Kvadráty: 5250
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 792x 794x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 352x 352x
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) Není ohrožený 40x 40x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 24x 24x
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 209x 211x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 24x 26x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 16x 16x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 5x 5x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 4x 4x
Araniella alpica (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 2x 2x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 26x 28x
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 4x 4x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 1x 1x
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 1x 1x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 8x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený 13x 13x
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený 5x 5x
Clubiona kulczynskii Lessert, 1905 Ohrožený 2x 2x
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 Není ohrožený 4x 4x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 34x 34x
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 17x 17x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 235x 235x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 115x 115x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený 2x 2x
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 22x 22x
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 12x 12x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 36x 36x
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 4x 4x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 22x 22x
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) Ohrožený 24x 24x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 67x 67x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) Téměř ohrožený 4x 4x
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 92x 92x
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený 72x 72x
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 2x 2x
Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 21x 21x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 126x 126x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 22x 22x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 125x 125x
Iberina montana (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta cauta (O. P.-Cambridge, 1902) Téměř ohrožený 12x 12x
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 4x 4x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 14x 14x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 48x 48x
Allomengea scopigera (Grube, 1859) Není ohrožený 2x 2x
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) Není ohrožený 26x 26x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený 43x 43x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 28x 28x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 42x 42x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 200x 200x
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 44x 44x
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 5x 5x
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) Není ohrožený 20x 20x
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) Není ohrožený 11x 11x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 46x 46x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 179x 179x
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 45x 45x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) Téměř ohrožený 8x 8x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 22x 22x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 472x 472x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 22x 22x
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 28x 28x
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 6x 6x
Entelecara erythropus (Westring, 1851) Není ohrožený 6x 6x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 35x 35x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 12x 12x
Evansia merens O. P.-Cambridge, 1900 Ohrožený 16x 16x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 219x 219x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 15x 15x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Improphantes decolor (Westring, 1861) Ohrožený 2x 2x
Kaestneria pullata (O. P.-Cambridge, 1863) Ohrožený 6x 6x
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 39x 39x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 50x 50x
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 4x 4x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 153x 153x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 263x 263x
Maro minutus O. P.-Cambridge, 1906 Ohrožený 5x 5x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 60x 60x
Micrargus georgescuae Millidge, 1976 Není ohrožený 18x 18x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 268x 268x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 10x 10x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 46x 46x
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený 61x 61x
Mughiphantes pulcher (Kulczyński, 1881) Téměř ohrožený 2x 2x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 129x 129x
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 19x 19x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 12x 12x
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) Není ohrožený 35x 35x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 75x 75x
Panamomops fagei Miller & Kratochvíl, 1939 Ohrožený 24x 24x
Panamomops mengei Simon, 1926 Není ohrožený 62x 62x
Panamomops sulcifrons (Wider, 1834) Ohrožený 2x 2x
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 53x 53x
Peponocranium orbiculatum (O. P.-Cambridge, 1882) Silně ohrožený 4x 4x
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený 3x 3x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 211x 211x
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 14x 14x
Porrhomma egeria Simon, 1884 Není ohrožený 4x 1x 5x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 Není ohrožený 12x 12x
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) Ohrožený 32x 32x
Sintula corniger (Blackwall, 1856) Téměř ohrožený 2x 2x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 10x 10x
Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 26x 26x
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 436x 436x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 457x 457x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 12x 12x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 171x 171x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 276x 276x
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený 2x 2x
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 101x 101x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 80x 80x
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) Není ohrožený 40x 40x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 157x 157x
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 10x 10x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 72x 72x
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 10x 10x
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) Není ohrožený 49x 49x
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 12x 12x
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 Téměř ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 335x 335x
Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 4x 4x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 10x 10x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 18x 18x
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 132x 132x
Arctosa maculata (Hahn, 1822) Silně ohrožený 2x 2x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 6x 6x
Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 32x 32x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 347x 347x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 8x 8x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 20x 20x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 154x 154x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 49x 49x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) Ohrožený 14x 14x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 2x 2x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 17x 17x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 654x 654x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 48x 48x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 36x 36x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 8x 8x
Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 12x 12x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 294x 294x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 6x 8x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 2x 2x
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 Téměř ohrožený 4x 4x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 47x 47x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 14x 14x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 56x 56x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 65x 65x
Heliophanus dampfi Schenkel, 1923 Ohrožený 4x 4x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 6x 6x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 45x 45x
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) Téměř ohrožený 2x 2x
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 10x 10x
Talavera parvistyla Logunov & Kronestedt, 2003 Silně ohrožený 2x 2x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 6x 8x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Meta menardi (Latreille, 1804) Není ohrožený 2x 4x 6x
