Kvadráty: 5952
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 1x 3x
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 2x 6x 8x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený 6x 1x 7x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x 10x 14x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 6x 6x
Textrix denticulata (Olivier, 1789) Téměř ohrožený 2x 2x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 2x 4x 6x
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 4x 6x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 6x 8x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Araneus angulatus Clerck, 1757 Téměř ohrožený 2x 2x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 6x 8x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 6x 6x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 6x 6x 12x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 2x 2x
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) Téměř ohrožený 8x 8x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 4x 6x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 8x 3x 11x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 4x 4x
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) Téměř ohrožený 6x 6x
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) Není ohrožený 2x 2x
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 1x 1x 4x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 1x 1x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 20x 22x
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x 2x 6x
Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) Není ohrožený 4x 4x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Atypus muralis (Bertkau, 1890) Silně ohrožený 3x 1x 4x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený 2x 2x 4x
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený 4x 4x
Clubiona genevensis L. Koch, 1866 Kriticky ohrožený 2x 2x
Clubiona germanica Thorell, 1871 Ohrožený 4x 4x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 4x 4x
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 Není ohrožený 2x 4x 6x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Archaeodictyna consecuta (O. P.-Cambridge, 1872) Kriticky ohrožený 2x 2x
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) Ohrožený 4x 2x 6x
Brigittea civica (Lucas, 1850) Není ohrožený 6x 6x
Brigittea latens (Fabricius, 1775) Ohrožený 2x 2x
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 2x 2x 12x 16x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 4x 6x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 4x 2x 12x 18x
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) Není ohrožený 2x 6x 8x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 6x 10x
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 8x 8x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 8x 18x 26x
Eutichuridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Cheiracanthium punctorium (Villers, 1789) Není ohrožený 2x 2x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 22x 24x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 21x 21x
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x 4x
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) Silně ohrožený 2x 2x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený 6x 6x
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) Ohrožený 2x 2x
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 4x 4x 8x
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 2x 5x 7x
Gnaphosa opaca Herman, 1879 Ohrožený 2x 2x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 11x 11x
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 2x 2x
Scotophaeus quadripunctatus (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 4x 4x
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 4x 2x 6x
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 Téměř ohrožený 4x 4x
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 4x 4x
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) Ohrožený 2x 2x
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený 2x 4x 6x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 10x 10x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 2x 2x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 2x 4x 6x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) Silně ohrožený 4x 4x
Agyneta fuscipalpa (C. L. Koch, 1836) Silně ohrožený 1x 1x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 26x 26x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 6x 8x
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený 8x 8x
Centromerus serratus (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 2x 2x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 16x 20x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) Téměř ohrožený 6x 6x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 6x 6x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 10x 12x
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 19x 19x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 10x 12x
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) Ohrožený 2x 2x
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený 4x 4x
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) Ohrožený 2x 2x 4x
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Lessertia dentichelis (Simon, 1884) Téměř ohrožený 2x 2x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 4x 4x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) Silně ohrožený 2x 2x
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) Není ohrožený 4x 2x 2x 8x
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený 8x 8x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 20x 20x
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) Ohrožený 4x 2x 6x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 16x 18x
Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x 4x
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 2x 2x
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 2x 2x
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) Silně ohrožený 2x 2x
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Peponocranium orbiculatum (O. P.-Cambridge, 1882) Silně ohrožený 2x 2x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 24x 26x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 4x 4x
Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 18x 18x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 10x 10x
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený 4x 4x
Theonina cornix (Simon, 1881) Ohrožený 2x 2x
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) Ohrožený 4x 4x
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 8x 8x
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 10x 10x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 12x 12x
Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 4x 4x
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 1x 3x
Scotina palliardii (L. Koch, 1881) Ohrožený 6x 6x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 56x 60x
Alopecosa cursor (Hahn, 1831) Silně ohrožený 2x 2x
Alopecosa fabrilis (Clerck, 1757) Kriticky ohrožený 2x 2x
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 2x 2x 34x 38x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x 4x
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) Silně ohrožený 4x 2x 6x
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 2x
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) Kriticky ohrožený 2x 2x
Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 18x 18x
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený 2x 2x
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) Ohrožený 4x 4x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 37x 37x
Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 2x 6x
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený 2x 67x 69x
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) Není ohrožený 2x 2x 2x 6x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa monticola (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 8x 10x
Pardosa morosa (L. Koch, 1870) Silně ohrožený 6x 6x
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 4x 20x 24x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 10x 12x
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x 4x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 4x 36x 40x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 2x 4x 6x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 8x 8x
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x 4x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 24x 24x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero aphana (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x 4x
