Kvadráty: 6954
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 1x 5x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený 2x 2x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 6x 6x
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 4x 4x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 2x
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený 8x 8x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 10x 10x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 18x 18x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 8x 8x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 4x 4x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 20x 1x 21x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 1x 1x
Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 4x 4x
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) Téměř ohrožený 4x 4x
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) Ohrožený 24x 24x
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený 18x 18x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 4x 4x
Larinioides cornutus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) Není ohrožený 6x 6x
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 36x 36x
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 17x 17x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 14x 2x 16x
Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) Téměř ohrožený 8x 8x
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 4x 4x
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) Není ohrožený 2x 2x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený 4x 4x
Clubiona germanica Thorell, 1871 Ohrožený 14x 14x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 10x 10x
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 Není ohrožený 4x 4x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 26x 26x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 14x 14x
Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený 12x 12x
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 4x 4x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 4x 4x
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 2x 1x 3x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Argenna subnigra (O. P.-Cambridge, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 8x 8x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 12x 12x
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 12x 12x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 4x 4x
Lathys nielseni (Schenkel, 1932) Kriticky ohrožený 2x 2x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 14x 14x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 12x 12x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 4x 4x
Eutichuridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 8x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 6x 6x
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 38x 38x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 Silně ohrožený 20x 20x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 1x 3x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 14x 14x
Micaria subopaca Westring, 1861 Ohrožený 1x 1x
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 2x 2x
Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 8x 8x
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený 2x 2x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 2x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 74x 74x
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený 22x 22x
Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Hahnia ononidum Simon, 1875 Téměř ohrožený 2x 2x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 22x 22x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Agyneta mollis (O. P.-Cambridge, 1871) Téměř ohrožený 3x 3x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 34x 34x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 2x 2x
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) Téměř ohrožený 22x 22x
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený 2x 2x
Aphileta misera (O. P.-Cambridge, 1882) Ohrožený 20x 20x
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) Téměř ohrožený 12x 12x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 50x 50x
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 22x 22x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 50x 50x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 6x 6x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 24x 24x
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) Není ohrožený 22x 22x
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený 4x 4x
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) Ohrožený 2x 2x
Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený 8x 8x
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) Silně ohrožený 30x 30x
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 24x 24x
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený 46x 46x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 24x 24x
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 72x 72x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 5x 5x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 18x 18x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 22x 22x
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 4x 4x
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 2x 2x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 1x 3x
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 118x 118x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 70x 2x 72x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 10x 10x
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 18x 18x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený 32x 32x
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 2x 2x
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 Ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 18x 18x
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 Ohrožený 28x 1x 29x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 24x 24x
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený 21x 21x
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 18x 18x
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) Téměř ohrožený 2x 1x 3x
Hypomma fulvum (Bösenberg, 1902) Nezvěstný 4x 4x
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 22x 22x
Kaestneria pullata (O. P.-Cambridge, 1863) Ohrožený 10x 10x
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 Téměř ohrožený 6x 6x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 22x 22x
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 8x 8x
Macrargus carpenteri (O. P.-Cambridge, 1894) Ohrožený 2x 2x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 38x 38x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 4x 4x
Maro minutus O. P.-Cambridge, 1906 Ohrožený 12x 12x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 22x 22x
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Metopobactrus prominulus (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 2x 2x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 28x 28x
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 8x 8x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 36x 1x 37x
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený 16x 16x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 20x 20x
Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 24x 24x
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 24x 2x 26x
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 60x 60x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 84x 84x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 74x 1x 75x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 6x
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 Ohrožený 4x 4x
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) Není ohrožený 12x 12x
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 6x 6x
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený 26x 26x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma campbelli F. O. P.-Cambridge, 1894 Ohrožený 2x 2x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 7x 7x
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 70x 70x
Satilatlas britteni (Jackson, 1913) Nezvěstný 2x 2x
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 36x 36x
Silometopus reussi (Thorell, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Styloctetor stativus (Simon, 1881) Ohrožený 8x 8x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 60x 60x
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 Není ohrožený 13x 13x
Tapinocyba biscissa (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 2x 2x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 6x 6x
Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 16x 16x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 4x 4x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 10x 10x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 14x 14x
Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený 30x 30x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x 4x
Trichopternoides thorelli (Westring, 1861) Téměř ohrožený 2x 2x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 10x 10x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 20x 20x
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený 28x 28x
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 26x 26x
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria nodosa O. P.-Cambridge, 1873 Ohrožený 4x 4x
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 26x 26x
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 10x 10x
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 Téměř ohrožený 2x 2x
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) Není ohrožený 12x 12x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 24x 24x
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) Ohrožený 4x 4x
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 46x 2x 48x
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 92x 92x
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 2x
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený 40x 40x