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 4x 4x
Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 6x 1x 7x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 16x 16x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 10x 10x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 12x 12x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 26x 26x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 24x 24x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 37x 37x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 4x 4x
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 30x 30x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 22x 22x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 82x 82x
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) Téměř ohrožený 2x 2x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 27x 27x
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 13x 13x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 9x 9x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 28x 28x
Robertus scoticus Jackson, 1914 Téměř ohrožený 2x 2x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 6x 6x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 24x 24x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x 4x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 10x 10x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 2x 2x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (5577 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1036 463 813 318
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 340 118 24 160
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 14 7 0 16
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 3 2 3 8
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 146 46 49 94
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 2 0 0 2
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 1 1 0 2
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 10 12 0 12
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 4 1 0 4
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 121 85 39 101
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 92 22 6 58
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 0 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 28 9 0 11
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 6 3 1 5
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 20 6 0 18
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 6 0 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 21 1 0 11
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) 13 4 9 12
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 47 14 4 34
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 2 1 0 2
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 39 36 2 37
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 45 21 2 33
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 11 3 0 11
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 80 35 1 50
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 2 0 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 11 2 0 10
Iberina montana (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Agyneta cauta (O. P.-Cambridge, 1902) 9 1 0 4
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) 2 0 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 9 5 0 11
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 1 0 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 22 1 0 12
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 16 3 0 15
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 1 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 8 5 0 10
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 12 13 0 11
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 159 169 15 77
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 18 16 5 20
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 2 0 0 2
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 14 2 0 7
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) 4 4 0 6
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 3 12 0 14
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 60 25 0 48
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 24 9 0 19
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 5 1 0 3
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 6 1 0 6
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 384 474 2 211
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 7 4 0 7
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 3 4 8
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 2 7 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 8 2 0 9
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 4 1 0 4
Evansia merens O. P.-Cambridge, 1900 0 4 0 3
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 32 8 0 26
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 6 1 0 7
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Improphantes decolor (Westring, 1861) 0 1 0 1
Kaestneria pullata (O. P.-Cambridge, 1863) 2 1 0 3
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 5 0 5
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 10 2 11
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 58 47 0 46
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 98 96 0 103
Maro minutus O. P.-Cambridge, 1906 3 0 0 3
Maso sundevalli (Westring, 1851) 4 3 0 7
Micrargus georgescuae Millidge, 1976 8 2 0 8
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 110 34 0 81
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 2 1 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 18 5 0 16
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 0 3 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 7 13 4 19
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 0 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 109 31 3 10
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 10 5 0 4
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 12 5 0 15
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 19 28 0 35
Panamomops fagei Miller & Kratochvíl, 1939 3 0 0 3
Panamomops mengei Simon, 1926 2 0 0 2
Panamomops sulcifrons (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 9 9 0 14
Peponocranium orbiculatum (O. P.-Cambridge, 1882) 1 2 0 2
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 2 0 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 65 43 0 56
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 3 3 0 6
Porrhomma egeria Simon, 1884 2 4 1 3
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 4 1 0 4
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) 5 0 0 5
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 2 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 2 2 0 4
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 142 358 3 177
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 140 554 3 164
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 1 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 13 52 0 55
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 71 111 0 93
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 41 28 0 43
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 33 14 0 31
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 2 17 0 15
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 88 37 0 63
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 10 0 0 4
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 38 40 0 32
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 11 13 0 5
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 20 2 0 18
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 4 0 0 4
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 192 161 11 137
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 5 1 1 5
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 10 2 0 8
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 334 94 66 65
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 2 0 3
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 143 16 1 12
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1213 527 208 160
Pardosa palustris (Linné, 1758) 4 0 0 3
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 125 4 0 7
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 336 120 2 64
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 160 27 1 19
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 4 0 0 3
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 85 6 0 7
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 52 5 0 9
Trochosa terricola Thorell, 1856 1409 487 422 270
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 18 20 9 24
Ero furcata (Villers, 1789) 4 3 0 7
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 2 2 1 4
Zora silvestris Kulczyński, 1897 3 1 1 5
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 83 42 12 75
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 2 0 1 3
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 2 0 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 1 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 5 3 1 8
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 8 0 0 7
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 19 4 0 16
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 4 0 6
Heliophanus dampfi Schenkel, 1923 0 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 6 12 1 17
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 2 0 0 2
Talavera parvistyla Logunov & Kronestedt, 2003 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 1 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 2 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 3 0 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 2 3 1 4
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 3 0 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 9 6 0 13