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 Není ohrožený 2x 2x
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 2x 6x 8x
Ero tuberculata (De Geer, 1778) Silně ohrožený 1x 1x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora manicata Simon, 1878 Ohrožený 2x 2x
Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 2x 2x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 4x 6x 10x
Oxyopidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) Téměř ohrožený 2x 2x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 8x 8x
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 2x 2x
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 4x 4x
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) Téměř ohrožený 2x 2x
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) Ohrožený 6x 6x
Philodromus praedatus O. P.-Cambridge, 1871 Téměř ohrožený 2x 2x
Thanatus atratus Simon, 1875 Ohrožený 4x 4x
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 14x 14x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 4x 6x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 2x 4x 6x
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) Není ohrožený 2x 2x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 4x 4x 6x 14x
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 Ohrožený 2x 2x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 14x 14x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 4x 6x
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 6x 6x
Attulus penicillatus (Simon, 1875) Silně ohrožený 2x 2x
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 4x 6x
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) Ohrožený 4x 4x
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x 4x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Hasarius adansoni (Audouin, 1826) Není ohrožený 2x 1x 3x
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) Téměř ohrožený 2x 2x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 2x 2x 10x
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 2x 2x
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Myrmarachne formicaria (De Geer, 1778) Ohrožený 2x 2x
Neon rayi (Simon, 1875) Silně ohrožený 2x 2x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 4x 4x
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) Ohrožený 2x 4x 6x
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 12x 14x
Philaeus chrysops (Poda, 1761) Ohrožený 1x 1x
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 12x 12x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 4x 10x
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 4x 6x
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 2x 2x
Sitticus terebratus (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 4x 4x 8x
Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 2x 8x
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený 2x 2x
Scytodidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria bavarica C. L. Koch, 1843 Ohrožený 2x 2x 4x
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x 4x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 1x 5x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 4x 6x 10x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x 4x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 4x 4x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 48x 50x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 4x 4x
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 Téměř ohrožený 2x 2x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 2x 2x
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x 4x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 4x 6x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 4x 4x 8x
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený 4x 2x 6x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 8x 8x
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 Silně ohrožený 2x 2x
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) Ohrožený 2x 2x 4x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 2x 4x 6x
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 4x 4x
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 4x 2x 6x
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 4x 6x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 10x 10x
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) Téměř ohrožený 2x 2x
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x 4x
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 4x 6x 10x
Steatoda triangulosa (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 1x 5x
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 6x 6x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 2x 2x
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 4x 4x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x 4x
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 2x 18x 20x
Ozyptila brevipes (Hahn, 1826) Silně ohrožený 2x 2x
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 4x 26x 30x
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 8x 10x
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) Ohrožený 13x 13x
Pistius truncatus (Pallas, 1772) Téměř ohrožený 2x 2x
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 Ohrožený 4x 4x
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Xysticus acerbus Thorell, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 2x 4x 6x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 7x 7x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 12x 18x
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 22x 22x
Xysticus ferrugineus Menge, 1876 Silně ohrožený 3x 3x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 4x 6x 10x
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 6x 6x
Xysticus ninnii Thorell, 1872 Silně ohrožený 6x 6x
Xysticus robustus (Hahn, 1832) Ohrožený 4x 4x
Xysticus sabulosus (Hahn, 1832) Ohrožený 4x 2x 6x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 29x 29x
Uloboridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Uloborus plumipes Lucas, 1846 Není ohrožený 2x 2x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 8x 8x

Fotografie

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (740 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Archaeodictyna consecuta (O. P.-Cambridge, 1872) 0 0 1 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 9 0 0 3
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 1 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 5 2 0 6
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 9 9 1 10
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 5 6 7 11
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 0 1 3
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 3 0 0 3
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 2 4 0 5
Scotophaeus quadripunctatus (Linné, 1758) 1 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 2 0 2
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 3 1 0 2
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 2 0 0 2
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 1 0 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 1 1 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 2 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 6 1 0 4
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 6 1 0 2
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 1 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 9 8 0 9
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 1 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 15 19 0 3
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 4 0 4
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 28 7 0 7
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 2 1 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 6 2 0 7
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 4 0 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 0 2
Peponocranium orbiculatum (O. P.-Cambridge, 1882) 2 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 14 9 0 11
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 5 2 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 3 5 0 5
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 5 2 0 5
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 2 4 0 5
Scotina palliardii (L. Koch, 1881) 3 0 0 3
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 50 23 22 29
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 36 23 3 15
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 0 1 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 10 2 0 6
