Kvadráty: 5449
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 116x 116x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 81x 2x 83x
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) Není ohrožený 20x 1x 21x
Textrix denticulata (Olivier, 1789) Téměř ohrožený 12x 12x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 8x 8x
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 57x 1x 58x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 14x 14x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 8x 8x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 17x 17x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 1x 1x
Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený 10x 10x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 14x 14x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 14x 14x
Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Atypus piceus (Sulzer, 1776) Ohrožený 21x 21x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 4x 4x
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 Není ohrožený 12x 12x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 6x 6x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 28x 28x
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený 14x 14x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 33x 3x 36x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 5x 5x
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 4x 4x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 16x 16x
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 12x 1x 13x
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 8x 8x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 28x 28x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený 4x 4x
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 28x 28x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 19x 19x
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 3x 3x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Echemus angustifrons (Westring, 1861) Ohrožený 8x 8x
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) Ohrožený 8x 8x
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 Ohrožený 4x 4x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 6x 6x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 12x 12x
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) Téměř ohrožený 8x 8x
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 10x 10x
Scotophaeus quadripunctatus (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 Téměř ohrožený 8x 8x
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) Ohrožený 4x 4x
Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 4x 4x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 22x 22x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 23x 23x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 2x 2x
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený 2x 2x
Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 4x 4x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 4x 4x
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 2x 2x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 16x 16x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 18x 18x
Allomengea scopigera (Grube, 1859) Není ohrožený 6x 6x
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený 24x 24x
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) Není ohrožený 10x 10x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 11x 11x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 21x 21x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 16x 16x
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 30x 30x
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 14x 14x
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený 2x 2x
Centromerus persimilis (O. P.-Cambridge, 1912) Silně ohrožený 2x 2x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 66x 66x
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 25x 25x
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 14x 14x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 40x 40x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 40x 40x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 30x 30x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 71x 71x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 24x 24x
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 3x 3x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 14x 14x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 12x 12x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 20x 20x
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 4x 4x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 8x 8x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 14x 14x
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Improphantes improbulus (Simon, 1929) Ohrožený 1x 1x
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) Ohrožený 8x 8x
Jacksonella falconeri (Jackson, 1908) Nezvěstný 4x 4x
Kratochviliella bicapitata Miller, 1938 Ohrožený 2x 2x
Lasiargus hirsutus (Menge, 1869) Ohrožený 2x 2x
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 33x 33x
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 Není ohrožený 2x 2x
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený 8x 8x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 33x 33x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 28x 28x
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 4x 4x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 37x 37x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 14x 14x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) Silně ohrožený 6x 6x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 16x 16x
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 32x 32x
Minicia marginella (Wider, 1834) Ohrožený 6x 6x
Moebelia penicillata (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 16x 16x
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený 4x 4x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 8x 8x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 12x 12x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 10x 10x
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 2x 2x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 16x 1x 17x
Panamomops mengei Simon, 1926 Není ohrožený 4x 4x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 20x 20x
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 2x 2x
Porrhomma egeria Simon, 1884 Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 8x 8x
Porrhomma myops Simon, 1884 Není ohrožený 2x 2x
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) Není ohrožený 8x 8x
Styloctetor stativus (Simon, 1881) Ohrožený 2x 2x
Syedra gracilis (Menge, 1869) Ohrožený 2x 2x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 10x 10x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) Ohrožený 6x 6x
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 6x 6x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 91x 2x 93x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 42x 42x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 33x 33x
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený 4x 4x
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 10x 10x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 28x 28x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 18x 18x
Walckenaeria capito (Westring, 1861) Téměř ohrožený 2x 2x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 6x 6x
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 9x 9x
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) Není ohrožený 6x 6x
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 6x 6x
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 Ohrožený 8x 8x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 67x 67x
Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 31x 31x
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 10x 10x
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 14x 1x 15x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Acantholycosa norvegica (Thorell, 1872) Ohrožený 16x 16x
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 18x 18x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený 2x 2x
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 35x 35x
Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 18x 18x
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený 2x 2x
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) Ohrožený 34x 34x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 28x 28x
Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 19x 19x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 86x 86x
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 10x 10x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 10x 10x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 8x 8x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 52x 52x
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 28x 28x
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 Není ohrožený 14x 14x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený 4x 4x
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 Téměř ohrožený 2x 2x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 19x 19x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 16x 16x
Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 6x 6x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 6x 6x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 126x 126x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 8x 8x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 4x 4x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 11x 11x
Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 6x 6x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 20x 20x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 2x 2x
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 2x 2x
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 2x 2x
Philodromus praedatus O. P.-Cambridge, 1871 Téměř ohrožený 2x 2x
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 4x 4x
Thanatus sabulosus (Menge, 1875) Kriticky ohrožený 6x 6x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 20x 20x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 6x 6x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 24x 24x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 20x 20x
