Kvadráty: 7055
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 16x 16x
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 5x 5x
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 16x 16x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 12x 12x
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 4x 4x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 6x 6x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 4x 1x 5x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) Ohrožený 8x 8x
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený 14x 14x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 2x 2x
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) Není ohrožený 2x 2x
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 4x 4x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 1x 1x
Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona germanica Thorell, 1871 Ohrožený 4x 4x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 21x 21x
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 Není ohrožený 4x 4x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 10x 10x
Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 5x 5x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 26x 26x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 12x 12x
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 4x 4x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 12x 12x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 2x
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 24x 24x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 2x 2x
Eutichuridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 4x 4x
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 Silně ohrožený 4x 4x
Haplodrassus cognatus (Westring, 1861) Ohrožený 2x 2x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 2x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený 4x 4x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 8x 8x
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený 12x 12x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 38x 38x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 8x 8x
Agyneta cauta (O. P.-Cambridge, 1902) Téměř ohrožený 4x 4x
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 2x 2x
Agyneta mollis (O. P.-Cambridge, 1871) Téměř ohrožený 1x 1x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 12x 12x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 6x 6x
Agyneta subtilis (O. P.-Cambridge, 1863) Ohrožený 4x 4x
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) Téměř ohrožený 2x 2x
Aphileta misera (O. P.-Cambridge, 1882) Ohrožený 2x 2x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený 12x 12x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 20x 20x
Bathyphantes setiger F. O. P.-Cambridge, 1894 Silně ohrožený 2x 2x
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) Není ohrožený 40x 40x
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) Ohrožený 6x 6x
Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený 10x 10x
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) Silně ohrožený 10x 10x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 14x 14x
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 16x 16x
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 14x 14x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 18x 18x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 2x 2x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 6x 6x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 20x 20x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 8x 8x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Gonatium hilare (Thorell, 1875) Silně ohrožený 2x 2x
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 Ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 38x 38x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 10x 10x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 20x 20x
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený 4x 4x
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) Téměř ohrožený 2x 2x
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 18x 18x
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 Téměř ohrožený 8x 8x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 8x 8x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 18x 18x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 10x 10x
Maro sublestus Falconer, 1915 Silně ohrožený 4x 4x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 16x 16x
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Metopobactrus prominulus (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 4x 4x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 42x 42x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 6x 6x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 20x 20x
Midia midas (Simon, 1884) Silně ohrožený 4x 4x
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený 22x 22x
Moebelia penicillata (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 10x 10x
Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 10x 10x
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 16x 16x
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 16x 16x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 10x 10x
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 Ohrožený 4x 4x
Peponocranium orbiculatum (O. P.-Cambridge, 1882) Silně ohrožený 2x 2x
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 2x 2x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Porrhomma montanum Jackson, 1913 Ohrožený 2x 2x
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 Není ohrožený 4x 4x
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 39x 39x
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 2x 2x
Styloctetor romanus (O. P.-Cambridge, 1872) Silně ohrožený 2x 2x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 12x 12x
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 Není ohrožený 8x 8x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 4x 4x
Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Taranucnus setosus (O. P.-Cambridge, 1863) Silně ohrožený 6x 6x
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 20x 20x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 10x 10x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Trichopternoides thorelli (Westring, 1861) Téměř ohrožený 2x 2x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 12x 12x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 10x 10x
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený 25x 25x
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 4x 4x
Walckenaeria nodosa O. P.-Cambridge, 1873 Ohrožený 6x 6x
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 10x 10x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 9x 9x
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 2x 2x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 20x 20x
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 8x 8x
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) Kriticky ohrožený 2x 1x 3x
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený 2x 2x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 8x 8x
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) Ohrožený 23x 1x 24x
Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 5x 5x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 14x 14x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 35x 35x
Pardosa monticola (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 4x 4x
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) Ohrožený 2x 2x
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 13x 13x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 19x 19x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 Téměř ohrožený 13x 13x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 52x 52x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 18x 18x
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) Ohrožený 10x 10x
Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 2x 2x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 6x 6x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 18x 18x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 16x 16x
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 4x 4x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 2x 2x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 16x 16x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 2x 2x
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) Téměř ohrožený 3x 3x
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Tibellus maritimus (Menge, 1875) Ohrožený 4x 4x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 7x 7x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) Ohrožený 13x 13x
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 14x 14x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 2x 2x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 20x 20x
Neon valentulus Falconer, 1912 Ohrožený 8x 8x
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 2x 2x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 2x 2x
Sittiflor caricis (Westring, 1861) Ohrožený 3x 3x
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 6x 6x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 6x 6x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 4x 4x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 8x 8x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 34x 34x
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 Téměř ohrožený 2x 2x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 8x 8x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 12x 12x
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený 2x 2x
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 2x 2x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Dipoena nigroreticulata (Simon, 1879) Silně ohrožený 2x 2x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 16x 16x
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) Téměř ohrožený 6x 6x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 8x 8x