Arctosa perita (Latreille, 1799) Silně ohrožený 2x 3x 5x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 10x 10x
Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 20x 20x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 46x 2x 48x
Pardosa monticola (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 8x 8x
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) Ohrožený 2x 2x
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 48x 48x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 104x 3x 109x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 150x 150x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 128x 128x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 53x 53x
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený 34x 34x
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 Téměř ohrožený 52x 52x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 68x 1x 69x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 92x 92x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 102x 102x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 94x 94x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 42x 1x 43x
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 16x 1x 17x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 Není ohrožený 4x 4x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 2x 2x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 34x 1x 35x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Oxyopidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) Téměř ohrožený 8x 8x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 24x 1x 25x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 6x 6x
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) Téměř ohrožený 4x 4x
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 Téměř ohrožený 30x 30x
Tibellus maritimus (Menge, 1875) Ohrožený 4x 4x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 12x 12x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 6x 6x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 2x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) Ohrožený 22x 22x
Dolomedes plantarius (Clerck, 1757) Kriticky ohrožený 4x 4x
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 6x 10x
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 50x 1x 51x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 16x 16x
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 8x 8x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 2x 2x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 2x 2x
Marpissa pomatia (Walckenaer, 1802) Silně ohrožený 6x 6x
Marpissa radiata (Grube, 1859) Ohrožený 2x 2x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 10x 10x
Neon valentulus Falconer, 1912 Ohrožený 6x 6x
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) Není ohrožený 4x 4x
Sittiflor caricis (Westring, 1861) Ohrožený 12x 12x
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 36x 36x
Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 4x 4x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 134x 134x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 80x 80x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 36x 36x
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 Téměř ohrožený 6x 6x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 22x 22x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 20x 20x
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený 12x 12x
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 8x 8x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 4x 4x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 1x 1x
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 10x 10x
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha caricis (Fickert, 1876) Kriticky ohrožený 2x 2x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 24x 24x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) Téměř ohrožený 6x 6x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 10x 10x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 6x 6x
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 12x 12x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 18x 18x
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Sardinidion blackwalli (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) Není ohrožený 12x 12x
Steatoda castanea (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 2x 2x
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 28x 28x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 8x 8x
Theridiosomatidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) Téměř ohrožený 3x 3x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 2x 2x
Diaea livens Simon, 1876 Silně ohrožený 2x 2x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 4x 4x
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 8x 8x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 58x 58x
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 Ohrožený 2x 2x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 4x 4x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 36x 36x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 48x 48x
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Xysticus kempeleni Thorell, 1872 Kriticky ohrožený 2x 2x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 8x 1x 9x
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 2x 2x
Xysticus luctator L. Koch, 1870 Ohrožený 2x 2x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 12x 12x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (2493 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 3 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 4 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 1 0 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 1 0 2
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 1 0 2
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 34 3 0 16
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 3
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 8 6 0 8
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 8 2 0 6
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 5 1 0 4
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 135 75 3 29
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 3 0 0 2
Agyneta mollis (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 33 21 0 13
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 78 302 0 10
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 4 1 0 5
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 58 17 0 22
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 7 4 0 8
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 15 8 0 15
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 113 103 0 12
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 4 0 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 18 6 0 10
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 27 6 0 8
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 70 15 1 18
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 81 67 0 35
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 4 0 4
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 734 57 0 51
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 109 11 0 31
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 5 3 0 5
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 47 6 0 7
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 9 0 3
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 3 2 0 5
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 9 0 0 7
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 3 0 0 3
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Kaestneria pullata (O. P.-Cambridge, 1863) 0 5 0 4
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 7 1 0 4
Maro minutus O. P.-Cambridge, 1906 25 0 1 4
Metopobactrus prominulus (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 4 0 7
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 2 0 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 8 1 0 6
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 0 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 1 2 0 3
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 6 9 0 12
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 179 1519 2 29
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 144 77 5 35
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 291 715 0 35
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 18 5 1 6
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 34 14 0 12
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 2 2 0 4
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 3 2 0 4
Satilatlas britteni (Jackson, 1913) 1 0 0 1
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) 19 8 0 15
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 0 1 0 1
Styloctetor stativus (Simon, 1881) 3 1 0 4
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 52 48 0 19
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 2 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 2 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 1 0 2
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 14 15 0 14
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 2 4 0 4
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 40 6 0 9
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 6 3 0 6
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 1 0 0 1
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 2 2 0 4
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 5 3 0 4
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 334 42 0 23
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1118 307 1 39
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 51 20 13 17
Arctosa perita (Latreille, 1799) 5 1 0 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 4 1 0 4
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 10 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 36 5 0 9
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 68 20 0 12
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 102 13 6 22
Pardosa palustris (Linné, 1758) 3170 678 98 52
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2387 378 65 60
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 945 170 19 54