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 10x 10x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 18x 18x
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) Téměř ohrožený 8x 8x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 22x 22x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 10x 10x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 3x 3x
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 24x 24x
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) Není ohrožený 2x 2x
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 4x 4x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 6x 6x
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 4x 4x
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 8x 8x
Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 26x 26x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 2x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 32x 32x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 8x 8x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 22x 22x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 8x 8x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 27x 27x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený 2x 2x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 10x 10x
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 Silně ohrožený 2x 2x
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) Ohrožený 6x 6x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 8x 8x
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 4x 4x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 23x 23x
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 6x
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) Není ohrožený 8x 8x
Theonoe minutissima (O. P.-Cambridge, 1879) Téměř ohrožený 2x 2x
Theridion betteni Wiehle, 1960 Téměř ohrožený 6x 6x
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený 4x 4x
Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 8x 8x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 19x 19x
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 10x 10x
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 26x 26x
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) Téměř ohrožený 12x 12x
Pistius truncatus (Pallas, 1772) Téměř ohrožený 2x 2x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 6x 6x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 36x 36x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 35x 35x
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 2x 2x
Xysticus luctator L. Koch, 1870 Ohrožený 8x 8x
Xysticus robustus (Hahn, 1832) Ohrožený 6x 6x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Uloboridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 8x 8x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (1755 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 490 49 18 56
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 60 21 4 42
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 12 2 1 10
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 21 6 0 5
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 1 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 105 8 5 29
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 0 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 1 2 0 2
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 2 3
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 10 0 1 6
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 1 1 0 2
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 2 0 2
Clubiona terrestris Westring, 1851 15 2 0 12
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 10 2 0 7
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 32 5 0 17
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 3 2 0 5
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 4 7 0 5
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 3 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 19 7 1 13
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 1 2 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 17 6 2 13
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 4 8 0 10
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 2 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 4 0 0 3
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 0 1 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 7 2 0 4
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 0 2 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 4 4 0 3
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 11 1 0 6
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 10 3 0 4
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 1 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 5 0 0 5
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 6 2 0 4
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 10 2 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 2 0 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 8 9 0 11
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 7 5 0 11
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 1 0 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 4 3 0 4
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 2 0 0 2
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 3 1 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 6 6 0 8
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 4 4 0 3
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 12 5 0 11
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 19 10 0 3
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 3 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 5 1 0 4
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 7 10 0 8
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 11 10 0 7
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 27 16 2 13
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 11 2 0 6
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 3 0 1
Centromerus persimilis (O. P.-Cambridge, 1912) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 71 29 0 31
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 14 3 0 12
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 8 5 0 6
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 28 17 0 18
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 23 12 0 20
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 35 6 0 13
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 43 40 3 32
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 3 4 0 5
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 1 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 0 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 8 3 0 7
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 1 0 2
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 5 2 1 4
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Improphantes improbulus (Simon, 1929) 0 2 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 0 5 0 4
Jacksonella falconeri (Jackson, 1908) 2 0 0 2
Lasiargus hirsutus (Menge, 1869) 1 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 4 15 11 9
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 0 1 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 16 6 0 4
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 8 7 0 7
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 0 1 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 12 17 0 17
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 7 2 0 7
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 6 2 0 7
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 2 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 1 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 28 2 0 17
Minicia marginella (Wider, 1834) 2 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 13 0 0 8
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 1 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 2 0 0 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 5 7 1 4
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 3 3 0 5
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 7 3 0 8
Panamomops mengei Simon, 1926 2 0 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 4 2 0 6
Porrhomma myops Simon, 1884 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 1 10 0 4
Styloctetor stativus (Simon, 1881) 0 1 0 1
Syedra gracilis (Menge, 1869) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 5 6 0 4
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 5 0 0 3
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 2 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 32 61 0 44
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 26 21 0 17
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 11 13 0 14
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 3 1 0 2
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 2 1 0 3
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 8 1 0 5
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 10 7 0 12
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 11 5 0 9
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 1 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 2 0 3
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 2 0 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 2 3 0 4
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 0 2 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 2 0 3
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 2 1 0 3
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 32 34 1 35
Agroeca cuprea Menge, 1873 19 8 0 14
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 4 2 0 5
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 6 2 0 6
Acantholycosa norvegica (Thorell, 1872) 4 8 8 5
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 5 6 0 5
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 14 6 0 7
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 28 22 0 16
Arctosa figurata (Simon, 1876) 15 6 4 9
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 73 12 2 14
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 17 10 0 14
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 89 47 4 6
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 363 169 0 41
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 4 1 0 5
Pardosa palustris (Linné, 1758) 3 1 0 3
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 218 121 3 20
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 68 42 0 13