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 2 1 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 123 42 6 17
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 76 37 35 33
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 2 2 0 4
Pardosa palustris (Linné, 1758) 16 3 0 10
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 4 0 0 3
Trochosa robusta (Simon, 1876) 17 11 9 20
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 3 0 3
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 333 25 0 11
Ero furcata (Villers, 1789) 2 0 0 2
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 0 1 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Thanatus atratus Simon, 1875 0 1 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 8 0 1 8
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 1 1 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 2 2 0 4
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 2 1 0 3
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 55 51 2 22
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 3 0 0 3
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 6 5 0 9
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 6 4 0 7
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 5 2 0 7
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 6 0 0 4
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 5 1 0 6
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 18 3 0 11
Xysticus ferrugineus Menge, 1876 2 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 0 0 2
Xysticus ninnii Thorell, 1872 4 0 0 3
Xysticus robustus (Hahn, 1832) 5 0 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 7 0 0 4
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 62 5 0 4
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 2 2
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 2
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 2 3
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 4 7
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 2 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 0 2 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 2
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Centromerus serratus (O. P.-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 2 0 3
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 3 0 4
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 2
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 1 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 11 21 0 9
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 1 1 4
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 0 0 1
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 1 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 1 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 2 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 4 0 5
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 1 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 1 1 0 2
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 0 3 0 4
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 1 1 0 1
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 1 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 0 1 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 0 0 1 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 1 2
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 0 2 1
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 0 0 1 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 0 1 2
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 0 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 0 1 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 2 0 2
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 0 1 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 0 1 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 1 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 2 2 0 6
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 3
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 0 0 1
Xysticus acerbus Thorell, 1872 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 0 2 4
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 10 11 0 3
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 3 1 0 2
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 2 1 0 3
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 5 0 0 4
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 6 6 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Atypus muralis (Bertkau, 1890) 0 1 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 1 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona genevensis L. Koch, 1866 1 0 0 1
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Brigittea civica (Lucas, 1850) 20 21 1 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 2 1 2
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 4 4 0 3
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Gnaphosa opaca Herman, 1879 0 2 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 3 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 1 3 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 0 2 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 0 1 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Lessertia dentichelis (Simon, 1884) 6 35 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 2 0 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 2 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 3 2 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Theonina cornix (Simon, 1881) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 2 1 2
Alopecosa cursor (Hahn, 1831) 4 1 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 1 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 2 1
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Ero tuberculata (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Zora manicata Simon, 1878 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Thanatus atratus Simon, 1875 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 2 0 2
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Hasarius adansoni (Audouin, 1826) 0 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Neon rayi (Simon, 1875) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 3 0 2
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 2 0 0 2
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Segestria bavarica C. L. Koch, 1843 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 5 7 0 2
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 2 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 0 3 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 2
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 0 1 1 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 1 1 0 1
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) 1 2 0 2
Steatoda triangulosa (Walckenaer, 1802) 1 9 3 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Xysticus sabulosus (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 3 1 7
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 1 2
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 1 2 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 1 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 8 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 15 0 2
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 2 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 0 1 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 1 0 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 3 2 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 1 0 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 3 0 3
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 3 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 1 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
PozorováníSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 1
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 0 0 0 1
Steatoda triangulosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (602 použitých nálezů)
skalní stepi na vápenciSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona genevensis L. Koch, 1866 1 0 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 1 2 0 1
Archaeodictyna consecuta (O. P.-Cambridge, 1872) 0 0 1 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 7 0 0 2
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 3 0 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 4 1 6
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 5 5 7 10
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 2 0 0 2
Gnaphosa opaca Herman, 1879 0 2 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 3 0 3
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 2 0 2