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 0 0 4 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 7 7
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 13 0 1 2
Crustulina guttata (Wider, 1834) 2 1 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 4 4
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 0 1 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 55 8 3 27
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 1 2 3
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 3
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 3 0 5
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 3 2 0 4
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
EklektorSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 54 55 181 96
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 21 7 4 24
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 4 0 0 4
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 3 3
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 8 5 7 16
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 3 3
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 4 3 0 7
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona kulczynskii Lessert, 1905 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 3 0 3
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 5 0 5
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 25 12 3 23
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 1 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 1 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 3 8 3 9
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 3 1 0 4
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 8 14 2 15
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 2 11 0 9
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 59 51 0 54
Iberina montana (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Agyneta cauta (O. P.-Cambridge, 1902) 2 2 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 3 1 3
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 14 24 0 13
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 1 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 6 3 0 7
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 3 0 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 7 6 0 10
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 28 25 0 23
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 2 1 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 6 2 0 8
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 29 36 1 45
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 3 4 0 4
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 2 3 0 5
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 32 15 0 30
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 3 1 1 5
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 2 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 5 5 0 7
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Evansia merens O. P.-Cambridge, 1900 2 3 0 5
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 95 85 0 87
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 13 5 1 14
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 1 3
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 8 40 0 32
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 14 33 2 33
Maso sundevalli (Westring, 1851) 7 25 1 23
Micrargus georgescuae Millidge, 1976 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 90 9 0 60
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 6 1 0 7
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 61 64 0 29
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 17 27 29 45
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 1 2 3
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 4 0 0 3
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 3
Panamomops fagei Miller & Kratochvíl, 1939 9 10 0 9
Panamomops mengei Simon, 1926 19 20 0 30
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 4 13 0 13
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 22 75 0 52
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 2 0 2
Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) 7 6 0 11
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 3 9 4 13
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 37 34 1 52
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 11 91 0 75
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 1 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 23 32 0 31
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 41 33 0 52
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 6 9 0 8
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 9 5 0 10
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 1 6 0 5
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 14 12 0 18
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 0 2 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 2 3 0 5
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 7 2 0 8
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 2 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 11 20 40 38
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 2 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 0 12 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 11 2 18 13
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 2 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 32 35 242 67
Ero furcata (Villers, 1789) 3 6 2 10
Zora silvestris Kulczyński, 1897 2 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 37 40 52 77
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 5 10 2 16
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 18 33 13
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 13 16 9 18
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 2 4 2 6
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 6 0 0 3
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Meta menardi (Latreille, 1804) 2 0 0 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 1 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 7 5
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 3 2 12 6
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 2 5 2 9
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 2 24 15
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 11 8
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 7 1 0 8
Robertus scoticus Jackson, 1914 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 4 2 2 4
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 1 13 12
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 3 9 8
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 2 0 2
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 8 11 0 11
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 1 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 16 7 11
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 0 1 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 1 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 6 4 4 8
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 2 1 3
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 12 6
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 6 1 4
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 1 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 2 5 6 12
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 2 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 2 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 1 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 2 0 3
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 3 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 3 0 2
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 3 3 0 1
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Mughiphantes pulcher (Kulczyński, 1881) 0 4 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 2 3 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 2 0 1
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 5 3 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 4 13 0 5
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 3 4 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 9 32 0 10
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 7 20 0 6
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 2 0 2
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Heliophanus dampfi Schenkel, 1923 1 0 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 4 22 13 10
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 4 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 2 1 0 3
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 7 0 0 5
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 5 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 2 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (5473 použitých nálezů)
výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 681 331 579 234
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 204 85 23 104
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 11 4 0 12
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 4 2 4 9
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 87 31 35 72
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 3 3
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 3 2
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 8 0 3
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 1 0 0 1
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona kulczynskii Lessert, 1905 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 4 6 0 8
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 5 0 4
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 48 47 22 58
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 21 5 7 26
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 7 3 1 6
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 15 6 0 14