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 142 73 4 6
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 12 6 2 7
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 27 15 0 7
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 2 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 1 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 213 101 2 61
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 3 3 0 3
Ero furcata (Villers, 1789) 2 0 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 8 0 0 6
Zora silvestris Kulczyński, 1897 1 1 2 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 13 3 0 10
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 3 5 2 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Thanatus sabulosus (Menge, 1875) 4 0 0 3
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 3 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 5 0 2 5
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 10 1 0 7
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 1 0 3
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 9 3 2 10
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 2 0 0 2
Segestria senoculata (Linné, 1758) 15 2 1 7
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 2 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 5 0 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 12 2 0 9
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 3 0 0 3
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 4 0 0 4
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 2 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 11 4 0 12
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 3 4 0 2
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 3 0 5
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 7 6 0 11
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) 15 6 0 5
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 0 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 29 4 0 11
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 5 4 0 7
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Xysticus luctator L. Koch, 1870 6 1 0 4
Xysticus robustus (Hahn, 1832) 3 0 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 2 1 0 3
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 2 1 0 3
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 2 0 3
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 0 1 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 1 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 3 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 2 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 2 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 1 8 3 4
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 1 1 0 2
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 2 0 3
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 2 0 2
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 2 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 3 0 3
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 1 1 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 1 2 0 3
Scotophaeus quadripunctatus (Linné, 1758) 0 1 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 2 0 2
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 0 6 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 2 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 3 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 2
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 3 0 3
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 2 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 4 15 0 6
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 3 7 0 8
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 3 0 2
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) 1 3 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Minicia marginella (Wider, 1834) 2 5 0 1
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 0 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 3 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 3 0 2
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 5 0 3
Porrhomma egeria Simon, 1884 0 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 2 2 0 3
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 3 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 2 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 1 0 2
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 3 0 2
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 3 0 2
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 2 1 2
Acantholycosa norvegica (Thorell, 1872) 4 8 2 3
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 1 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 5 2 0 2
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 2 6 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 1 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 2 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 10 2 0 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 6 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 2 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 4 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 4 7 0 4
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 18 18 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 2 11 0 3
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 2 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 5 0 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 0 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 3 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 10 5 0 3
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 4 3 0 4
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 3 2 0 3
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 12 4 0 6
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 2 0 0 2
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 0 1 0 1
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 3 4 0 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 5 0 4
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 3 0 2
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 4 4 0 4
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 1 2
Segestria senoculata (Linné, 1758) 2 3 3 6
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 2 0 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 1 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 1 0 2
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 1 9 0 2
Theonoe minutissima (O. P.-Cambridge, 1879) 0 4 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 1 5 0 3
Misumena vatia (Clerck, 1757) 2 3 0 3
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 2 1 0 2
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 4 3 0 5
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 7 0 6
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Xysticus robustus (Hahn, 1832) 1 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 2 1 0 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 0 1 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 1 0 3
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 3 1 4
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 4 8 0 6
Cercidia prominens (Westring, 1851) 1 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 1 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 7 0 5 4
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 2 1 0 2
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 1 0 2
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 3 0 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 4 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 5 4 0 6
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 1 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 2 4 0 3
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 6 5 0 4
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 1 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 2 0 3
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 2 0 3
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 7 10 0 5
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 4 7 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 8 46 0 11
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 1 1 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 2 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 0 0 1 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Philodromus praedatus O. P.-Cambridge, 1871 1 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 6 4 0 6
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 4 7 7 6
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 5 0 3
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 3 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 3 11 0 4
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 20 40 0 14
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 3 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 1 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 10 20 0 11
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 4 3 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 2 0 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 1 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 2 0 3
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 1 1 0 2
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 7 1 0 4
Misumena vatia (Clerck, 1757) 4 6 0 7
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 2 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 4 0 5
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 0 7 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 2 6 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Kratochviliella bicapitata Miller, 1938 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 3 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 5 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 0 1 0 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (1564 použitých nálezů)
výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 103 11 0 18
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 22 9 0 13
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 2 0 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 41 4 3 10
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 2 0 1
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 6 0 0 3
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 6 1 0 4
