Kvadráty: 5553
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 9x 9x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 13x 13x
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 10x 10x
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) Není ohrožený 1x 1x
Textrix denticulata (Olivier, 1789) Téměř ohrožený 1x 1x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 7x 1x 8x
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený 3x 3x
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 5x 5x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 32x 5x 37x
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 20x 3x 23x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 30x 3x 33x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 23x 2x 25x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 3x 10x
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 2x 1x 3x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 26x 1x 27x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 4x 2x 6x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 1x 1x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 27x 6x 33x
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 6x 6x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Atypus affinis (Eichwald, 1830) Téměř ohrožený 14x 14x
Atypus piceus (Sulzer, 1776) Ohrožený 6x 6x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 8x 8x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 4x 4x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 14x 14x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 8x 8x
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený 7x 7x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Argenna subnigra (O. P.-Cambridge, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 3x 3x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 9x 9x
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 6x 6x
Mastigusa arietina (Thorell, 1871) Ohrožený 2x 2x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 1x 1x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 3x 3x
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 12x 12x
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 4x 4x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 3x 3x
Eutichuridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 3x 3x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 6x 6x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený 4x 4x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 4x 4x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) Ohrožený 4x 4x
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 4x 4x
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 Téměř ohrožený 4x 4x
Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 4x 4x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 32x 32x
Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený 2x 2x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 8x 8x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 6x 6x
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 3x 3x
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) Silně ohrožený 4x 4x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 13x 13x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 3x 3x
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) Téměř ohrožený 10x 10x
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený 2x 2x
Aphileta misera (O. P.-Cambridge, 1882) Ohrožený 12x 12x
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) Téměř ohrožený 3x 3x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 12x 12x
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 33x 33x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 5x 5x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 46x 46x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 18x 18x
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) Není ohrožený 5x 5x
Centromerus prudens (O. P.-Cambridge, 1873) Kriticky ohrožený 3x 3x
Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený 5x 5x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 12x 12x
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 26x 26x
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 12x 12x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 20x 20x
Diplocephalus permixtus (O. P.-Cambridge, 1871) Téměř ohrožený 3x 3x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 28x 28x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 15x 2x 17x
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 10x 10x
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 3x 3x
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 8x 8x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 9x 1x 10x
Entelecara erythropus (Westring, 1851) Není ohrožený 3x 3x
Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 4x 4x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 10x 1x 11x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 5x 5x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 12x 12x
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 20x 20x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 15x 15x
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený 17x 1x 18x
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 9x 1x 10x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 29x 1x 30x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 10x 10x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 20x 20x
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 15x 1x 16x
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 2x 2x
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 1x 1x
Kaestneria pullata (O. P.-Cambridge, 1863) Ohrožený 6x 1x 7x
Labulla thoracica (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 2x 3x
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 9x 2x 11x
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený 6x 6x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 19x 19x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 50x 1x 51x
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 25x 25x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Maro lepidus Casemir, 1961 Silně ohrožený 12x 12x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 22x 22x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 27x 1x 28x
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 3x 3x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 1x 1x 2x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 32x 32x
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Mughiphantes pulcher (Kulczyński, 1881) Téměř ohrožený 1x 1x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 50x 2x 52x
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený 11x 2x 13x
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 23x 2x 25x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 14x 14x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) Není ohrožený 2x 2x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 3x 3x
Panamomops fagei Miller & Kratochvíl, 1939 Ohrožený 3x 3x
Panamomops mengei Simon, 1926 Není ohrožený 4x 4x
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) Téměř ohrožený 7x 7x
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 4x 4x
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený 13x 13x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 5x 5x
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 1x 1x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 5x 5x
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 3x 3x
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 11x 11x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 23x 23x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 4x 4x
Taranucnus setosus (O. P.-Cambridge, 1863) Silně ohrožený 1x 1x
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 20x 20x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 24x 24x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 18x 1x 19x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 6x 6x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 11x 1x 12x
Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 34x 4x 38x
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) Ohrožený 2x 2x
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 6x 6x
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 20x 20x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený 12x 1x 13x
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 5x 5x
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 2x 2x
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) Není ohrožený 3x 3x
Walckenaeria nodosa O. P.-Cambridge, 1873 Ohrožený 1x 1x
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 10x 10x
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 3x 3x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 9x 9x
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 2x 2x
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený 1x 1x
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) Ohrožený 4x 4x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 16x 16x
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) Ohrožený 62x 2x 64x
Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 16x 16x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 56x 2x 58x
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený 6x 6x
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 23x 23x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 8x 8x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 44x 3x 47x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 19x 1x 20x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 Téměř ohrožený 15x 15x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 58x 58x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 9x 9x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 31x 31x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 28x 28x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 Není ohrožený 3x 3x
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 5x 5x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 4x 4x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 83x 2x 85x
Mysmenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Microdipoena jobi (Kraus, 1967) Silně ohrožený 3x 3x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 4x 4x
Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778) Ohrožený 2x 2x
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 Téměř ohrožený 4x 4x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 10x 10x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 1x 1x
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) Není ohrožený 2x 2x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 4x 4x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) Ohrožený 38x 1x 39x
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 87x 5x 92x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 24x 24x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) Ohrožený 2x 2x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 2x 2x
Marpissa radiata (Grube, 1859) Ohrožený 20x 20x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 30x 30x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 7x 1x 8x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Meta menardi (Latreille, 1804) Není ohrožený 2x 2x
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 9x 9x
Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 4x 1x 5x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 32x 32x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 36x 36x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 3x 3x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 12x 12x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 12x 12x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 52x 1x 53x
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 1x 1x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 6x 3x 9x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 8x 1x 9x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 17x 17x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) Téměř ohrožený 6x 6x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 14x 14x
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 11x 11x
