Kvadráty: 6052
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 24x 24x
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený 2x 2x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 4x 2x 6x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 2x 2x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 4x 4x
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený 8x 8x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 1x 3x
Araneus angulatus Clerck, 1757 Téměř ohrožený 2x 2x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 10x 1x 11x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 2x 2x 4x
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) Téměř ohrožený 4x 4x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 1x 4x
Araniella displicata (Hentz, 1847) Ohrožený 2x 2x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 8x 8x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 2x 2x 4x
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 4x 4x
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) Není ohrožený 2x 2x
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 1x 1x
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 1x 1x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 7x 1x 8x
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 4x 6x
Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) Téměř ohrožený 2x 1x 3x
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Atypus affinis (Eichwald, 1830) Téměř ohrožený 9x 1x 10x
Atypus muralis (Bertkau, 1890) Silně ohrožený 2x 17x 1x 20x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený 5x 5x
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený 6x 6x
Clubiona genevensis L. Koch, 1866 Kriticky ohrožený 2x 2x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 Ohrožený 2x 2x
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 Není ohrožený 12x 12x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 2x 1x 3x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 1x 1x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 4x 4x
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený 2x 2x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 11x 11x
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) Ohrožený 3x 3x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 4x 6x
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) Není ohrožený 2x 2x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 14x 16x
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 6x 6x
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 2x 2x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 4x 57x 61x
Eutichuridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) Téměř ohrožený 4x 4x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený 11x 11x
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 42x 42x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 43x 43x
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 1x 1x
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 7x 7x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 18x 18x
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený 14x 14x
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) Ohrožený 7x 7x
Gnaphosa inconspecta Simon, 1878 Kriticky ohrožený 2x 2x
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x 4x
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 18x 18x
Gnaphosa opaca Herman, 1879 Ohrožený 2x 2x
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 Ohrožený 8x 8x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 26x 28x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 11x 11x
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený 5x 5x
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 5x 1x 6x
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 12x 12x
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 Téměř ohrožený 5x 5x
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) Ohrožený 5x 5x
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) Ohrožený 4x 4x
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený 4x 4x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 14x 14x
Zelotes puritanus Chamberlin, 1922 Silně ohrožený 2x 2x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 17x 19x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený 2x 2x
Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 13x 13x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Acartauchenius scurrilis (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 4x 4x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 33x 33x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 2x 2x
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený 2x 2x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 6x 6x
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 18x 18x
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený 2x 2x
Centromerus serratus (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 4x 4x
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 17x 1x 18x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Ceratinella major Kulczyński, 1894 Téměř ohrožený 4x 4x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 7x 7x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 4x 4x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 5x 5x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 16x 16x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 6x 8x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 4x 1x 5x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) Ohrožený 2x 2x
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Gonatium hilare (Thorell, 1875) Silně ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 2x 2x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený 1x 1x
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) Ohrožený 23x 23x
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 2x 2x
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x 4x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 11x 11x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 5x 5x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 14x 14x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 2x 2x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x 4x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 15x 15x
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) Ohrožený 8x 8x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 6x 8x
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 4x 4x
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x 4x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 9x 9x
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 Ohrožený 2x 2x
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) Silně ohrožený 4x 4x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x 4x
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) Není ohrožený 25x 25x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 13x 13x
Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 18x 18x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 10x 10x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Theonina cornix (Simon, 1881) Ohrožený 2x 2x
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) Ohrožený 9x 9x
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 2x 2x
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 2x 2x
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 8x 8x
Walckenaeria capito (Westring, 1861) Téměř ohrožený 2x 2x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 5x 5x
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) Není ohrožený 7x 7x
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 Ohrožený 2x 2x
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 Téměř ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 2x 63x 65x
Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 2x 6x 8x
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Scotina palliardii (L. Koch, 1881) Ohrožený 16x 16x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 49x 53x
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 4x 2x 45x 51x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x 4x
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) Silně ohrožený 2x 6x 8x
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený 10x 10x
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x 8x
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) Kriticky ohrožený 2x 2x 4x
Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 55x 55x
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) Ohrožený 2x 7x 9x
Arctosa maculata (Hahn, 1822) Silně ohrožený 2x 2x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 2x 45x 1x 48x
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 1x 9x
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený 2x 84x 86x
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) Není ohrožený 2x 2x 4x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Pardosa morosa (L. Koch, 1870) Silně ohrožený 2x 2x
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) Ohrožený 4x 4x
