Kvadráty: 5848
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x 8x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 2x 6x 8x
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 1x 5x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 4x 4x
Textrix denticulata (Olivier, 1789) Téměř ohrožený 2x 2x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 2x 4x 6x
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 2x 4x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 2x 4x
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Araneus angulatus Clerck, 1757 Téměř ohrožený 2x 2x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 4x 2x 1x 7x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 4x 4x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 4x 4x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 4x 4x 8x
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) Téměř ohrožený 2x 2x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 2x 1x 3x
Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 4x 2x 6x
Gibbaranea omoeda (Thorell, 1870) Ohrožený 2x 2x
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) Ohrožený 2x 2x
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený 2x 2x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 4x 4x
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 4x 4x
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 2x 2x
Leviellus stroemi (Thorell, 1870) Ohrožený 2x 2x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) Téměř ohrožený 4x 4x
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) Není ohrožený 2x 1x 3x
Zygiella x-notata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x 4x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 4x 4x
Clubiona germanica Thorell, 1871 Ohrožený 2x 2x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x 4x
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 Není ohrožený 4x 4x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 2x 2x 4x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 4x 4x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 4x 4x
Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený 4x 4x
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 2x 2x 4x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Brigittea latens (Fabricius, 1775) Ohrožený 2x 2x
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 2x 2x 8x 12x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 4x 2x 8x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 2x 2x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 2x 6x 8x
Eutichuridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Cheiracanthium oncognathum Thorell, 1871 Ohrožený 4x 2x 6x
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) Téměř ohrožený 2x 2x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 2x 6x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 4x 6x 10x
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 6x 6x
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený 2x 2x
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) Ohrožený 2x 2x
Haplodrassus cognatus (Westring, 1861) Ohrožený 2x 2x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 2x 4x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený 4x 4x
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 4x 2x 6x
Micaria subopaca Westring, 1861 Ohrožený 2x 2x
Scotophaeus quadripunctatus (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 Téměř ohrožený 2x 2x
Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 2x 2x 4x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 4x 16x 22x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 2x 4x 6x
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 4x 2x 6x
Hahnia ononidum Simon, 1875 Téměř ohrožený 4x 4x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 2x 2x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 6x 6x
Acartauchenius scurrilis (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 2x 2x
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený 1x 1x
Agyneta mollis (O. P.-Cambridge, 1871) Téměř ohrožený 1x 1x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 4x 20x 24x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 4x 8x 12x
Agyneta subtilis (O. P.-Cambridge, 1863) Ohrožený 4x 4x
Allomengea scopigera (Grube, 1859) Není ohrožený 8x 8x
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) Téměř ohrožený 10x 10x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 10x 12x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 12x 12x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x 4x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 12x 16x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 6x 8x
Bathyphantes setiger F. O. P.-Cambridge, 1894 Silně ohrožený 2x 2x
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 6x 8x
Centromerita concinna (Thorell, 1875) Není ohrožený 4x 4x
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus brevipalpus (Menge, 1866) Téměř ohrožený 4x 2x 6x
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený 2x 4x 6x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 16x 20x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x 8x
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 2x 6x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 12x 14x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 2x 4x 6x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 4x 19x 25x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 2x 2x
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 28x 30x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 34x 38x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 4x 6x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x 4x
Frontinellina frutetorum (C. L. Koch, 1834) Silně ohrožený 2x 2x
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 4x 4x
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x 8x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 2x 2x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x 4x
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 7x 9x
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) Téměř ohrožený 2x 2x
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 2x 2x
Kratochviliella bicapitata Miller, 1938 Ohrožený 4x 4x
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 2x 2x
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x 4x
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 Téměř ohrožený 4x 4x
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený 12x 12x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x 8x
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 5x 5x
Macrargus carpenteri (O. P.-Cambridge, 1894) Ohrožený 4x 4x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 10x 10x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 4x 4x 8x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Mecopisthes silus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 2x 2x
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 6x 6x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 4x 6x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) Ohrožený 2x 2x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 6x 6x
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 2x 2x
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 2x 16x 18x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 23x 23x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 18x 20x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 8x 12x
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 4x 2x 6x
Peponocranium orbiculatum (O. P.-Cambridge, 1882) Silně ohrožený 2x 2x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 6x 10x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) Není ohrožený 4x 6x 10x
Styloctetor stativus (Simon, 1881) Ohrožený 2x 2x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 6x 12x
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 Není ohrožený 4x 4x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 4x 6x
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 4x 4x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 4x 8x 12x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x 4x
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 2x 2x
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 2x 2x
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 4x 4x 8x
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 4x 4x 8x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 2x 2x
Walckenaeria nodosa O. P.-Cambridge, 1873 Ohrožený 2x 2x
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 Téměř ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 8x 12x
Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 2x 2x
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 6x 10x
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 4x 4x
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 4x 4x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 2x 2x
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) Ohrožený 2x 2x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 10x 10x
Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 4x 2x 6x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 18x 22x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa monticola (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 6x 8x