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 3 0 0 3
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 2 0 3
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 10 3 0 6
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 1 2 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 13 2 0 6
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 3 1 0 4
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 6 2 0 3
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 5 0 0 3
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 0 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 10 2 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 2 1 0 3
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 2 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 0 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 3 1 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 3 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 12 8 0 7
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 3 1 0 4
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 9 7 0 8
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 1 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 7 7 0 5
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Jacksonella falconeri (Jackson, 1908) 1 0 0 1
Lasiargus hirsutus (Menge, 1869) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 1 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 7 8 0 7
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 5 0 0 4
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 2 0 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 1 8 0 2
Syedra gracilis (Menge, 1869) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 2 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 10 16 0 13
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 7 2 0 4
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 1 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 3 1 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 2 2 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 1 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 1 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 9 0 6
Agroeca cuprea Menge, 1873 4 3 0 6
Apostenus fuscus Westring, 1851 2 0 0 2
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Arctosa figurata (Simon, 1876) 10 4 1 4
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 37 6 0 7
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 123 58 0 12
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 29 13 0 13
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 0 1 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Thanatus sabulosus (Menge, 1875) 2 0 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 3 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 4 0 0 3
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 2 0 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 4 1 0 4
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 2 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 2 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 3 4 0 5
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Xysticus luctator L. Koch, 1870 1 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 2
dubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 292 29 16 16
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 14 6 4 12
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 1 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 34 2 1 9
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 1 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Clubiona terrestris Westring, 1851 6 2 0 6
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 6 1 0 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 5 3 0 4
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 3 1 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 9 3 0 3
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 2 1 0 3
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 1 0 3
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 2 2 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 1 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 1 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 6 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 4 4 0 6
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 3 0 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 7 2 0 6
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 12 4 0 5
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 15 15 2 14
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 9 8 0 7
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 8 0 7
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) 0 2 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 1 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 17 2 0 7
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 7 0 0 3
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 1 1 2
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 1 0 3
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 12 33 0 17
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 4 9 0 9
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 2 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 1 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 1 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 6 7 1 9
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 143 52 0 9
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 160 91 4 7
Trochosa terricola Thorell, 1856 31 10 1 14
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 2 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 4 0 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 4 2 0 5
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus luctator L. Koch, 1870 4 0 0 1
úhorySamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 17 2 0 6
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 2
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 0 2 2
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 3 0 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 6 0 4
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 2 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 4 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 2 0 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 1 0 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 1 0 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 3 2 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 6 4 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 18 10 0 3
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Centromerus persimilis (O. P.-Cambridge, 1912) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 17 4 0 4
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 4 5 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 9 3 0 6
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 2 1 0 3
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 2 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 1 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 0 1 0 1
Styloctetor stativus (Simon, 1881) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 4 3 0 2
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 3 0 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 10 9 0 5
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 1 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 2 1 0 3
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 2 2 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 5 7 0 5
Agroeca cuprea Menge, 1873 13 0 0 4
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 5 0 3
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 7 18 0 10
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 5 0 6
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 2 0 2
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 2 0 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 144 80 3 11
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 21 25 0 6
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 26 14 0 5
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 77 39 0 13
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 2 2
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 7 2 0 5
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 1 0 2
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 1 0 2
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) 14 5 0 3
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 26 2 0 7
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 4 0 4
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Xysticus robustus (Hahn, 1832) 2 0 0 1
lesostepní doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 46 6 2 8
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 9 2 0 6
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 22 1 0 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 1 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 4 0 1 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 2 2 3
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 1 0 2
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 0 2 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 3 0 0 2
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 1 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 5 2 0 3
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 6 8 0 8
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 2 0 3
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 7 2 0 6
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 2 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 4 2 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 8 4 0 4
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 3 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 3 8 0 3
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 0 5 0 4
Jacksonella falconeri (Jackson, 1908) 1 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 6 1 0 5
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Minicia marginella (Wider, 1834) 2 0 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 6 3 0 6
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 2 0 3
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 7 0 0 4
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 1 2 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 0 2 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 4 4 0 6
Agroeca cuprea Menge, 1873 2 5 0 4