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 1 1 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 2 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 6 1 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 4 3 0 5
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 4 0 4
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 23 7 0 6
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 2
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 1 3 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 3 0 0 2
Peponocranium orbiculatum (O. P.-Cambridge, 1882) 2 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 10 6 0 6
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 3 5 0 5
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Theonina cornix (Simon, 1881) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 5 2 0 5
Agroeca cuprea Menge, 1873 1 1 0 2
Scotina palliardii (L. Koch, 1881) 2 0 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 34 18 11 20
Alopecosa cursor (Hahn, 1831) 4 1 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 22 9 2 10
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 0 1 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 8 2 0 4
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 122 41 6 15
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 63 30 18 23
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 4 0 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 5 2 5 11
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 2 0 0 2
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 0 1 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Thanatus atratus Simon, 1875 0 2 0 2
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 6 0 1 6
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 1 5 3
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 0 0 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 2 1 0 3
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 1 0 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 2
Segestria bavarica C. L. Koch, 1843 0 0 1 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 4 4 0 5
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 11 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 2 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 3 0 0 3
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 0 3 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 6 5 0 9
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 6 4 0 7
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 5 2 0 7
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 5 0 0 3
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 3 2 0 5
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 16 3 0 9
Xysticus ferrugineus Menge, 1876 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 1 0 3
Xysticus ninnii Thorell, 1872 1 0 0 1
Xysticus robustus (Hahn, 1832) 5 0 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 3 3 0 5
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 0 1 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 2 1 0 3
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 9 5 0 5
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 1 2 0 3
Scotophaeus quadripunctatus (Linné, 1758) 1 0 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 3 1 0 2
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 6 1 0 4
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 2 1 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus serratus (O. P.-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 3 0 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 6 14 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 7 4 0 5
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 3 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 2 1 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 3 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 333 25 2 12
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 2 0 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 3 1 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 1 2
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 0 2 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 1 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 5 0 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 62 5 0 4
Louky a pastvinySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 0 0 1
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 1 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 4 5 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 2 1 0 3
Scotina palliardii (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 12 3 11 7
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 14 14 1 5
Arctosa figurata (Simon, 1876) 2 0 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 13 8 16 10
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 11 1 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Trochosa robusta (Simon, 1876) 8 8 2 6
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 7 4 0 5
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus ferrugineus Menge, 1876 1 0 0 1
Xysticus ninnii Thorell, 1872 3 0 0 2
mezofilní loukySamciSamiceMláďataNálezy
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 1 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 3 9 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 2 1 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 5 0 0 4
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 2 2 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 4 2 0 2
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 0 1 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 2 0 2
Trochosa robusta (Simon, 1876) 4 1 2 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 43 42 2 11
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
městské parkySamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 0 0 1
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 2 1 0 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 1 0 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 6 6 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 1 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 1 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 1 0 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 3 4 1 3
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 2 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 1 0 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 2 0 2
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 3 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 3 0 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 1 0 2
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 1 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 1 1 0 2
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 5 0 0 4
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Hasarius adansoni (Audouin, 1826) 1 1 5 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) 0 1 0 1
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 0 1 1 1
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 2
Steatoda triangulosa (Walckenaer, 1802) 1 9 3 1
suché křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 3 2 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 2 0 1
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 4 0 1
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 2 0 1
dubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 3 0 1
obilná poleSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 8 3 0 5
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 4 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 0 1 1
vnější stěny budovSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 10 10 0 1
Brigittea civica (Lucas, 1850) 20 21 1 3
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 2 1 1
ruderálySamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 2 0 3
Urbánní biotopySamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 1
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 0 0 0 2
lesostepní doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 1 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 7 0 1
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Ero tuberculata (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Steatoda triangulosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
vlhké doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 0 2 0 1
ovocné sady bez bylinné vegetaceSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
úhorySamciSamiceMláďataNálezy
Zora manicata Simon, 1878 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018