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 7x 7x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 13x 13x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 15x 1x 16x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 22x 22x
Robertus scoticus Jackson, 1914 Téměř ohrožený 2x 2x
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) Není ohrožený 3x 3x
Rugathodes instabilis (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 1x 1x
Theridion betteni Wiehle, 1960 Téměř ohrožený 1x 1x
Theridion hemerobium Simon, 1914 Není ohrožený 1x 1x
Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 6x 6x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 21x 21x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 12x 12x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 16x 16x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 10x 10x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 6x 6x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 17x 17x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Uloboridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 4x 4x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (626 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 2 1 1 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 3 0 2
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 3 0 0 3
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 7 1 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 2 2 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 3 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 3 1 0 2
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 4 1 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 7 6 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 10 3 0 3
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 20 23 1 5
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 2 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 2 1 0 2
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 1 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 2 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 25 25 0 5
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 3 0 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Diplocephalus permixtus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 5 6 0 4
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 6 0 0 1
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 4 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 14 2 0 3
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 2 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 3 2 2
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 7 15 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 7 0 0 4
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 5 9 0 7
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 7 3 0 4
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 1 0 1
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) 16 8 0 2
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 11 7 0 4
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 15 4 0 3
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 1 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 3 0 4
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 7 4 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 5 0 0 3
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 5 1 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 5 1 0 4
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 53 9 0 4
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 49 11 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 8 13 1 5
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 4 1 0 4
Pardosa palustris (Linné, 1758) 4 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 55 31 2 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 3 2 0 3
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 17 2 1 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 122 26 11 6
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 21 13 0 6
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 9 5 2 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 15 7 2 6
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 1 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 0 0 2
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 3 3 2 4
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 2 7 5
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 4 0 0 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 2 2 0 4
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 3 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 2 0 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 1 1 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 15 1 2 3
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 3 0 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 4 2 0 2
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 4 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 2 1 3
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 2 3 4
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 2 2 4
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 3 0 2
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 2 0 2
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 2 1 0 2
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 9 0 3
Argenna subnigra (O. P.-Cambridge, 1861) 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 2 1 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) 7 0 4 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 10 21 0 2
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) 0 4 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 24 20 15 3
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 1 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 12 6 3
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Panamomops fagei Miller & Kratochvíl, 1939 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 4 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 1 11 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 6 0 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 2 5 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 5 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 4 0 3
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 1 5 6 4
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 4 8 7
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 15 11 9 8
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 2 0 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 1 4 4 7
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 9 9 0 7
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 4 4 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 2 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 1 0 5 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 6 4 3 4
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 4 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 6 0 2
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 2 1 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 2 3 4
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 10 0 4
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 3 3 0 2
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 0 1 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 3 8 0 3
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 2 1 2
Hahnia helveola Simon, 1875 1 1 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 6 0 2
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 1 6 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Aphileta misera (O. P.-Cambridge, 1882) 1 3 0 3
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 8 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 3 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 1 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 3 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 5 3 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 3 0 3
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 0 27 0 5
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 3 5 0 3
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 4 0 1
Kaestneria pullata (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 2 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 2 0 1
Maro lepidus Casemir, 1961 0 2 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 11 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 2 0 2
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 11 0 4
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 2 0 3
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 1 3 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 2 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 5 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 4 0 4
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 1 9 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 3 11 5 5
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 3 1 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 3 2 1 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 6 6 13 6
Microdipoena jobi (Kraus, 1967) 1 0 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 2 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 0 3 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 1 0 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 0 4 0 2
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 0 0 2 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 0 2 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 7 4
Robertus scoticus Jackson, 1914 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 1 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 2 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 1 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 3 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 2 2 3 4
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 3 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Mastigusa arietina (Thorell, 1871) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 3 0 2
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 7 0 2
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 14 13 4 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 3 6 4
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 3 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 2 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 24 0 5
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 5 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 6 3 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 3 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 0 3 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 4 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 3 9 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 4 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 2 1 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 3 1 0 2
Theridion pinastri L. Koch, 1872 3 3 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 6 0 3
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 16 4
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 3 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 2 0 2
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 2 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 1 1 2 3
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 0 0 3 4
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 0 0 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 4 0 2
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 0 1 1 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus prudens (O. P.-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 2 7 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 1 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 1 1 1
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 1 4 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 1 1
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 1 3 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 5 3 2 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 3 2 1 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 1 1
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 0 1 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 1 1
Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 4 4 5
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 4 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 3 4 0 2
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 0 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 2 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 2 0 2
isSamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 9 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 1 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 2 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 0 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 0 0 1
PozorováníSamciSamiceMláďataNálezy
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 0 2 0 2
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (638 použitých nálezů)
ostřicové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 3 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 2 1 3
Araneus marmoreus Clerck, 1757 2 4 4 7
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 3 0 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 1 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 1 1 3
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 2 0 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 1 0 2
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 12 0 4
Argenna subnigra (O. P.-Cambridge, 1861) 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 1 0 0 1
Mastigusa arietina (Thorell, 1871) 0 1 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 2 0 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 20 20 2 4
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 2 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 1 1 0 1
Aphileta misera (O. P.-Cambridge, 1882) 1 3 0 3
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 9 0 3
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 22 22 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 3 0 0 2
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 3 7 0 3
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 4 0 3
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 7 0 2
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 4 27 0 6
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 0 2 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 16 7 0 5
Kaestneria pullata (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 2 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 3 5 2
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 2 0 2
Maro lepidus Casemir, 1961 0 2 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 15 0 5
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 5 2 0 3
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 4 0 6
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 5 5 0 4
Panamomops fagei Miller & Kratochvíl, 1939 0 1 0 1
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 3 1 0 2
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) 16 8 0 2
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 2 5 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 2 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 19 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 13 5 0 3
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 1 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 4 0 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 0 0 2
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 48 26 5 10
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 4 1 1 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 1 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 55 37 2 5
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 3 0 3
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 17 2 1 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 99 21 12 5
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 16 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 17 11 15 10
Microdipoena jobi (Kraus, 1967) 1 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 1 1 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 3 0 2
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 3 6 7 6
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 4 3 8 7
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 10 5 5 5
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 5 6 7
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 8 12 0 8
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 4 5 0 3
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 1 0 7 3
Tetragnatha montana Simon, 1874 3 4 3 3
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 7 4
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 5 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 6 3
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 4 3
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 12 3 2 4
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 3 9 0 4
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 3 2 3 6
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 2 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 8 0 5
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 5 0 3
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 3 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 3 3 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Diplocephalus permixtus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 0 0 2
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 6 0 0 1
Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) 0 4 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 7 15 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 4 6 1 5
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 3 1 1 3
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 9 2 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 3 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 2 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 9 6 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 9 16 2 6
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 3 3 1 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 23 8 1 5
Ero furcata (Villers, 1789) 0 0 1 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 6 3 1 4
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 1 4 1 4
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 4 10 8
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 7 5 2 4
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 1 0 1 2
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 6 7 0 7
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 3 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 3 5 0 6
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 2 2 3
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 4 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 2 0 3
reliktní bory na skaláchSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 1 0 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 1 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 3 7 0 2
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 2 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 2 0 2
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 3 0 0 1
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) 1 0 2 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 3 1 0 2
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 4 1 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 7 6 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 10 3 0 3
Hahnia helveola Simon, 1875 1 1 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 2 1 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 2 0 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 3 1 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 1 3 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 2 0 2
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 49 11 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 5 8 0 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 12 7 3 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 2 5 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 6 3 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 0 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 6 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 4 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 1 0 2
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 3 11 0 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 2 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 3 3 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 1 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 4 2 0 2
bažinné olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona lutescens Westring, 1851 3 3 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 11 25 0 4
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 3 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 3 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 2 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 38 36 19 5
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 2 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 12 6 4
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 3 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 2 5 0 3
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 3 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 3 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 7 0 2
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 1 1 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 10 2
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 2 1 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 7 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) 6 0 2 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 6 3 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 6 2 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 3 1 0 2
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 2 0 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 4 2 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 3 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 5 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 2 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 4 2 2
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 2 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 1
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
osluněné skály nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 2 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 1 6 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Centromerus prudens (O. P.-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 3 16 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 2 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 2 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 0 0 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 1 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 1 6 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 1 1
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 2 12 0 2
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 0 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 0 2 1
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 1 1
Robertus scoticus Jackson, 1914 1 0 0 1
rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 2 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 1 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
bučiny nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 0 1 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 2 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
dubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 2 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 9 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 5 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 2 0 2
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 0 1 0 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 2 0 2
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 0 0 1
pastvinySamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Stojaté a pomalu tekoucí vodySamciSamiceMláďataNálezy
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 0 1 1 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ovocné sady a vinohradySamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
0000000SamciSamiceMláďataNálezy
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 0 2 0 1
Urbánní biotopySamciSamiceMláďataNálezy
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 0 0 0 1
Přirozené lesySamciSamiceMláďataNálezy
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Přirozené smrčiny (bory a březiny)SamciSamiceMláďataNálezy
Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018