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 2
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) 13 4 9 12
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 25 10 4 20
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 0 1 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 32 30 5 30
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 24 11 2 20
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 4 1 0 5
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 55 34 3 36
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 2 10 0 8
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 41 38 0 38
Agyneta cauta (O. P.-Cambridge, 1902) 4 0 0 2
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) 2 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 1 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 18 26 0 18
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 19 1 0 9
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 11 3 0 11
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 5 3 0 8
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 4 11 0 3
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 101 90 7 47
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 9 11 4 13
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 6 1 0 7
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) 3 1 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 3 0 4
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 61 33 1 54
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 7 8 0 13
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 2 1 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 146 178 0 102
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 3 3 0 5
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 4 3 3 10
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 2 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 10 4 0 11
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 0 0 2
Evansia merens O. P.-Cambridge, 1900 0 3 0 3
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 72 57 0 59
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 4 0 0 4
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 10 5 1 12
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 17 6 13
Macrargus rufus (Wider, 1834) 51 70 0 58
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 42 36 2 46
Maso sundevalli (Westring, 1851) 7 18 1 18
Micrargus georgescuae Millidge, 1976 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 135 36 0 88
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 4 0 0 4
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 61 65 0 29
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 16 23 16 37
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 1 0 2
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 4 2 0 5
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 12 10 0 16
Panamomops fagei Miller & Kratochvíl, 1939 12 10 0 12
Panamomops mengei Simon, 1926 8 11 0 14
Panamomops sulcifrons (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 9 3 0 8
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 47 62 0 53
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 3 3 0 6
Porrhomma egeria Simon, 1884 1 1 0 2
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 4 2 0 5
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 2 0 2
Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) 8 1 0 8
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 3 9 4 13
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 135 281 2 155
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 83 376 3 139
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 0 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 11 43 0 34
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 84 122 0 112
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 15 15 0 17
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 22 11 0 20
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 3 20 0 17
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 57 26 0 42
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 10 2 0 5
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 34 24 0 17
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 17 1 0 14
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 2 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 120 89 26 90
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 2 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 4 1 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 6 1 0 5
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 137 34 41 33
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 2 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 3 0 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 609 309 175 90
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 63 24 4 34
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 2 6 1 8
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 734 288 362 194
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 15 11 9 15
Ero furcata (Villers, 1789) 4 5 3 11
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 2 1 3
Zora silvestris Kulczyński, 1897 3 2 1 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 71 38 34 62
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 2 0 1 3
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 1 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 2 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 4 3 1 7
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 7 0 0 6
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 9 14 16 11
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 17 19 12 23
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 5 9 2 13
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) 0 1 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 7 0 0 4
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 1 0 2
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 1 2 3
Meta menardi (Latreille, 1804) 2 0 0 2
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 1 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 0 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 2 0 4
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 11 9
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 3 8 16 13
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 3 1 5
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 35 10 16 28
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 1 12 10
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 5 1 0 6
Robertus scoticus Jackson, 1914 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 2 0 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 3 1 3
Xysticus audax (Schrank, 1803) 4 2 2 4
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 363 179 360 170
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 140 36 5 74
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 7 3 0 8
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 2 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 26 17 17 35
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 10 9
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 3 6 6
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 6 3 0 8
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 1 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 3 3 0 6
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 3 0 3
Clubiona terrestris Westring, 1851 5 1 0 5
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 98 50 20 66
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 68 17 0 33
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 3 0 0 3
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 3 0 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 4 0 0 3
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 12 1 1 9
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 2 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 6 13 0 14
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 17 6 0 15
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 4 0 0 4
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 30 14 0 27
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 2 1 0 3
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 29 15 0 26
Iberina montana (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Agyneta cauta (O. P.-Cambridge, 1902) 2 2 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 2 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 1 0 2
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 1 0 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 3 0 0 3
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 11 3 0 11
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 1 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 12 8 0 16
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 84 102 8 50
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 8 4 0 5
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) 1 3 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 8 9 0 16
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 25 26 0 38
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 2 3 0 3
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 4 3 0 6
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 258 273 2 133
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 3 2 0 3
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Erigone atra Blackwall, 1833 4 2 0 5
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 4 3 0 6
Evansia merens O. P.-Cambridge, 1900 2 4 0 5
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 51 36 0 51
Improphantes decolor (Westring, 1861) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 3 5 0 7
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 7 4 10