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 8x 8x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 10x 10x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 13x 13x
Robertus scoticus Jackson, 1914 Téměř ohrožený 2x 2x
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) Téměř ohrožený 4x 4x
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) Není ohrožený 6x 6x
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 12x 12x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 12x 12x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 4x 4x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila brevipes (Hahn, 1826) Silně ohrožený 2x 2x
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) Téměř ohrožený 2x 2x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 3x 3x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 4x 4x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 4x 4x
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 2x 2x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 2x 2x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (987 použitých nálezů)
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 9 9 1 6
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 3 1 2
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 1 1 0 2
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 3 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 2 0 1
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 3 6 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 1 1 0 2
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) 0 1 1 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona germanica Thorell, 1871 1 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 2 0 4
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 3 0 2
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 5 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 3 5 0 4
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 2 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 4 0 4
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 0 2 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 6 3 2
Hahnia helveola Simon, 1875 0 5 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 4 9 0 6
Agyneta cauta (O. P.-Cambridge, 1902) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 0 0 1
Agyneta subtilis (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Aphileta misera (O. P.-Cambridge, 1882) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 3 2 0 4
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 2 0 3
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 8 38 0 8
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 0 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 1 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 4 0 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 2 4 0 4
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 4 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 4 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 1 6 0 4
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 3 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 11 9 0 6
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 1 5 0 3
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 3 0 3
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Maro sublestus Falconer, 1915 1 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 2 0 2
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 17 0 9
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 5 7 0 6
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 0 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 3 4 0 3
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 5 0 4
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 1 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 6 3 0 8
Styloctetor romanus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 2 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 2 2 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 3 0 3
Trichopternoides thorelli (Westring, 1861) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 2 5 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 2 9 0 4
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 2 2 0 4
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 11 3 0 3
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 3 1 8 6
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 2 5 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 5 6 0 5
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 10 0 7
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 5 8 0 3
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 4 11 0 7
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 6 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 1 6 0 3
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 10 7 0 8
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 2 5 0 5
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 4 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 0 2 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 3 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 2 0 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 3 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 0 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 1 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 3 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 3 0 3
Neon valentulus Falconer, 1912 1 1 0 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 4 0 3
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 1 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 1 0 2
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 2 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dipoena nigroreticulata (Simon, 1879) 1 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 3 2 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Robertus scoticus Jackson, 1914 0 1 0 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 1 2 0 2
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 0 5 0 3
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 2 0 2
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 4 0 4
Clubiona subsultans Thorell, 1875 1 1 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 2 1 0 3
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 2 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 1 2 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 4 0 3
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 4 9 0 2
Hahnia helveola Simon, 1875 0 10 0 4
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 5 48 0 13
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Agyneta mollis (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 1 0 3
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 4 0 2
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 9 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 4 0 3
Bathyphantes setiger F. O. P.-Cambridge, 1894 1 0 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 10 30 0 8
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 1 3 0 3
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 4 0 3
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 0 4 0 4
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 4 0 4
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 5 6 0 7
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 6 0 3
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 6 0 5
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 4 0 3
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 1 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Gonatium hilare (Thorell, 1875) 0 2 0 1
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 6 13 0 13
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 3 2 0 4
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 1 3 0 2
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 3 3 0 3
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 4 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 9 6 0 7
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 2 2 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 3 0 4
Metopobactrus prominulus (O. P.-Cambridge, 1872) 1 3 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 7 13 0 9
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 8 15 0 9
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 1 6 0 4
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 1 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 10 19 0 5
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 0 3 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 6 0 2
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 7 4 0 4
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 2 4 0 3
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 4 3 0 3
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 2 3 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 4 10 0 4
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 2 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 2 7 0 3
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 2 10 0 8
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 0 2 0 2
Walckenaeria nodosa O. P.-Cambridge, 1873 0 3 0 3
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 4 0 4
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 1 0 7 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 0 6 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 2 0 3
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 8 0 8
Neon valentulus Falconer, 1912 1 0 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Sittiflor caricis (Westring, 1861) 2 0 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 5 0 4
Crustulina guttata (Wider, 1834) 3 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 1 2
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 0 7 0 3
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 4 0 5
Ozyptila brevipes (Hahn, 1826) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 3