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 18 15 7 21
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 24 6 1 13
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 51 39 1 20
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 128 47 0 21
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 210 67 3 34
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 316 26 4 50
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 752 108 1 44
Trochosa terricola Thorell, 1856 29 5 0 15
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 2 0 2
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 37 4 0 12
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 25 11 0 14
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 2 0 1 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 4 0 0 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Neon valentulus Falconer, 1912 1 0 0 1
Sittiflor caricis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 127 112 14 52
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 116 135 7 34
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 2
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 3 0 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 157 13 3 22
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 44 5 2 15
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 83 14 3 20
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 4 0 0 4
Xysticus kochi Thorell, 1872 10 1 0 5
Xysticus luctator L. Koch, 1870 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 3 0 0 2
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 4 3 0 2
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 2 3 0 3
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 3 0 2
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 2 2 0 2
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 2 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 4 0 3
Araneus marmoreus Clerck, 1757 2 10 0 6
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 2 0 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 1 0 1
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 2 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) 19 1 0 3
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 3 11 0 10
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 7 18 0 13
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 3 0 2
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 2 6 0 1
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona germanica Thorell, 1871 2 4 0 4
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 2 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 4 4 0 6
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 1 0 2
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 0 0 1
Argenna subnigra (O. P.-Cambridge, 1861) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 2 0 2
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 2 0 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 2 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 4 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 34 1 0 3
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 5 2 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 2 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 0 0 1 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 1 9 0 4
Hahnia helveola Simon, 1875 1 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 0 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 1 0 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Aphileta misera (O. P.-Cambridge, 1882) 3 6 0 4
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 2 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 3 0 5
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 3 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 8 9 0 3
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 1 0 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 5 1 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 2 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 6 4 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 3 0 0 2
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 48 2 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 9 1 0 4
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 6 15 0 5
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 0 5 0 2
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 3 12 0 5
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 1 0 2
Hypomma fulvum (Bösenberg, 1902) 1 2 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 1 2 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 8 13 0 4
Macrargus rufus (Wider, 1834) 3 2 0 3
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 1 7 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 2 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 3 10 0 2
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 6 8 0 4
Neriene montana (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 2 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 2 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 13 26 0 5
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 2 2 0 4
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 19 32 0 7
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) 1 2 0 2
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 2 6 0 6
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 1 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 1 0 3
Trichopternoides thorelli (Westring, 1861) 0 2 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 2 12 0 5
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 1 4 0 2
Walckenaeria nodosa O. P.-Cambridge, 1873 1 3 0 2
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 2 2 0 4
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 5 1 0 4
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 8 0 7
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 2 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Arctosa perita (Latreille, 1799) 2 2 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 8 16 0 10
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 3 4 0 4
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 5 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 2 0 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 8 30 0 9
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 9 10 0 6
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 10 5 0 4
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 1 1 7 3
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 21 4 0 4
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 91 38 0 11
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 12 13 0 6
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 20 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 24 15 0 6
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 7 5 0 7
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 3 0 3
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 3 0 4
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 0 2 0 2
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 1 0 1
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 1 1 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 3 0 3
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 3 1 1 3
Dolomedes plantarius (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 19 8 0 10
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 1 2 0 2
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 0 1 1
Neon valentulus Falconer, 1912 1 0 0 1
Sittiflor caricis (Westring, 1861) 1 1 0 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 2 4 4 6
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 3 0 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 40 19 1 11
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 1 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 4 13 0 8
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 0 3 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 3 5 0 5
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 1 0 2
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 2 0 2
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 3 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 5 0 3
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 2 3 0 2
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 3 6 0 4
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 2 0 2
Sardinidion blackwalli (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 2 7 1 6
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 1 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 1 3 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 0 2 0 2
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 3 1 0 3
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 5 0 0 3
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 0 1 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 3 1 0 4
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 0 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 2 2 0 3
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 0 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 2 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 9 4 0 8
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 1 1 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 1 0 2
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 1 0 1
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 5 10 0 11
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 5 6 0 7
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Larinioides cornutus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 5 5 0 7
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 2 2 0 3
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 6 0 7
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 7 2 0 3
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona germanica Thorell, 1871 3 1 0 3
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 2 0 3
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 3 0 3
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 3 0 3
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 4 7 0 4
Dictyna pusilla Thorell, 1856 5 7 0 6