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) Ohrožený 4x 4x
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 4x 4x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 18x 22x
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x 8x
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x 4x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 18x 18x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 10x 10x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 2x 2x 6x 10x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 2x 2x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 4x 14x 20x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 4x 8x 14x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 2x 2x 4x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 4x 2x 6x
Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 2x 2x 4x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 4x 6x 12x
Oxyopidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) Téměř ohrožený 4x 4x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 2x 2x
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 4x 2x 6x
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 4x 4x
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) Téměř ohrožený 4x 4x 8x
Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778) Ohrožený 4x 4x
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x 4x
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Thanatus sabulosus (Menge, 1875) Kriticky ohrožený 2x 2x
Tibellus maritimus (Menge, 1875) Ohrožený 2x 2x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 4x 4x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 4x 4x 10x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 12x 1x 17x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 4x 6x
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 4x 4x
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x 4x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) Ohrožený 2x 2x
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) Téměř ohrožený 2x 2x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 2x 2x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 4x 4x
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 2x 2x
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) Téměř ohrožený 2x 2x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 2x 2x
Sitticus terebratus (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 2x 2x
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 2x 2x 4x
Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 2x 6x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 4x 2x 6x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 2x 6x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 12x 12x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 4x 8x 12x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 4x 6x 10x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 4x 4x
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený 2x 2x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 4x 4x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 4x 4x
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Dipoena torva (Thorell, 1875) Silně ohrožený 2x 2x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 2x 6x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 4x 2x 6x
Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený 4x 4x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 6x 8x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 4x 2x 6x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 2x 2x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 6x 8x
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) Není ohrožený 4x 2x 1x 7x
Steatoda castanea (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 2x 2x
Theridion melanurum Hahn, 1831 Není ohrožený 4x 4x
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 4x 4x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 2x 2x
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 2x 4x 6x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 2x 6x
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 4x 4x
Ozyptila brevipes (Hahn, 1826) Silně ohrožený 4x 4x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 2x 2x
Pistius truncatus (Pallas, 1772) Téměř ohrožený 2x 2x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 2x 4x 6x 12x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 4x 2x 6x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 4x 4x
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 2x 2x
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus robustus (Hahn, 1832) Ohrožený 2x 2x
Xysticus striatipes L. Koch, 1870 Ohrožený 2x 2x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 2x 2x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 2x 4x
Uloboridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 4x 4x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (406 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 9 3 0 4
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 7 1 0 3
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 9 1 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 1 0 2
Brigittea latens (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 6 0 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 1 0 2
Cheiracanthium oncognathum Thorell, 1871 0 1 0 1
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 5 0 0 3
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 5 0 0 3
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 2 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 5 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 2 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 12 3 0 2
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 1 0 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 2 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 20 22 0 6
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 4 0 0 2
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 35 6 0 7
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 5 0 4
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 8 1 0 4
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 7 13 0 5
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 7 1 0 4
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 5 10 0 6
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 6 2 0 6
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 4 0 3
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Centromerita concinna (Thorell, 1875) 5 2 0 2
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 4 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 121 23 0 8
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 0 0 2
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 24 5 0 6
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 2 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 9 11 0 10
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 50 9 0 12
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 59 7 0 13
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 1 0 0 1
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 3 0 4
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 8 0 0 6
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 2 0 3
Macrargus carpenteri (O. P.-Cambridge, 1894) 7 0 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 10 4 0 4
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 13 0 0 2
Mecopisthes silus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 5 0 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 3 41 0 6
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 29 17 0 12
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 15 14 0 9
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 2 0 4
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 8 3 0 1
Peponocranium orbiculatum (O. P.-Cambridge, 1882) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 7 0 3
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 7 7 0 3
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 9 1 0 3
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 4 5 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 4 0 4
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 26 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 3 3 0 2
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 6 2 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 2 0 0 2
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 2 0 0 1
Walckenaeria nodosa O. P.-Cambridge, 1873 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 8 0 0 4
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 4 0 0 2
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 4 1 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 10 0 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 2 0 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 11 7 0 4
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 129 40 0 7
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 15 9 0 3
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 2 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 28 22 0 8