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 2 2 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 8 0 0 5
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 3
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 4 6 0 2
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 38 5 0 4
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 20 3 0 9
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 11 3 0 7
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 1
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 9 0 0 1
Haplodrassus cognatus (Westring, 1861) 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 0 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 4 0 0 2
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 3 2 0 2
Agyneta cauta (O. P.-Cambridge, 1902) 1 0 0 1
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Agyneta subtilis (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 3 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 0 0 2
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 5 0 0 4
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 4 6 0 5
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 2 8 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 2 0 2
Maro sublestus Falconer, 1915 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 5 6 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 1 0 1
Midia midas (Simon, 1884) 0 3 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 0 2
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 0 0 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 2 0 3
Porrhomma montanum Jackson, 1913 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Taranucnus setosus (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 3
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 1 0 4
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 2 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 0 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 3
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 5 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 20 6 0 7
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 1 0 4
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 4 1 1 4
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 1 1 0 2
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 2 0 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 6 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 27 9 0 9
Pardosa palustris (Linné, 1758) 10 1 0 3
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 6 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 5 4 0 4
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 3 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 209 101 0 14
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 5 4 0 4
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 4 1 0 4
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 45 12 0 8
Trochosa terricola Thorell, 1856 8 3 0 7
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 0 4
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 3
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 2 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 3 4 0 8
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 3 0 0 4
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 2
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 0 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 3 0 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 2 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 5 0 0 4
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 5 1 0 1
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 0 4 0 3
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 6 2 0 5
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 2 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona germanica Thorell, 1871 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 3 4 0 3
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 2 6 0 4
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 2 1 0 2
Dictyna pusilla Thorell, 1856 1 1 0 2
Dictyna uncinata Thorell, 1856 8 7 0 6
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 2 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 0 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 3 4 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 2 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 7 7 0 6
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 3 4 0 4
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 3 0 2
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 2 6 0 6
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 4 0 3
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 1 0 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 2 0 2
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 3 3 0 3
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 1 0 1
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 3 0 0 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 4 0 3
Peponocranium orbiculatum (O. P.-Cambridge, 1882) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 13 15 0 7
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 4 0 3
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 0 0 1 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 2 0 2
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 2 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 2 0 0 2
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 4 4
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 5 4 0 5
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Neon valentulus Falconer, 1912 0 1 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 0 1 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 2 2 0 2
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 1 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 3 0 2
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 0 4 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 6 9 0 3
Tetragnatha montana Simon, 1874 8 8 0 4
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 0 1 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 7 2 6
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 3 0 3
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 2 0 3
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 2 0 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 6 2 0 4
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 5 7 0 5
Theridion varians Hahn, 1833 4 1 0 5
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 2 0 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (668 použitých nálezů)
bažinné olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 2
Dictyna uncinata Thorell, 1856 2 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 4 0 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 3 2 0 2
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 3 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 4 0 4
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 3 0 2
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 3 2 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 3 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 2 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 6 6 0 3
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 2 8 0 5
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 1 2 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 4 2 0 2
Maro sublestus Falconer, 1915 1 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 1 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 2 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 5 0 2
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 1 1 0 2
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 6 6 0 3
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 2 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 1 0 1
Trichopternoides thorelli (Westring, 1861) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Walckenaeria nodosa O. P.-Cambridge, 1873 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 6 0 2
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 3 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 24 0 5
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 3 0 2
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 0 1 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Neon valentulus Falconer, 1912 2 0 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 2 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 1 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 3 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 3 2 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Ozyptila brevipes (Hahn, 1826) 0 1 0 1
horská vřesovištěSamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 2 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 0 2 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 3 1 0 2
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 2 0 1
Clubiona germanica Thorell, 1871 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 2 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 4 0 2
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 1
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 9 0 0 1
Agyneta cauta (O. P.-Cambridge, 1902) 1 0 0 1
Agyneta subtilis (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 3 1 0 2
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 3 4 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 2 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Taranucnus setosus (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 6 2 0 2
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 4 0 0 2
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 1 1 1 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 20 4 0 4
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 4 2 0 3
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 182 76 0 5
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 39 6 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 8 0 0 3
