Kvadráty: 6964
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 10x 2x 12x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 16x 6x 22x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 1x 1x
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený 14x 3x 17x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) Není ohrožený 8x 4x 12x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 4x 4x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 1x 1x
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) Téměř ohrožený 2x 2x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 4x 1x 5x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 12x 13x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 4x 4x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 12x 20x
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 5x 5x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený 1x 1x
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 Ohrožený 1x 1x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Altella biuncata (Miller, 1949) Silně ohrožený 4x 1x 5x
Archaeodictyna minutissima (Miller, 1958) Kriticky ohrožený 8x 2x 10x
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 4x 4x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) Ohrožený 4x 5x 9x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 6x 6x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 4x 4x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 44x 11x 55x
Eresidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Eresus moravicus (Řezáč, 2008) Kriticky ohrožený 2x 2x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený 2x 2x
Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) Ohrožený 2x 2x
Cryptodrassus hungaricus (Balogh, 1935) Kriticky ohrožený 4x 4x
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 10x 10x
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 35x 3x 38x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 3x 3x
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 4x 4x
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) Silně ohrožený 16x 2x 18x
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený 2x 2x
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 44x 13x 57x
Gnaphosa opaca Herman, 1879 Ohrožený 34x 16x 50x
Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) Ohrožený 8x 1x 9x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 4x 2x 6x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Micaria dives (Lucas, 1846) Silně ohrožený 3x 3x
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) Ohrožený 2x 2x
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Micaria subopaca Westring, 1861 Ohrožený 1x 1x
Phaeocedus braccatus (L. Koch, 1866) Kriticky ohrožený 1x 1x
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 1x 1x
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 12x 3x 15x
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) Téměř ohrožený 1x 1x
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 Téměř ohrožený 13x 13x
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený 30x 30x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 32x 7x 39x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 27x 2x 29x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený 1x 1x
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) Silně ohrožený 1x 1x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 28x 14x 42x
Agyneta simplicitarsis (Simon, 1884) Kriticky ohrožený 1x 1x
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený 1x 1x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 1x 5x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 8x 8x
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený 8x 2x 10x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 3x 11x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 2x 6x
Ceratinella major Kulczyński, 1894 Téměř ohrožený 1x 1x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 14x 1x 15x
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 4x 4x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 12x 12x
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) Ohrožený 1x 1x
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) Téměř ohrožený 4x 4x
Hypsocephalus pusillus (Menge, 1869) Silně ohrožený 1x 1x
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) Ohrožený 8x 11x 19x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 4x 4x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 1x 1x
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený 10x 10x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 4x 6x 10x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Minicia marginella (Wider, 1834) Ohrožený 4x 10x 14x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 3x 3x 6x
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený 1x 1x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 8x 8x
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) Není ohrožený 4x 4x
Palliduphantes insignis (O. P.-Cambridge, 1913) Téměř ohrožený 16x 16x
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) Silně ohrožený 1x 1x
Peponocranium orbiculatum (O. P.-Cambridge, 1882) Silně ohrožený 1x 1x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 2x 6x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 8x 8x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 4x 1x 5x
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) Ohrožený 4x 4x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 1x 1x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 20x 12x 32x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 1x 1x
Theonina cornix (Simon, 1881) Ohrožený 4x 4x
Theonina kratochvili Miller & Weiss, 1979 Ohrožený 2x 2x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 2x 6x
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) Ohrožený 6x 6x 12x
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 32x 14x 46x
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 2x 2x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 4x 4x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 20x 20x
Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 22x 4x 26x
Agroeca lusatica (L. Koch, 1875) Ohrožený 2x 2x
Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 9x 9x
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 1x 1x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 5x 9x
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 31x 3x 34x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Alopecosa solitaria (Herman, 1879) Silně ohrožený 18x 18x
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený 20x 9x 29x
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 18x 8x 26x
Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 1x 1x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 22x 6x 28x
Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 4x 2x 6x
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 32x 18x 50x
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený 30x 14x 44x
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) Není ohrožený 13x 3x 16x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 7x 7x
Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 48x 48x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 26x 15x 41x
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 4x 5x 9x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero aphana (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora manicata Simon, 1878 Ohrožený 47x 9x 56x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 3x 3x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 4x 4x
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 3x 3x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 5x 5x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 4x 8x 12x
Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 Ohrožený 30x 30x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 3x 15x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 3x 10x
Attulus penicillatus (Simon, 1875) Silně ohrožený 8x 2x 10x
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Chalcoscirtus brevicymbialis Wunderlich, 1980 Ohrožený 27x 10x 37x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) Ohrožený 2x 2x
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) Téměř ohrožený 4x 4x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 16x 7x 23x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 4x 2x 6x
Heliophanus lineiventris Simon, 1868 Kriticky ohrožený 4x 4x 8x
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 1x 1x
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) Ohrožený 8x 8x
Neon rayi (Simon, 1875) Silně ohrožený 10x 1x 11x
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) Ohrožený 12x 6x 18x
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 4x 4x
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 1x 1x
Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) Ohrožený 9x 2x 11x
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 4x 6x
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 3x 3x
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 1x 1x
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 4x 1x 5x
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 8x 8x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 6x 6x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 4x 2x 6x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 5x 3x 8x
Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený 16x 1x 17x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 8x 1x 9x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 15x 5x 20x
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 1x 4x
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 8x 1x 9x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 5x 9x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 5x 9x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 12x 12x
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) Téměř ohrožený 1x 1x
Theridion betteni Wiehle, 1960 Téměř ohrožený 2x 2x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 1x 1x 2x
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený 1x 1x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 12x 1x 13x
Ozyptila pullata (Thorell, 1875) Ohrožený 10x 10x
Pistius truncatus (Pallas, 1772) Téměř ohrožený 1x 1x
Synema globosum (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený 2x 2x
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 Ohrožený 12x 4x 16x
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) Ohrožený 3x 3x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 5x 6x 11x
Xysticus ninnii Thorell, 1872 Silně ohrožený 4x 4x
Xysticus robustus (Hahn, 1832) Ohrožený 1x 1x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 20x 7x 27x
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 Téměř ohrožený 30x 7x 37x
Trachelidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cetonana laticeps (Canestrini, 1868) Silně ohrožený 1x 1x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 1x 1x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (335 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 3 3 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 5 0 0 4
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 3 2 0 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Altella biuncata (Miller, 1949) 1 0 0 1
Archaeodictyna minutissima (Miller, 1958) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 1 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 8 3 0 9
Cryptodrassus hungaricus (Balogh, 1935) 0 1 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 5 0 3
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 22 8 0 5
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 4 1 0 3
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 12 6 4 6
Gnaphosa opaca Herman, 1879 21 5 5 6
Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 4 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 3 3 0 3
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 3 1 0 3
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 8 8 0 7
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 6 7 0 9
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 16 6 0 6
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 3 0 3
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 3 0 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 3 1 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 4 3 0 3
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 3 0 0 2
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 1 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 1 0 0 1
Palliduphantes insignis (O. P.-Cambridge, 1913) 1 3 0 4
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 2 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 3 0 2
Theonina cornix (Simon, 1881) 0 1 0 1
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 1 4 0 4
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 3 0 5
Agroeca cuprea Menge, 1873 14 4 0 6
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 1 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 17 13 1 8
Alopecosa solitaria (Herman, 1879) 8 1 0 3
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 2 0 6 5
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 1 1 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 7 9 3 6
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 3 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 6 26 2 6
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 9 25 12 7
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 1 1 7 3
Trochosa robusta (Simon, 1876) 18 11 0 10
Trochosa terricola Thorell, 1856 11 3 0 6
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Zora manicata Simon, 1878 6 4 10 9
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 16 9 1 4
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Attulus penicillatus (Simon, 1875) 0 1 0 1
Chalcoscirtus brevicymbialis Wunderlich, 1980 1 0 1 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Neon rayi (Simon, 1875) 1 0 0 1
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 0 2 0 1
Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 2 2 1 3
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 0 1 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 3 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 2 0 3
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 5 0 0 3
Ozyptila pullata (Thorell, 1875) 2 1 0 3
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 9 0 0 2
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 4 2 4 5
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Archaeodictyna minutissima (Miller, 1958) 0 2 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 2 1 3
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 1 2 2 3
Gnaphosa opaca Herman, 1879 0 4 0 2
Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Agyneta simplicitarsis (Simon, 1884) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Minicia marginella (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 1 2 0 1
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 1 3 0 3
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa solitaria (Herman, 1879) 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 2 0 2
Zora manicata Simon, 1878 0 3 0 2
Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 1 0 1 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Attulus penicillatus (Simon, 1875) 1 0 0 1
Chalcoscirtus brevicymbialis Wunderlich, 1980 3 4 1 4
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 0 1 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 2 0 1
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 0 2 0 2