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 17 16 0 8
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 12 4 0 4
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 7 0 0 3
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 6 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 63 34 0 7
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 216 17 0 4
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Thanatus sabulosus (Menge, 1875) 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 4 0 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 11 7 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 23 20 0 6
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 0 2 4
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 4 0 3
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 14 10 0 3
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 1 0 3
Xysticus audax (Schrank, 1803) 3 0 0 3
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 3 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 3 0 2
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 0 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 1 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 3 3 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 4 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 3 3 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
isSamciSamiceMláďataNálezy
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 2 0 3
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 3 0 4
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 5 0 2
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (405 použitých nálezů)
Přirozené lesySamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 7 1 0 2
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 1 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 1 0 2
Cheiracanthium oncognathum Thorell, 1871 0 1 0 1
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 4 0 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 5 1 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 12 3 0 2
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 2 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 20 22 0 6
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Hahnia ononidum Simon, 1875 0 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 4 2 0 3
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 3 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 5 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Centromerita concinna (Thorell, 1875) 5 2 0 2
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 4 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 19 5 0 3
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 6 1 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 9 2 0 5
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 3
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Macrargus carpenteri (O. P.-Cambridge, 1894) 7 0 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 10 4 0 4
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 13 0 0 2
Mecopisthes silus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 0 0 2
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 8 3 0 1
Peponocranium orbiculatum (O. P.-Cambridge, 1882) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 3 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 7 7 0 3
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 4 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 4 5 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 2 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 26 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 3 3 0 3
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 6 2 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 7 0 0 3
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 4 1 0 2
Arctosa figurata (Simon, 1876) 2 0 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 11 7 0 4
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 11 9 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 7 1 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 62 34 0 6
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 178 13 0 3
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 4 0 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 11 7 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 0 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 4 0 3
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 14 10 0 3
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 1 0 3
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 0 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 2 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 3 0 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 5 1 0 3
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 3 4 0 2
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 3 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 1 0 3
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 3 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 34 5 0 3
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 15 1 0 3
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 3 3 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 25 6 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 30 4 0 3
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 3 0 0 3
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 10 11 0 6
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 10 13 0 6
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 10 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 70 32 0 5
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 4 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 2 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 20 21 0 5
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 13 10 0 4
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 8 4 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 5 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 6 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 10 8 0 2
rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 5 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 1 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 2 0 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 3 0 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 4 9 0 3
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 4 7 0 4
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 4 1 0 3
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 68 13 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 9 4 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 5 6 0 5
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 3 1 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 1 0 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 2 0 3
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 5 0 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 19 6 0 6
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 5 1 0 3
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 2 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 2 0 2
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 2 0 0 1
Walckenaeria nodosa O. P.-Cambridge, 1873 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 59 8 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 4 6 0 4
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 4 0 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 13 12 0 4
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
obilná poleSamciSamiceMláďataNálezy
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 33 6 0 7
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 2 0 4
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 2 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 16 2 0 5
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 20 4 0 8
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 2 45 0 6
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 0 2 2
dubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 2 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 1 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 9 1 0 1
Brigittea latens (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 2 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 2 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 38 4 0 1
Thanatus sabulosus (Menge, 1875) 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 3 0 0 1
ostřicové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 3 0 2
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 3 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 2 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 1 0 1
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Obhospodařované pozemkySamciSamiceMláďataNálezy
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 1 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
vnější stěny budovSamciSamiceMláďataNálezy
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 3 5 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 3 2 0 1
Acidofilní borySamciSamiceMláďataNálezy
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 6 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018