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 10 3 0 4
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 3 2 0 4
Agyneta mollis (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 3 0 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 2 0 2
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 5 6 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 1 0 2
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 1 0 2
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 0 8 0 4
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 4 0 0 3
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 3 1 0 3
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Hypomma fulvum (Bösenberg, 1902) 1 0 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 2 10 0 7
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 6 13 0 5
Macrargus rufus (Wider, 1834) 4 4 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 5 16 0 6
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 2 1 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 6 0 4
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 2 1 0 2
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 11 25 0 6
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 1 0 2
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 0 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 5 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 1 2 3
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 2 6 0 7
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 2 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 4 1 5
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 1 1 4 5
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 3 3
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 15 7 0 11
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 5 6 0 6
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 1 1 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Marpissa pomatia (Walckenaer, 1802) 0 2 1 3
Sittiflor caricis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 15 3 0 10
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 3 0 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 2 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 3 0 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 7 5 0 7
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 4 5 0 2
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 10 7 0 8
Tetragnatha montana Simon, 1874 4 4 0 5
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 8 0 0 4
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 1 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 1 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 9 15 0 9
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 1 1 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 5 0 4
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 2 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 4 0 3
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 7 0 0 4
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 0 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 1 11 0 9
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 1 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 1 0 3
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 2 0 2
Clubiona subsultans Thorell, 1875 2 3 0 5
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 1 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Lathys nielseni (Schenkel, 1932) 0 2 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 0 1 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 6 3 0 5
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 2 0 2
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 2 2 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 1 22 0 9
Hahnia ononidum Simon, 1875 1 1 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 11 33 0 9
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Aphileta misera (O. P.-Cambridge, 1882) 1 6 0 6
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 2 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 9 19 0 7
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 2 0 2
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 4 0 3
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 1 5 0 4
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 3 0 2
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 1 3 0 3
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 5 13 0 10
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 8 3 0 5
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 3 6 0 5
Erigone atra Blackwall, 1833 1 4 0 2
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 5 0 4
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 2 4 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 6 11 0 9
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 2 7 0 6
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 1 6 0 4
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 12 4 0 2
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 1 2 0 3
Macrargus rufus (Wider, 1834) 31 41 0 14
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Maro minutus O. P.-Cambridge, 1906 1 1 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 2 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 4 5 0 4
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 44 67 0 9
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 2 12 0 7
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 1 10 0 4
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 1 0 2
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 0 2 0 2
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 1 7 0 3
Porrhomma campbelli F. O. P.-Cambridge, 1894 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 48 90 0 17
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 5 3 0 4
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 2 14 0 6
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 2 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 5 0 6
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 5 2 0 2
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 5 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 6 18 0 9
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 21 21 0 7
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 2 1 0 2
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 0 1 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 5 0 3
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 3 4 0 5
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 1 0 3
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 3 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 4 0 3
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 3 0 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 4 0 4
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 0 0 2
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 6 0 5
Neon valentulus Falconer, 1912 1 0 0 1
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 1 0 0 1
Sittiflor caricis (Westring, 1861) 2 3 0 3
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 0 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 6 0 2
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 2 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 4 0 5
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 3 1 0 4
Xysticus kempeleni Thorell, 1872 0 1 0 1
Žlutá miskaSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 1 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 2 0 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 2 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Diaea livens Simon, 1876 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (1999 použitých nálezů)
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 1 0 2
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 0 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 1 0 2
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 20 2 0 9
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 2
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 5 5 0 5
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 2 0 3
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 2 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 133 63 2 25
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 3 0 0 2
Agyneta mollis (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 25 16 0 6
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 78 302 0 10
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 4 1 0 5
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 32 7 0 11
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 4 2 0 5
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 8 8 0 10
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 8 11 0 5
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 5 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 16 6 0 8
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 16 3 0 4
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 33 6 0 11
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 1 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 37 45 0 20
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 420 34 0 27
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 61 4 0 17
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 3 1 0 3
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 44 6 0 5
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 9 0 3
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 2 1 0 3
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 5 0 0 3
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 3 0 0 3
Kaestneria pullata (O. P.-Cambridge, 1863) 0 5 0 4
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 7 1 0 4
Maro minutus O. P.-Cambridge, 1906 24 0 1 3
Metopobactrus prominulus (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 1 0 3
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 2 0 0 2
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 1 2 0 3
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 3 6 0 7
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 178 1518 2 27
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 36 23 5 26
