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 2 0 2
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 1 5 0 3
Syedra gracilis (Menge, 1869) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 2 0 0 2
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 1 1 0 2
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 3 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 10 3 0 4
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 78 39 1 14
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 5 2 1 4
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 3 0 1
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 3 13 0 9
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 6 3 0 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 4 4 0 6
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 44 15 0 5
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 7 4 0 6
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 3 4 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 2 14 7
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 1 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 3 1 0 4
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 4 3 0 4
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 4 1 0 2
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 1 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 1 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 4 0 0 2
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 0 1 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 2 0 3
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 4 1 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 4 0 0 2
suché křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 2 0 3
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 2 0 0 2
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 2 0 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 5 0 0 3
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 1 1 0 2
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 6 1 0 3
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 6 0 0 3
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 22 3 0 6
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 2 2 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 4 15 0 6
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 4 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 7 3 0 4
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 21 2 0 3
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 1 1 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 2 0 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 3 6 0 5
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 1 4 0 4
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 2 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 28 7 4 4
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 2 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 8 6 1 4
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 27 14 0 3
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 0 1 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 4 0 0 2
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 0 1 3
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 2 0 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 3 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 3 3 2 3
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 1 0 2
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 2 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 0 1 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 1 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 4 2 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 2 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 20 4 0 4
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 7 2 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 2 0 2
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 4 0 0 3
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 2 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 1 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 6 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 2 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 2 0 2
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 5 1 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 7 2 0 3
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 0 1 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 28 7 0 4
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 2 0 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 4 2 4
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 0 1 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 2 1 0 1
výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 3 1 0 3
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 2 4 0 4
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 5 3 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 6 0 0 1
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) 0 1 0 1
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 2 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 1 0 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 37 6 0 4
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 3 0 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 5 0 1 3
Pardosa palustris (Linné, 1758) 4 0 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 0 1 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 2 0 4
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Ero tuberculata (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 0 0 2
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 2 0 0 1
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 3 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 5 2 0 2
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 7 1 0 2
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 3 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 5 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 2 1 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Dysdera crocata C. L. Koch, 1838 1 1 0 1
Sosticus loricatus (L. Koch, 1866) 1 2 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Triaeris stenaspis Simon, 1891 0 12 0 1
Modisimus culicinus (Simon, 1893) 2 3 2 2
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Hasarius adansoni (Audouin, 1826) 2 0 1 2
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 0 1 0 1
Theridion melanurum Hahn, 1831 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Uloborus plumipes Lucas, 1846 0 1 0 1
Kultury listnáčůSamciSamiceMláďataNálezy
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 1 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 6 5 0 3
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 2 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 4 0 4
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 0 0 1 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 3 5 0 3
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 1 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 2 0 0 1
bažinné olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 2 0 2
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 2 5 0 4
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 2 0 0 2
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 1 3 0 3
ruderálySamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Urbánní biotopySamciSamiceMláďataNálezy
Cheiracanthium mildei L. Koch, 1864 0 1 0 1
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 0 0 0 1
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) 0 0 0 1
bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 2 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 2 0 2
vnější stěny budovSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 0 2 0 1
dubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 2 4 0 1
Skalní a suťové biotopySamciSamiceMláďataNálezy
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 2 0 2
městské parkySamciSamiceMláďataNálezy
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 1 1 0 2
obilná poleSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
ParkySamciSamiceMláďataNálezy
Micaria subopaca Westring, 1861 0 1 0 1
SklepySamciSamiceMláďataNálezy
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 0 0 0 1
Skalní a suťové biotopySamciSamiceMláďataNálezy
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 5 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018