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) 2 0 0 1
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 2 0 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 0 1 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 0 1 1
Xysticus ninnii Thorell, 1872 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 1 2 2
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 1 0 2 3
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 0 3 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 2 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 2 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 1 0 2
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 1 0 2
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 3 1 0 2
Heliophanus lineiventris Simon, 1868 0 1 0 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 2 1 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 1 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 2 1 0 2
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 1 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 0 0 1
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 0 2 0 1
Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Neon rayi (Simon, 1875) 1 1 0 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Eresus moravicus (Řezáč, 2008) 11 1 0 2
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (334 použitých nálezů)
travnaté stepiSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 3 3 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 2 0 0 2
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 2 1 0 2
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 0 4 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 2 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Archaeodictyna minutissima (Miller, 1958) 0 3 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 1 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 4 1 0 3
Eresus moravicus (Řezáč, 2008) 11 1 0 2
Cryptodrassus hungaricus (Balogh, 1935) 0 1 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 3 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 18 7 1 5
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 5 1 0 4
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 12 8 6 8
Gnaphosa opaca Herman, 1879 16 6 3 6
Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) 0 2 0 2
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 2 1 0 2
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 6 6 0 5
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 3 3 0 5
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 3 3 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 6 5 0 7
Agyneta simplicitarsis (Simon, 1884) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 1 0 3
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 3 0 0 2
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Minicia marginella (Wider, 1834) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 1 0 2
Palliduphantes insignis (O. P.-Cambridge, 1913) 0 3 0 3
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Theonina cornix (Simon, 1881) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 1 2 0 1
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 2 5 0 5
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Agroeca cuprea Menge, 1873 8 3 0 3
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 14 9 1 5
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa solitaria (Herman, 1879) 8 2 0 4
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 1 0 5 3
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 2 1 1 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 2 3 4
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 3 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 6 21 1 4
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 5 1 3
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 1 0 7 2
Trochosa robusta (Simon, 1876) 6 9 0 7
Trochosa terricola Thorell, 1856 8 2 0 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Zora manicata Simon, 1878 5 7 9 9
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 4 2 1 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Attulus penicillatus (Simon, 1875) 1 1 0 2
Chalcoscirtus brevicymbialis Wunderlich, 1980 4 4 1 5
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 0 1 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 3 2 0 3
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 2 0 1
Heliophanus lineiventris Simon, 1868 0 1 0 1
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 0 4 0 3
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) 2 1 0 2
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 2 0 0 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 2 2 3
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 0 1 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 2 1 2 3
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 1 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Ozyptila pullata (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 2 1 1 3
Xysticus ninnii Thorell, 1872 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 9 1 2 4
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 4 2 5 6
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Altella biuncata (Miller, 1949) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 4 1 0 4
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 4 3 0 3
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Gnaphosa opaca Herman, 1879 5 3 2 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 4 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 2 3 0 2
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 0 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 2 3 0 3
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 3 4 0 4
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 13 3 0 3
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 2 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 3 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 1 0 1
Palliduphantes insignis (O. P.-Cambridge, 1913) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 2 0 0 1
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 0 4 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 3 1 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 3 4 0 3
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 5 7 0 2
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 9 21 11 5
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 12 4 0 5
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 0 0 2
Zora manicata Simon, 1878 1 0 1 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 14 7 1 4
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Chalcoscirtus brevicymbialis Wunderlich, 1980 0 0 1 1
Neon rayi (Simon, 1875) 2 1 0 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 1 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 2 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 5 0 0 3
Ozyptila pullata (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 1 0 1 2
suché křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 3 0 0 2
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 1 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 1 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 4 2 0 2
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 3 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 2 0 3
Agroeca cuprea Menge, 1873 3 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 1 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 0 0 1 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 0 5 1 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 0 0 2
dubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 1 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
zahradySamciSamiceMláďataNálezy
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018