Kvadráty: 6053
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 17x 17x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 8x 8x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 10x 10x
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 2x 2x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 13x 13x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 6x 6x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 2x 2x
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) Téměř ohrožený 2x 2x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 4x 4x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 10x 10x
Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) Ohrožený 4x 4x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 2x 2x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) Téměř ohrožený 2x 2x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 10x 10x
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 4x 6x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 4x 4x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 6x 6x
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 4x 4x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 4x 4x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x 4x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 2x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 4x 4x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 4x 4x
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 8x 8x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený 4x 4x
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) Ohrožený 2x 2x
Haplodrassus cognatus (Westring, 1861) Ohrožený 6x 6x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 2x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený 2x 2x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 26x 26x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 10x 10x
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený 2x 2x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený 2x 2x
Asthenargus paganus (Simon, 1884) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 10x 10x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 6x 6x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 6x 6x
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 10x 10x
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 16x 16x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 4x 4x
Diplocephalus permixtus (O. P.-Cambridge, 1871) Téměř ohrožený 2x 2x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 16x 16x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) Téměř ohrožený 4x 4x
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 2x 2x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 2x 2x
Entelecara erythropus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 19x 19x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 20x 20x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 14x 14x
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 2x 2x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 6x
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený 2x 2x
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 2x 4x 6x
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 2x 2x 4x
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 2x 2x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 16x 16x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 14x 14x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 10x 10x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 4x 6x
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 20x 20x
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 18x 18x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 6x 6x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 6x
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) Téměř ohrožený 6x 6x
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený 2x 2x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 18x 18x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Styloctetor stativus (Simon, 1881) Ohrožený 2x 2x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 10x 10x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) Ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 14x 14x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený 2x 2x
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 16x 16x
Trichopternoides thorelli (Westring, 1861) Téměř ohrožený 2x 2x
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 6x 6x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 6x 6x
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 2x 2x
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) Není ohrožený 8x 8x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 16x 16x
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 6x 6x
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 2x
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 14x 14x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 20x 22x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 20x 20x
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) Ohrožený 2x 2x
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 20x 20x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 10x 10x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 40x 40x
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 Není ohrožený 2x 2x
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 Téměř ohrožený 4x 4x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 18x 18x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 12x 12x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 14x 14x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 16x 16x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 20x 20x
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 8x 8x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 8x 8x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 2x 2x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 14x 14x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 4x 4x
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 22x 22x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 4x 4x
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 2x 4x 6x
Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778) Ohrožený 2x 2x
Philodromus praedatus O. P.-Cambridge, 1871 Téměř ohrožený 2x 2x
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 8x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) Není ohrožený 2x 2x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 8x 8x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 8x
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 4x 4x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 2x 2x
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 2x 2x
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) Není ohrožený 2x 2x
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 4x 4x
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 2x 2x
Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 2x 4x 6x
Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 2x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 20x 20x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 34x 34x
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 Téměř ohrožený 2x 2x
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 2x 4x 6x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 5x 5x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 8x 8x
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený 2x 2x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 10x 10x
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 4x 4x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 8x 8x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 6x 8x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 12x 14x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 6x 6x
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) Není ohrožený 6x 6x
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 2x 2x
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený 6x 6x
Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 4x 6x 10x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 2x 2x
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 8x 8x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 2x 2x
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) Ohrožený 2x 2x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 14x 14x
Pistius truncatus (Pallas, 1772) Téměř ohrožený 2x 2x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 6x 6x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 4x 4x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 23x 23x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 2x 8x 10x
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 2x 2x
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 2x 2x
Uloboridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 4x 4x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (692 použitých nálezů)
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 2 1 3
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 11 0 2
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 2 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 1 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 2 7 7
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 1 1 1 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 3 0 3
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 1 2 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 2 1 11 5
Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 1 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 6 0 5
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 2 1 0 3
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 2 0 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 2 1 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 0 0 1 1
Haplodrassus cognatus (Westring, 1861) 0 1 2 3
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 7 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 3 2 0 2
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 3 6 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 3 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 3 0 3
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 11 0 3
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 2 0 3
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 2 0 2
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 3 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 1 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 1 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 3 7 0 3
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 3 0 3
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 2 1 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 0 0 1 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 3 3 0 4
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 7 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 3 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 5 0 4
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 6 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 0 2
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 4 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 2 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 20 65 0 5
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 2 0 2
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 1 1 0 2
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 4 11 0 8
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Styloctetor stativus (Simon, 1881) 1 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 4 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 1 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 3 5 1 7
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 2 2 0 3
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 1 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 1 0 3
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 1 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 8 1 0 6
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2 6 0 5
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 0 0 2
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 4 0 0 4
Ero furcata (Villers, 1789) 2 1 0 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 4 0 5
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 3 0 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 3 7 0 9
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 2 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 0 0 1
Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Philodromus praedatus O. P.-Cambridge, 1871 0 1 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 1 2 4
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 1 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 1 0 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 1 13 5
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 0 1 3
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 0 2 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 1 0 1
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 1 0 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 2 0 2
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 1 1 0 2
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 0 2 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 0 0 2
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 6 0 1 2
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 0 2 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 2 0 2
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 2 0 3
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 2 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 2 0 3
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 3 6 0 4
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 3 0 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 2 12 0 4
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 2 2 1 4
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 1 1 1 3
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 1 1 1 3
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 2 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 1 2
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 6 3 0 4
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 2 0 3
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 2 0 3
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 4 3 0 4
