Kvadráty: 6355
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 28x 28x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 16x 16x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 8x 8x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 4x 4x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 32x 32x
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 14x 14x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Araneus angulatus Clerck, 1757 Téměř ohrožený 4x 4x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 2x 2x 4x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 4x 4x
Larinioides cornutus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 8x 8x
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 4x 4x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 8x 8x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 14x 14x
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 16x 16x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 6x 6x
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 4x 4x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 Silně ohrožený 2x 2x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 2x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 22x 22x
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) Téměř ohrožený 6x 6x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený 6x 6x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 14x 14x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 14x 14x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 8x 8x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 16x 16x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 4x 4x
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený 2x 2x
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) Téměř ohrožený 2x 2x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 6x 6x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus brevipalpus (Menge, 1866) Téměř ohrožený 2x 2x
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 4x 4x
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený 2x 2x
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 8x 8x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 36x 36x
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Entelecara erythropus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 10x 10x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 Ohrožený 4x 4x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 6x 6x
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Kratochviliella bicapitata Miller, 1938 Ohrožený 2x 2x
Labulla thoracica (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 2x 2x
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 4x 4x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 30x 30x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 2x 2x
Mecopisthes silus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 2x 2x
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 18x 18x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 36x 36x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 12x 12x
Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 7x
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 2x 2x
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 12x 12x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 2x 2x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) Téměř ohrožený 6x 6x
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený 2x 2x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Scotargus pilosus Simon, 1913 Není ohrožený 2x 2x
Silometopus reussi (Thorell, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 15x 15x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 26x 26x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 4x 4x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 14x 14x
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený 4x 4x
Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 12x 12x
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) Není ohrožený 8x 8x
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 4x 4x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 2x 2x
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 8x 8x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 32x 32x
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 4x 4x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 12x 12x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 22x 22x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 Téměř ohrožený 2x 2x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 8x 8x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 12x 12x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 6x 6x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 10x 10x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 10x 10x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 4x 4x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 18x 18x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 20x 20x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 4x 4x
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 2x 2x
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) Téměř ohrožený 2x 2x
Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778) Ohrožený 2x 2x
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 Téměř ohrožený 2x 2x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 4x 4x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 2x 2x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 2x 2x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 2x 2x
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) Není ohrožený 20x 20x
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 6x 6x
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 2x 2x
Sittiflor caricis (Westring, 1861) Ohrožený 2x 2x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 20x 20x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 4x 4x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 12x 12x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 6x 6x
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 Téměř ohrožený 6x 6x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 6x 6x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 6x 6x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 4x 4x
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 4x 4x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 12x 12x
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) Není ohrožený 6x 6x
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený 6x 6x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 4x 4x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 4x 4x
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 2x 2x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 8x 8x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 10x 10x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 8x 8x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 8x 8x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 4x 4x
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Uloboridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (615 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 310 38 3 13
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 8 4 0 7
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 32 0 0 4
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 88 1 1 7
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 57 2 2 5
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 2 2 4
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 9 5 1 6
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 2 1 0 2
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 1 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 2 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 51 45 49 10
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 3 4 0 3
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 2 2 0 3
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 2 6 0 6
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 4 1 0 3
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 3 1 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 2 0 2
Centromerus brevipalpus (Menge, 1866) 2 0 0 1
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) 2 0 0 2
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 0 6 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 21 39 1 16
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 4 1 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 1 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 19 6 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 5 0 0 2
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 2 1 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 70 31 0 11
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 9 3 0 7
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 54 91 0 14
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 1 0 3
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 2 2 0 4
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 0 2 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Scotargus pilosus Simon, 1913 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 5 4 0 6
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 8 18 0 11
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 12 0 6
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 5 2 0 5
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 3 1 0 3
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 4 0 2 4
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 37 25 0 13
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 1 2 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 30 4 7 7
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 6 1 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 2 3 0 3
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 25 3 5 5
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 8 3 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 9 4 0 5
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 16 1 0 3
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 7 6 3 9
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 6 5 0 7
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 2 0 0 2
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 0 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 5 0 1 4
Sittiflor caricis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 1 1 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 3 2 0 4
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 1 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 4 2 0 4
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 12 2 0 4
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 0 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 3 1 0 2
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 2 2
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 4 32 9
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 1 0 1 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 2 2
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 1 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 1 2
Larinioides cornutus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 5 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 2 0 2
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 17 19 247 7
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 1 1 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 0 1 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 1 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 2 0 3 4
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 3 0 4
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 4 0 2
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 0 2 1
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 0 3 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 1 0 2
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 1 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 0 9 0 3
Kratochviliella bicapitata Miller, 1938 1 2 0 1
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 2 1 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 6 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 2 3 0 4
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 1 0 1
Mecopisthes silus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 1 0 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 3 0 4
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 1 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 1 0 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 4 2 1 1
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 2 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 1 2 0 2
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 0 2 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 2 2 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 2 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 2 1 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 1 10 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 0 0 1
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 1 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 5 0 2 3
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 2 1 2 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 4 4 0 4