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 42x 42x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 2x 1x 3x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 24x 24x
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 Není ohrožený 2x 2x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 6x 6x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 2x 2x 83x 87x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 2x 2x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 14x 14x
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 10x 10x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 17x 19x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero aphana (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 15x 15x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora manicata Simon, 1878 Ohrožený 15x 15x
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 11x 11x
Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 6x 6x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 6x 6x
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 2x 2x
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 2x 2x
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) Téměř ohrožený 2x 2x
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Thanatus atratus Simon, 1875 Ohrožený 2x 2x
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 10x 10x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 2x 2x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 2x 18x 22x
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 Ohrožený 4x 4x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 23x 1x 24x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 56x 56x
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 1x 5x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) Ohrožený 8x 8x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 12x 14x
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x 10x 14x
Philaeus chrysops (Poda, 1761) Ohrožený 4x 14x 3x 21x
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 34x 34x
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) Není ohrožený 2x 2x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 4x 6x
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 2x 2x
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 2x 2x
Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 22x 24x
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený 4x 4x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x 4x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 6x 6x
Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 2x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 6x 1x 7x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 117x 1x 118x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 6x 6x
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 Téměř ohrožený 2x 4x 6x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 1x 3x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 4x 1x 5x
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený 2x 2x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 4x 1x 5x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 6x 6x
Dipoena coracina (C. L. Koch, 1837) Silně ohrožený 2x 2x
Dipoena erythropus (Simon, 1881) Kriticky ohrožený 2x 2x
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 20x 20x
Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený 4x 4x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 16x 16x
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 Silně ohrožený 6x 6x
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) Ohrožený 2x 2x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 2x 8x 1x 11x
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 1x 1x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 6x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 6x 6x
Theridion betteni Wiehle, 1960 Téměř ohrožený 2x 2x
Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený 1x 1x
Heriaeus melloteei Simon, 1886 1x 1x
Heriaeus oblongus Simon, 1918 Silně ohrožený 1x 1x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 4x 19x 23x
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 32x 32x
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) Ohrožený 22x 22x
Pistius truncatus (Pallas, 1772) Téměř ohrožený 2x 2x 4x
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 Ohrožený 4x 4x
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x 4x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 6x 6x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 27x 1x 30x
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 41x 41x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 4x 10x 1x 15x
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 2x 2x 2x 6x
Xysticus luctator L. Koch, 1870 Ohrožený 2x 2x
Xysticus ninnii Thorell, 1872 Silně ohrožený 4x 4x
Xysticus robustus (Hahn, 1832) Ohrožený 17x 17x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 65x 65x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 19x 19x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (1147 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 17 2 0 11
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 1 0 0 1
Atypus muralis (Bertkau, 1890) 8 1 0 9
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 0 2 0 2
Clubiona genevensis L. Koch, 1866 1 1 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 2 4 0 6
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 6 0 0 4
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 2 4 0 4
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 28 16 4 22
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 10 2 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 14 15 2 16
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 17 14 3 23
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 4 1 0 4
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 10 1 4 7
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 5 0 0 4
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 6 0 0 2
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 7 3 3 8
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 2 1 0 3
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 18 14 0 14
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 6 0 0 2
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 2 0 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 2 0 0 2
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 4 2 0 6
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 5 2 0 3
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 2 0 0 2
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 4 0 0 2
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 2 0 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 8 8 0 6
Zelotes puritanus Chamberlin, 1922 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 2
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 5 1 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 4 0 0 4
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 6 7 0 11
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 27 31 0 9
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 19 4 0 6
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 3 0 4
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 1 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 2 7 0 8
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 2 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 4 0 0 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 2 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 19 11 0 3
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 6 0 4
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 3 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 3 1 0 3
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 2 0 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 7 18 0 13
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 2 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 3 0 4
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 3 0 0 3
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 0 2 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 2 1 0 3
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 1 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 2 0 2
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 3 0 0 3
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 42 9 0 30
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Scotina palliardii (L. Koch, 1881) 11 1 0 9
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 113 36 8 25
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 96 35 2 22
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 3 1 0 3
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 6 6 0 4
Arctosa figurata (Simon, 1876) 45 9 0 26
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 15 2 0 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 38 15 0 21
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 7 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 19 13 0 3