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 15 14 0 17
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 69 88 0 85
Maso sundevalli (Westring, 1851) 4 10 0 12
Micrargus georgescuae Millidge, 1976 3 0 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 64 7 0 52
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 20 6 0 19
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 0 2 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 8 17 17 27
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 0 2 2
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 12 2 0 12
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 10 17 0 21
Panamomops mengei Simon, 1926 13 9 0 18
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 4 19 0 19
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 30 55 0 49
Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) 4 5 0 8
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 44 110 2 73
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 67 250 0 95
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 2 0 4
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 25 40 0 51
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 26 20 0 31
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 26 21 0 31
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 19 6 0 18
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 0 3 0 3
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 45 22 0 38
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 5 18 0 19
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 10 3 0 12
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 4 0 0 4
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 80 64 23 78
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 117 34 14 25
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 577 208 51 76
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 10 8 0 14
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 2 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 636 178 252 129
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 2 8 0 7
Ero furcata (Villers, 1789) 3 4 0 7
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 2 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 41 42 30 83
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 6 10 2 17
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 8 8 17 15
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 4 4 1 8
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 2 6 1 8
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 3 1 4
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 1 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 6 3 0 7
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 15 9
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 2 2 2 6
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 21 0 11 14
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 1 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 1 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 4 2 0 5
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 2 2 5 9
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
rašelinné borySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 46 6 55 8
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 16 4 0 5
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 41 3 4 3
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 2 1 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 3 1 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 3 0 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 3 3 0 2
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 7 5 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 3 1 0 2
Iberina montana (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 3 2 0 3
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 0 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 2 0 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 8 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 4 2 0 2
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 8 1 0 2
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 3 1 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 2 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 12 38 0 6
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 3 2 0 2
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 1 2
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 2 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 3 0 3
Maro minutus O. P.-Cambridge, 1906 1 0 0 1
Micrargus georgescuae Millidge, 1976 5 2 0 5
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 2 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 19 0 5
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 2 0 2
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 3 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 2 0 3
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 27 2 6
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 74 24 23 8
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 38 12 0 7
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 13 2 0 5
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 85 6 0 2
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 6 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 11 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 61 51 50 9
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 4 1 0 4
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 1 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 2
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 1 4 1 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 4 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 1 0 2
rašeliništěSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 2 1 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 0 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 7 1 0 2
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 4 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Agyneta cauta (O. P.-Cambridge, 1902) 2 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 2 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 1 2 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 3 1 0 2
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 2 0 0 1
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 2 4 0 1
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 2 0 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Kaestneria pullata (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Maro minutus O. P.-Cambridge, 1906 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 78 25 3 5
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 3 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 2 0 0 1
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 4 8 0 3
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 9 0 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 62 6 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 130 44 0 5
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 15 10 0 3
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 23 2 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 12 1 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 0 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 1 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Heliophanus dampfi Schenkel, 1923 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 1 5 8 3
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 3 5 0 3
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 2 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 3 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 3 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Kaestneria pullata (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 16 4 0 3
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 7 5 0 3
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 3 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 3 0 0 1
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 2 2 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 132 24 0 6
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 53 2 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 30 15 0 5
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 46 8 0 5
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 36 3 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 16 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 2 2 0 2
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 1 4 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 3 0 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 2 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 2 0 3
Pardosa palustris (Linné, 1758) 3 0 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 15 12 0 6
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 1 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
osluněné skály nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 2 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 3 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 3 3 0 1
Mughiphantes pulcher (Kulczyński, 1881) 0 4 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 2 3 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 2 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 5 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 5 3 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 4 2 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
pasekySamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 5 2 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
okraje silnicSamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 5 3 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 0 1 0 1
jeskyněSamciSamiceMláďataNálezy
Meta menardi (Latreille, 1804) 0 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018