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 139 348 0 19
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 18 5 1 6
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 30 14 0 10
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 2 0 2
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) 13 6 0 10
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 0 1 0 1
Styloctetor stativus (Simon, 1881) 2 1 0 3
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 42 41 0 13
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 1 0 2
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 2 4 0 4
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 40 6 0 9
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 5 1 0 3
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 1 0 0 1
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 2 2 0 4
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 55 5 0 10
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 441 54 1 20
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 51 20 13 17
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 2 0 4
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 11 5 0 7
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 4 0 0 3
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 76 12 6 17
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1149 119 24 26
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1081 191 56 35
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 541 81 7 32
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 14 15 5 16
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 5 1 0 5
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 35 30 1 14
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 22 29 0 14
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 131 53 3 25
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 257 15 0 35
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 708 104 1 29
Trochosa terricola Thorell, 1856 6 0 0 4
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 0 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 32 3 0 7
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 1 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 13 10 0 9
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 3 0 3
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 2 0 1
Neon valentulus Falconer, 1912 1 0 0 1
Sittiflor caricis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 1 2 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 114 98 12 37
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 24 34 3 20
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 0 0 2
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 1 1 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 96 11 1 15
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 24 2 0 6
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 13 5 1 9
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 3 0 0 3
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
mezofilní loukySamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 3 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 4 0 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 8 0 0 4
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 6 0 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 3 1 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 3 0 4
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 26 10 0 11
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 105 92 0 7
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 4 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 11 2 0 3
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 2 0 0 2
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 44 22 0 15
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 241 19 0 18
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 44 6 0 11
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 2 2 0 2
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 2
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 4 0 0 4
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 3 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 3 3 0 5
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 125 342 0 11
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Styloctetor stativus (Simon, 1881) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 9 5 0 4
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 13 15 0 13
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 2 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 275 37 0 11
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 673 249 0 15
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 25 0 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 11 3 0 3
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 3 0 0 3
Pardosa palustris (Linné, 1758) 2008 556 72 20
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 869 122 2 14
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 381 83 12 14
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 2 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 39 8 4 13
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 14 1 0 5
Trochosa terricola Thorell, 1856 17 5 0 7
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 9 0 0 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 6 7 1 7
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 92 101 4 14
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 3 0 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 3 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 20 3 2 9
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 70 9 2 11
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 9 0 0 3
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 3 0 0 2
údolní jasanoolšové luhySamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 3 1 0 1
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 2 0 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 4 1 0 4
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 2 1 0 3
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 2 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Larinioides cornutus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 3 2 0 4
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 2 0 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 3 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 2 1 0 2
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona germanica Thorell, 1871 3 1 0 3
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 2 0 2
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 2 0 3
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 4 0 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 4 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 28 1 0 3
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 3 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 2 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 1 8 0 3
Hahnia helveola Simon, 1875 1 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 1 0 1
Agyneta mollis (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 1 0 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Aphileta misera (O. P.-Cambridge, 1882) 0 3 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 2 0 4
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 9 5 0 5
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 4 3 0 4
Erigone atra Blackwall, 1833 54 6 0 5
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 9 1 0 3
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 5 4 0 4
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 5 0 3
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 2 6 0 3
Hypomma fulvum (Bösenberg, 1902) 1 2 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 2 4 0 5
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 5 9 0 3
Macrargus rufus (Wider, 1834) 6 6 0 4
Maso sundevalli (Westring, 1851) 3 5 0 5
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 5 1 0 4
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 7 1 0 5
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 3 0 0 2
Neriene montana (Clerck, 1757) 3 1 0 4
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 2 1 0 3
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 11 0 6
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 3 0 3
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 2 0 3
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 7 3 0 5
Trichopternoides thorelli (Westring, 1861) 0 2 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 1 0 2
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 1 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 0 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 3 0 3
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 10 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 52 20 0 7
Pardosa palustris (Linné, 1758) 2 0 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 191 77 0 11
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 6 6 0 6
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 4 3 0 2
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 26 3 0 4
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 130 8 0 3
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 69 12 0 6
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 20 3 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 9 0 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 9 2 0 5
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 2 0 3
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 2 2 0 4
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 10 4 0 6
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 4 0 0 2
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 1 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Marpissa pomatia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 13 1 0 7
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 35 9 0 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 4 0 6
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 4 5 0 2
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 6 7 0 4
Tetragnatha montana Simon, 1874 3 2 0 4
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 6 0 0 2