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 557 215 76 43
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 2 0 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 38 10 0 21
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 20 9 1 11
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 16 3 0 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 52 18 22 37
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 36 16 0 4
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 5 0 0 5
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 6 6 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 6 0 0 6
Zora manicata Simon, 1878 0 5 0 5
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 2 0 2
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 5 2 0 5
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 3 0 3
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 5 1 4 8
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 33 9 0 25
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 2 0 3
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 4 0 3 5
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 7 9 0 16
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 10 4 0 10
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 66 77 1 36
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 2 1 0 3
Dipoena coracina (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 7 2 0 5
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 11 1 0 8
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 1 2 0 3
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 1 0 2
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 11 3 0 9
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 18 7 2 17
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 9 3 0 12
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 5 6 1 10
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 29 5 3 18
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 1 0 3
Xysticus ninnii Thorell, 1872 2 0 0 2
Xysticus robustus (Hahn, 1832) 8 4 0 9
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 35 6 1 24
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 12 4 6 4
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 2 0 2
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 1 0 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 3 2 2 5
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Araniella displicata (Hentz, 1847) 1 0 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 5 0 2
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 0 1 0 3
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 1 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 4 3 1 7
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 1 0 2
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 2 0 4
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 1 2 0 3
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 2 2 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 2 0 5
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 4 2 0 3
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 2 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 2 1 0 3
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 0 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 5 0 5
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 3 0 4
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 1 1 2
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 2 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 4 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 0 0 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 3 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 0 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 1 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 0 1 0 2
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 3 0 2
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 2
Pardosa morosa (L. Koch, 1870) 0 8 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 3 0 5
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 3 5 0 6
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora manicata Simon, 1878 0 1 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 2 2 0 2
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 4 0 4
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 1 0 3
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 2 0 3
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 5 2 0 4
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 4 3 1 7
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 1 0 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 4 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 31 30 0 23
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 5 0 5
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 1 0 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 3
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 3 2 9
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 2 1 0 4
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 2 0 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 4 0 4
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 4 5 0 1
Centromerus serratus (O. P.-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 6 2 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 1 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 3 0 3
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 2 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 4 1 0 3
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 2 2 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 8 11 0 4
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 2 5 0 4
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 8 0 2
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 2 0 1
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 1 1
Zora manicata Simon, 1878 1 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 3 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 2 0 2
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 0 1 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 0 5 2
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 3 0 2
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 1 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 5 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 0 0 1
jhSamciSamiceMláďataNálezy
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (1015 použitých nálezů)
skalní stepi na vápenciSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 9 2 0 6
Atypus muralis (Bertkau, 1890) 3 1 0 4
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 1 2 0 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 2 4 0 4
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 14 14 4 18
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 10 11 2 14
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 10 8 1 14
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 4 1 0 4
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 7 3 3 8
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 2 1 0 3
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 6 10 0 9
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 4 2 0 6
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 2 0 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 4 0 4
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 3 3 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 1 0 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 2 5 0 6
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 2 0 0 2
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 4 12 0 8
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 2 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 2 1 0 3
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 1 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 13 4 0 9
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Scotina palliardii (L. Koch, 1881) 8 1 0 7
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 32 8 3 11
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 84 32 2 19
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 3 1 0 3
Arctosa figurata (Simon, 1876) 16 3 0 5
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 34 11 0 15
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 105 67 50 25
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 27 8 13 23
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora manicata Simon, 1878 0 1 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 3 2 0 3
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 2 0 2
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 1 2 3
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 11 4 0 7
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 1 0 2
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 3 0 1 3
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 3 4 0 7
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 4 2 0 5
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 2 0 4