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 0 2 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 2 0 2
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 11 3 5 7
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 7 0 1 3
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 11 1 0 5
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 2 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 3 0 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 1 0 2
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 7 1 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 2 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 12 8 0 11
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 3 0 3
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 4 0 4
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 1 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 2 2 0 1
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 4 3 0 3
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 3 6 0 5
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 2 0 0 2
Diplocephalus permixtus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 5 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 3 6 0 7
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 24 5 0 6
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 18 4 0 7
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 2 1 0 2
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 1 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 2 2 0 4
Maso sundevalli (Westring, 1851) 3 0 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 0 0 2
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 16 48 0 7
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 4 4 0 4
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 2 1 0 1
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 8 8 0 3
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 2 4 0 4
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 3 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 7 0 4
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 2 0 2
Trichopternoides thorelli (Westring, 1861) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 3 0 3
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 3 1 0 4
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 3 0 3
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 14 1 0 5
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 2 0 0 2
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 26 4 0 7
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 40 6 1 9
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 25 4 0 4
Pardosa palustris (Linné, 1758) 73 20 6 10
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 216 90 0 18
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 11 2 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 131 41 6 7
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 36 3 0 6
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 29 4 0 7
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 19 0 0 8
Trochosa terricola Thorell, 1856 12 2 0 7
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 20 29 3 10
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 51 36 2 15
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 14 1 0 6
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 10 0 0 8
Xysticus kochi Thorell, 1872 5 0 0 3
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 2 0 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 0 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 1 0 1
Asthenargus paganus (Simon, 1884) 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 2 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 2
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 2 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 1 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 2 0 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 4 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 4 2 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 1 1 0 1
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 1 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (637 použitých nálezů)
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 2 1 3
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 3 0 0 1
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 2 6 6
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 2 0 2
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 11 3
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 2 0 2
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 2 0 2
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 2
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 3 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 3 0 3
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 1 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 1 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 2 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 4 7 0 3
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 2 0 2
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 0 0 1 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 3 3 0 4
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 3 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 4 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 7 0 4
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 3 0 3
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 2 8 1 6
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 2 0 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 1 2 0 2
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 3 0 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 4 4 0 4
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 2 0 1
Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Philodromus praedatus O. P.-Cambridge, 1871 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 1 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 1 8 3
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 1 1 3
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 1 0 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 1 0 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 0 1 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 3 0 3
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 1 0 1
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 5 3 0 3
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 2 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 2 0 2
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 3 0 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 2 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 9 5 0 6
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 3 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 1 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 6 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 2 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 3 1 0 3
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Styloctetor stativus (Simon, 1881) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 3 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 5 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 2 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 11 1 0 3
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 1 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 4 4 0 3
Pardosa palustris (Linné, 1758) 19 4 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 174 83 0 11
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 5 4 0 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 31 2 0 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 12 3 0 4
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 2 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 9 2 0 5
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 2 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 37 26 2 9
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 2 1 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 10 1 0 4
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 4 0 0 3
obilná poleSamciSamiceMláďataNálezy
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 2 0 0 1
Haplodrassus cognatus (Westring, 1861) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 3 3 0 5
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 23 4 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 15 3 0 4
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 15 48 0 6
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 3 4 0 3
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 8 8 0 3
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 2 1 0 3
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 0 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 26 3 0 6
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 28 1 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 54 16 6 6
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 35 6 0 6
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 17 1 0 3
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 2 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 3 4 0 4
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 14 9 0 5
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 4 0 0 3
Xysticus kochi Thorell, 1872 5 0 0 3
výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 7 3 5 4
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 7 0 1 3
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 6 1 0 3
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 2 0 2
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Diplocephalus permixtus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 5 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 3 0 2
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 2 0 3
Maso sundevalli (Westring, 1851) 3 0 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 2 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 2 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 2 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 3 0 2
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 22 4 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 0 2 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 0 1 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 2 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 0 1 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 2 0 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 2 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 2 1 0 2
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 4 0 3
Trichopternoides thorelli (Westring, 1861) 1 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 8 1 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 7 2 0 2
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 11 2 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 65 32 6 5
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 3 1 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 10 0 0 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 12 25 3 4
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 3 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
úhorySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 1 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 1 1 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 2 2 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 2 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 5 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 2 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 3 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 1 0 1
ovocné sady bez bylinné vegetaceSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 2 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 0 1 2
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 0 1 1 2
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 0 1 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 2 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 3 6 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 3 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 7 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 1 0 2
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 2 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 19 63 0 3
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 2 0 2
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 0 1 0 1
travnaté stepiSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 2 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 1 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 1 0 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 0 1 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 0 2 0 2
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 2 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 5 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 3 2 0 2
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 2 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 5 0 0 2
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 0 0 1
ruderálySamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 10 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 3 0 1
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 1 0 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 2 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 2 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 2 1 0 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 2 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 1 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
pasekySamciSamiceMláďataNálezy
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 4 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
rašeliništěSamciSamiceMláďataNálezy
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 70 14 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 5 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 3 0 0 1
okraje silnicSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 0 2
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 10 0 1
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 2 0 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 1 0 1
Asthenargus paganus (Simon, 1884) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 1 1 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 1 0 0 1
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
dubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 7 1 0 2
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
horská vřesovištěSamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018