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 3 2 0 2
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 1 2 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 2 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 2 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 2 0 3
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 3 0 3
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 1 5 4
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 3 1 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 0 1 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 4 44 35 6
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 7 9 3
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 1 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 2 15 52 8
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 0 1 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 2 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 2 2 1 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 0 2 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 2 2 3
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 1 4 0 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 4 0 2
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 0 1 3 3
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 1 16 4 3
Theridion varians Hahn, 1833 1 1 0 1
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 0 0 3 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 6 12 4
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 2 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 2 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 2 0 2
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 1 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 2 7 3
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 3 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 2 0 3
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 4 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 1 0 1
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 1 2 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 8 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 3 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 2 2
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 3 3
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 3 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 3 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 5 3
Ero furcata (Villers, 1789) 0 0 2 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 1 2 2 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 1 1 1
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 2 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 2 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 0 1 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 0 2 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 3 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 1 1 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 0 1 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 1 0 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 2 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (598 použitých nálezů)
výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 310 38 3 13
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 7 4 0 6
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 32 0 0 4
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 88 1 2 9
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 57 2 3 6
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 1 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 2 1 3
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 10 6 2 8
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 51 45 49 10
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 2 3 0 2
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 2 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 2 4 0 4
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 6 1 0 5
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 3 2 0 4
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 2 0 3
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 2 0 2
Centromerus brevipalpus (Menge, 1866) 2 0 0 1
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) 2 0 0 2
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 0 6 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 16 38 1 14
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 4 2 0 4
Erigone atra Blackwall, 1833 2 1 0 3
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 5 0 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 0 3 0 2
Kratochviliella bicapitata Miller, 1938 1 2 0 1
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 2 1 2
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 7 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 72 34 0 15
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 10 4 0 7
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 54 92 0 15
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 2 0 3
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 0 2 0 2
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 2 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Scotargus pilosus Simon, 1913 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 3 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 6 4 0 6
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 8 19 0 12
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 13 0 7
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 5 3 0 6
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 4 1 0 4
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 2 0 2
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 1 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 4 0 2 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 10 8 2 7
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 0 1 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 5 3 0 4
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 7 6 3 9
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 6 6 0 7
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 2 0 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 5 0 1 4
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 1 2 3
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 2 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 0 1 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 0 1 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 1 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 1 3 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 5 5 0 5
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 2 0 1
luční ostřicové mokřadySamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 1 1
Larinioides cornutus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 5 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 1 0 2
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 2 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 3 0 1
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 6 0 0 2
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 3 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 28 7 5 6
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 1 2 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 3 5 0 4
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 13 3 4 4
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 8 3 0 3
Ero furcata (Villers, 1789) 0 0 2 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 1 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 3 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 1 0 1
Sittiflor caricis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 2 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 2 2 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 2 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 8 3 0 3
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 1 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Kultury listnáčůSamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 4 30 6
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 1 0 1 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 17 19 246 6
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 0 2 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 4 42 35 5
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 7 9 3
Segestria senoculata (Linné, 1758) 2 15 51 7
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 0 1 2 2
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 1 16 4 3
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 0 0 2 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 6 12 4
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
mezofilní loukySamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 3 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 2 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 0 2 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 1 0 1
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 1 2 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 1 1 2
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 1 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 0 1 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 1 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 1 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 0 1 1
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 0 1 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 3 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 1 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 0 1 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
kamenolomySamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 1 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 2 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 2 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 5 3 0 4
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 6 1 0 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 13 1 1 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 17 2 0 4
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 0 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 2 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 1 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 1 0 1
bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 1 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 7 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 3 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 8 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 1 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 3 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 2 2
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 1 2 2 2
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 2 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 0 1 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 0 1 1
obilná poleSamciSamiceMláďataNálezy
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 1 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 19 6 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 1 0 2
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 4 2 1 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 0 2 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 2 0 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 1 9 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 1 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 0 2 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 4 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
bučiny nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 1 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 1 1
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 0 1 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 0 1 1
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 0 3 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 0 6 0 1
Mecopisthes silus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 0 2 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 0 1 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 1 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 2 1 1
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 0 1 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 0 1 1
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 0 0 1 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
ovocné sady bez bylinné vegetaceSamciSamiceMláďataNálezy
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 1 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 1 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 20 14 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 4 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Ovocné sady a vinohradySamciSamiceMláďataNálezy
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 3 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
pasekySamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 1 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 1 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 1 0 1
vnější stěny budovSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 1 1
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 0 0 1 1
okraje silnicSamciSamiceMláďataNálezy
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018