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 2 0 2
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 3 11 0 4
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 2 2 0 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 1 6 0 5
Theridion varians Hahn, 1833 0 2 0 2
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 4 0 0 3
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 5 2 0 5
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
rašeliništěSamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 2 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 1 3 0 2
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 2 3 0 3
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 1 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona germanica Thorell, 1871 0 3 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 2 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 2 0 2
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 1 4 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 6 1 0 1
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 5 2 0 4
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 3 13 1 6
Hahnia helveola Simon, 1875 1 5 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 4 3 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 0 0 1
Aphileta misera (O. P.-Cambridge, 1882) 3 8 0 6
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 4 0 3
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 16 18 0 6
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 1 0 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 1 2 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 5 2 0 3
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 1 0 2
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 16 0 4
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 0 2 0 2
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 1 1 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 3 2 2
Maro minutus O. P.-Cambridge, 1906 1 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 14 34 0 8
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 3 0 3
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 30 49 0 9
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) 1 1 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 3 5 0 5
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 2 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 3 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 4 17 0 7
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 1 5 0 3
Walckenaeria nodosa O. P.-Cambridge, 1873 1 3 0 2
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 3 0 3
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 4 2 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 5 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 6 3 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 10 9 0 8
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 10 0 1 5
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 10 10 0 6
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 64 46 0 11
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 12 14 0 7
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 21 3 0 5
Trochosa terricola Thorell, 1856 22 11 0 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 3 0 2 4
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Marpissa pomatia (Walckenaer, 1802) 0 1 1 2
Neon valentulus Falconer, 1912 1 0 0 1
Sittiflor caricis (Westring, 1861) 3 4 0 4
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 1 2 1 3
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 10 7 1 8
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 1 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 4 0 3
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 3 0 0 3
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 2 0 2
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 2 0 2
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 5 0 4
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 3 0 0 2
ostřicové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 1 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 6 0 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 13 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 6 2 0 3
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 6 1 0 5
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 2 0 0 2
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 34 9 1 4
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 71 3 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 4 0 0 2
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 1 0 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 3 0 1
Kaestneria pullata (O. P.-Cambridge, 1863) 1 1 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 108 54 0 9
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 27 25 0 5
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 4 0 0 2
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Satilatlas britteni (Jackson, 1913) 1 0 0 1
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) 5 1 0 3
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 23 1 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 5 1 2 3
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 260 11 7 6
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 13 1 0 2
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 128 30 2 5
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 20 22 0 4
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 21 4 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 6 0 0 4
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 21 0 0 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 3 1 0 2
Dolomedes plantarius (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 8 9 1 7
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 0 1 0 1
Enoplognatha caricis (Fickert, 1876) 1 0 0 1
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 56 1 2 4
písčinySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 2 0 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 2 0 2
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 2 0 0 1
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 1 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 4 5 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 0 2 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 0 2
Tapinocyba biscissa (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 6 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Arctosa perita (Latreille, 1799) 2 2 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 3 3 0 3
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 1 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 1 0 2
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 2 0 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 4 0 0 1
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 0 1 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 1
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 2 3 0 3
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 3 0 2
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 2 2 0 2
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 2 2
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 1 7 0 2
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 2 0 2
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 3 6 0 4
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 2 6 0 4
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 0 1 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
městské parkySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 0 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 1 4 0 3
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Argenna subnigra (O. P.-Cambridge, 1861) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 3 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 1
Kultury listnáčůSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 9 4 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 8 7 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 34 51 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 5 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 3 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 3 0 1
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 5 0 1
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 1 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 0 4 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 1 0 0 1
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) 0 1 0 1
Xysticus luctator L. Koch, 1870 1 0 0 1
ruderálySamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) 1 1 0 2
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 1 7 0 3
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 0 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 1 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Macrargus carpenteri (O. P.-Cambridge, 1894) 0 1 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 3 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 5 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 9 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 0 1 1
bučiny nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 2 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 3 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 2 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Rostlinstvo vodní hladinySamciSamiceMláďataNálezy
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 6 1 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Dolomedes plantarius (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 2 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 3 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
A711120SamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 2 6 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 0 0 1 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 0 1 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 0 2 3 1
vnější stěny budovSamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) 18 0 0 1
Sardinidion blackwalli (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
211521SamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018