Zora silvestris Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 1 2 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 2 0 4
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 3 4 0 5
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 6 8 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 5 6 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 2 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 2 0 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 3 6 0 3
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
rašeliništěSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 2 0 2
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 1 2 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 0 5 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 2 25 0 3
Agyneta mollis (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 4 0 2
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 7 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 1 0 2
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 5 0 3
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 0 2 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 1 4 0 4
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 1 1 0 1
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 4 3 0 5
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 4 0 0 3
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Metopobactrus prominulus (O. P.-Cambridge, 1872) 1 2 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 6 0 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 1 1 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 12 21 0 5
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 5 2 0 3
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 2 4 0 3
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 3 5 0 4
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 0 2 0 2
Walckenaeria nodosa O. P.-Cambridge, 1873 0 2 0 2
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 3 0 3
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 2 0 5 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 4 0 2
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 1 3 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Sittiflor caricis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 2 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 0 6 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 2 0 2
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
rašelinné borySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 0 1
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 0 0 2
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 0 2
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 0 0 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Taranucnus setosus (O. P.-Cambridge, 1863) 0 0 0 2
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 0 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 0 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 2
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 0 3
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 0 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 0 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 0 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 2
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 0 0 2
údolní jasanoolšové luhySamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 1 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 2 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 4 7 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 3 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 3 3 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 1 0 2
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 3 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 2 2 0 3
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 2 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 7 4 0 3
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 0 1 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 4 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 3 1 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 2 0 2
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 2 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 3 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 2 0 2
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 0 4 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 1 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Přirozené lesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 2 2 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 5 0 0 2
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 5 6 1 3
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 38 6 1 5
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 18 3 0 5
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Haplodrassus cognatus (Westring, 1861) 0 1 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 3 3 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 0 0 2
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 2 8 0 3
Maro sublestus Falconer, 1915 1 0 0 1
Midia midas (Simon, 1884) 0 3 0 2
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 1 1
Porrhomma montanum Jackson, 1913 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 1 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Dipoena nigroreticulata (Simon, 1879) 1 0 0 1
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Clubiona germanica Thorell, 1871 1 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 2 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 2 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 3 1 0 2
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 2 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 2 0 2
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 2 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 1 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 6 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 1 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
pastvinySamciSamiceMláďataNálezy
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 0 2 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 6 0 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 11 2 0 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 1 2
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 2 2 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 2 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 2 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 1
výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona subsultans Thorell, 1875 1 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 2 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 0 2 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 3 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 2 0 1
Bathyphantes setiger F. O. P.-Cambridge, 1894 1 0 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 3 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 2 1 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 1 2 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 1 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 1 2 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 2 2 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 2 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 2 2 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 6 4 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 7 6 0 3
Pardosa palustris (Linné, 1758) 12 5 0 3
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 3 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 1 0 2
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 3 0 0 1
bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 3 0 2
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 4 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 1 2 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 1 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 9 5 0 2
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 2 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 2 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 1 0 2
Kultury listnáčůSamciSamiceMláďataNálezy
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 2 0 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 1 0 0 1
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 2 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 2 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 1 2 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 1 0 2
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
pískovnySamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Styloctetor romanus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 2 5 0 1
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 1 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 1 2 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 8 9 0 5
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 1 1 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) 0 1 1 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 0 5 0 3
pasekySamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 2 0 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 5 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 3 3 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Neon valentulus Falconer, 1912 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 0 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 3 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 3 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 0 0 2 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 0 3 1
Sittiflor caricis (Westring, 1861) 1 0 0 1
ruderálySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 3 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 3 0 1
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 4 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 9 0 0 1
PískovnaSamciSamiceMláďataNálezy
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) 0 20 50 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018