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Dipoena coracina (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 8 1 0 5
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 1 2 0 3
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 7 0 0 6
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 9 6 2 12
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 5 0 0 5
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 3 0 1 4
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 22 5 3 13
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 0 0 2
Xysticus ninnii Thorell, 1872 2 0 0 2
Xysticus robustus (Hahn, 1832) 4 2 0 5
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 13 3 1 10
lesostepní doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 8 0 0 5
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 1 0 0 1
Atypus muralis (Bertkau, 1890) 4 0 0 4
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 0 2 0 2
Clubiona genevensis L. Koch, 1866 1 1 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 0 0 2
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 10 2 0 3
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 6 1 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 4 3 0 3
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 2 1 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 3 1 0 3
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 3 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 6 1 0 3
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 1 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 3 4 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 3 1 0 3
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 5 1 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 4 0 0 4
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 3 0 4
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Centromerus serratus (O. P.-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 3 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 1 2 0 3
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 2 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 16 15 0 3
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 4 3 0 3
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 5 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 4 0 0 2
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 2 0 0 2
Agroeca cuprea Menge, 1873 21 5 0 17
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 3 3 0 2
Arctosa figurata (Simon, 1876) 26 7 0 20
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 7 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 4 0 3
Pardosa palustris (Linné, 1758) 33 10 0 16
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 3 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 18 8 0 2
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 3 0 0 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 5 3 0 3
Ero furcata (Villers, 1789) 3 1 0 4
Zora manicata Simon, 1878 1 4 0 5
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 2 0 2
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 20 7 0 18
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 1 0 2
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 3 0 0 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 5 5 0 10
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 5 2 0 5
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 78 93 0 44
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 3 5 0 5
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 2 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 2 0 0 1
Xysticus robustus (Hahn, 1832) 2 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 20 5 1 17
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 6 2 7 3
Louky a pastvinySamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 5 1
Atypus muralis (Bertkau, 1890) 1 0 0 1
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 2 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 3 4 2 7
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 10 1 4 7
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 12 4 0 5
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 3 3 0 5
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 26 31 0 8
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 16 1 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 2 0 3
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 2 0 1
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 6 0 4
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 3 6 0 5
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 2 0 3
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 0 2 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 8 1 0 5
Scotina palliardii (L. Koch, 1881) 3 0 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 81 28 5 14
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 12 3 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 4 2 0 4
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 452 148 26 18
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 2 0 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 3 0 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 16 5 1 9
Trochosa robusta (Simon, 1876) 25 10 9 14
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 2 0 0 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 2 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 2 3
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 1 0 2 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 16 12 1 10
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 1 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 1 0 2
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 4 3 0 3
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 5 1 0 3
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 4 3 0 7
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 6 0 6
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 3 0 0 3
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Xysticus robustus (Hahn, 1832) 0 2 0 2
dubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 7 2 0 3
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 5 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 3 2 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 2 1 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 3 1 0 4
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 3 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 3 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 1 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 3 4 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gonatium hilare (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 2 1 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 9 7 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 3 0 3
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 3 7 0 5
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 1 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 3 3 0 2
Arctosa figurata (Simon, 1876) 2 0 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 7 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 7 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 18 8 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 4 7 0 3
Zora manicata Simon, 1878 0 1 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 2 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 3 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 3 0 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 3 2 0 3
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 2 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 3 0 0 2
Xysticus robustus (Hahn, 1832) 2 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 3 1 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 7 3 3 4
Kultury listnáčůSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 2 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Araniella displicata (Hentz, 1847) 1 0 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 0 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 2 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 4 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 0 1 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 3 1 0 3
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 1 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 3 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 19 13 0 3
Pardosa morosa (L. Koch, 1870) 0 8 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 4 4 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 16 3 0 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
bažinné olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 3 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
ruderálySamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
travnaté stepiSamciSamiceMláďataNálezy
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 0 1 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 1 0 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 1 0 0 1
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018