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 14 5 0 6
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Arctosa figurata (Simon, 1876) 5 2 3 5
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 35 6 2 6
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 13 29 0 7
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 38 23 1 9
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 3 2 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 4 0 0 2
Zora silvestris Kulczyński, 1897 1 1 1 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 2 0 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Thanatus sabulosus (Menge, 1875) 2 0 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 8 1 0 5
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 5 0 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 5 2 2 6
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 6 4 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 3 1 0 4
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Xysticus robustus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 1 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 7 2 0 3
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 7 3 1 7
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 21 6 1 6
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 1 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 2 1 0 3
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 3 6 0 5
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 2 3 4
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 8 4 1 6
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 2 0 2
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 1 3 0 4
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 1 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 19 23 0 5
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 2 9 0 3
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 1 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Kratochviliella bicapitata Miller, 1938 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 8 29 11 14
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 2 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 2 0 1
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma egeria Simon, 1884 0 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Porrhomma myops Simon, 1884 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 5 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 2 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 2 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 8 0 3
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 1 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 2 2 0 3
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 5 3 1 6
Acantholycosa norvegica (Thorell, 1872) 8 16 10 8
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 2 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 3 7 2 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 3 2 0 3
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 5 0 3
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 2 4 0 3
Segestria senoculata (Linné, 1758) 14 5 2 8
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 2 1
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 4 13 0 4
Theonoe minutissima (O. P.-Cambridge, 1879) 0 4 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 1 5 0 3
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 2 1 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 28 1 0 6
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 5 0 0 4
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 4 1 1 3
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 0 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 3 0 0 2
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 2 1 0 3
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 4 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 2 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 3 1 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 6 0 5
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 7 2 0 5
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 17 1 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 3 0 3
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 4 1 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 4 0 0 3
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 3 0 4
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 3 0 2
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 6 1 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 2 0 3
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 1 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 78 31 0 10
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 6 3 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 18 8 0 7
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 5 0 0 4
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 0 0 3
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 0 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus luctator L. Koch, 1870 1 1 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 0 0 1
ovocné sady bez bylinné vegetaceSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 3 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 1 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 2 0 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 3 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 3 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 3 2 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 4 1 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 23 7 0 4
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 4 1 0 3
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 4 0 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 17 4 0 4
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 2 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 5 2 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 14 6 0 5
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 2 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 3 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 14 5 0 6
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 4 1 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 18 2 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 12 4 0 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 0 0 2
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 73 40 0 7
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 41 13 0 4
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 20 8 0 5
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 1 0 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 3 0 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) 0 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 2 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 3 0 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 4 4 0 3
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 3 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 5 6 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 3 1 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 4 0 2
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 3 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 14 7 1 6
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 5 2 1 4
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 16 6 0 4
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 0 1 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 5 7 1 4
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 3 3 0 5
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 3 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 88 47 4 5
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2 0 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 9 0 2 5
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 5 0 3
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 0 0 2
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 3 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 0 5 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 1 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 4 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 2 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 0 4 1 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 3 3 0 2
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 0 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 1 0 2
Xysticus robustus (Hahn, 1832) 1 1 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 1 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 1 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 2 3 0 2
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 3 3 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 33 0 4
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 13 21 0 4
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 3 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 6 0 0 2
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
rašeliništěSamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 1 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 10 2 0 4
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 2 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 4 15 0 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 1 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Philodromus praedatus O. P.-Cambridge, 1871 1 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ozyptila simplex (O. P.-Cambridge, 1862) 1 0 0 1
travnaté stepiSamciSamiceMláďataNálezy
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 1 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 2 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 1 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 2 2 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 1 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 3 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 9 4 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
pasekySamciSamiceMláďataNálezy
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 4 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 0 1 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 2 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 3 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 7 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 2 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018