Kvadráty: 6854
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 4x 6x
Araneus angulatus Clerck, 1757 Téměř ohrožený 2x 2x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) Téměř ohrožený 4x 4x
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) Ohrožený 6x 6x
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený 8x 8x
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 3x 3x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 4x 4x
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 6x 6x
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 2x 2x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) Ohrožený 4x 4x
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 4x 4x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 4x 4x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 2x 2x
Eutichuridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 2x 2x
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 1x 1x
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 Silně ohrožený 2x 2x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 2x 2x
Micaria silesiaca L. Koch, 1875 Ohrožený 2x 2x
Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený 8x 8x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 2x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 8x 8x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený 1x 1x
Agyneta mollis (O. P.-Cambridge, 1871) Téměř ohrožený 1x 1x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Agyneta subtilis (O. P.-Cambridge, 1863) Ohrožený 2x 2x
Aphileta misera (O. P.-Cambridge, 1882) Ohrožený 4x 4x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) Není ohrožený 6x 6x
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) Silně ohrožený 13x 13x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Ceratinella wideri (Thorell, 1871) Silně ohrožený 4x 4x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 2x 2x
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 4x 4x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 2x 2x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 4x 4x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený 10x 10x
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 6x 6x
Kaestneria pullata (O. P.-Cambridge, 1863) Ohrožený 2x 2x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 2x 2x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 6x 6x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 10x 10x
Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 6x 6x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 Ohrožený 2x 2x
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 10x 10x
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 7x 7x
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 12x 12x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 2x 2x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 2x 2x
Trichopternoides thorelli (Westring, 1861) Téměř ohrožený 3x 3x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený 8x 8x
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 2x 2x
Walckenaeria nodosa O. P.-Cambridge, 1873 Ohrožený 4x 4x
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 6x 6x
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 Téměř ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 4x 4x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený 2x 2x
Arctosa perita (Latreille, 1799) Silně ohrožený 4x 4x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 12x 12x
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) Ohrožený 2x 2x
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 1x 3x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 12x 12x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený 6x 6x
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 Téměř ohrožený 6x 6x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 4x 4x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) Ohrožený 2x 2x
Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 2x 2x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 2x 2x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 4x 4x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 6x 6x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 Není ohrožený 2x 2x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 12x 12x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 Téměř ohrožený 2x 2x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 2x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) Ohrožený 6x 6x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Attulus saltator (O. P.-Cambridge, 1868) Ohrožený 4x 4x
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 4x 4x
Marpissa radiata (Grube, 1859) Ohrožený 2x 2x
Neon valentulus Falconer, 1912 Ohrožený 8x 8x
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) Není ohrožený 2x 2x
Sittiflor caricis (Westring, 1861) Ohrožený 8x 8x
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 2x 2x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 1x 3x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 4x 4x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 8x 8x
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 Téměř ohrožený 2x 2x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 8x 8x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený 2x 2x
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 2x 2x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 6x 6x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) Téměř ohrožený 2x 2x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 2x 2x
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 4x 4x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 4x 4x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 10x 10x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Robertus ungulatus Vogelsanger, 1944 Nezvěstný 4x 4x
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) Téměř ohrožený 8x 8x
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 12x 12x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 4x 4x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 2x 2x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Xysticus striatipes L. Koch, 1870 Ohrožený 4x 4x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 8x 8x

Fotografie

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (340 použitých nálezů)
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 1 2
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 3 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 1 0 2
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 1 1 0 2
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 3 0 3
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 2 0 0 3
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 2
Singa hamata (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 2 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 2 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 2 0 2
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 21 20 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 1 0 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 2 1 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Micaria silesiaca L. Koch, 1875 0 1 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 4 0 3
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 0 1 0 1
Agyneta subtilis (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Aphileta misera (O. P.-Cambridge, 1882) 0 2 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 3 0 2
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 4 5 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 4 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 2 0 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 4 2 0 5
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 2
Ceratinella wideri (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 1 4 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 13 12 0 2
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 1 1 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 1 3 0 3
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Kaestneria pullata (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 4 0 2
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 3 0 3
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 3 2 0 1
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) 9 14 0 3
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 5 0 3
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 0 1
Trichopternoides thorelli (Westring, 1861) 0 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 2 0 2
Walckenaeria nodosa O. P.-Cambridge, 1873 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 3 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 1 0 4
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Arctosa perita (Latreille, 1799) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 1 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 6 4 0 6
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 7 1 0 5
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 9 7 0 5
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 1 0 0 2
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 1 0 1
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 7 2 0 6
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 4 0 2
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 0 1 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 4 4 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 5 2 0 2
Attulus saltator (O. P.-Cambridge, 1868) 1 1 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 1 3
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 2 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 2 0 1
Neon valentulus Falconer, 1912 3 7 0 3
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 1 0 0 1
Sittiflor caricis (Westring, 1861) 2 6 0 3
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 0 3 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 3 2 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 2
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 0 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 3 3 1 4
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 0 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 1 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 2 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 5 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 2 1 0 2
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 2 0 2
Robertus ungulatus Vogelsanger, 1944 0 1 0 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 0 7 1 3
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 0 0 1 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 5 6 0 6
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 1 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Xysticus striatipes L. Koch, 1870 0 3 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 3 4 0 4
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 2 10 0 3
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 2 3 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 3 0 2
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 2 6 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 1 1 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 5 2 3 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 2 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 7 4 0 2
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 8 4 0 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 2 2 0 2
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) 0 5 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 7 4 0 2
Trichopternoides thorelli (Westring, 1861) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 1 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 2 4 0 2
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Walckenaeria nodosa O. P.-Cambridge, 1873 0 1 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 4 0 3
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Neon valentulus Falconer, 1912 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 6 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 1 0 1
Robertus ungulatus Vogelsanger, 1944 0 2 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 2 0 2
Agyneta mollis (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Ceratinella wideri (Thorell, 1871) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 0 2 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 1 2 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 1 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 0 2
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 3 17 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 2 0 1
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 2 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 28 0 0 2
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 0 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 3 2 0 1
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 2 0 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 7 0 2
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 7 1 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 2 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 0 0 2
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Sittiflor caricis (Westring, 1861) 1 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (132 použitých nálezů)
písčinySamciSamiceMláďataNálezy
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 1 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 2 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 2 1 0 1
Micaria silesiaca L. Koch, 1875 0 1 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 4 0 3
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 2 0 0 1
Ceratinella wideri (Thorell, 1871) 0 1 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 1 4 0 3
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 1 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 3 15 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 3 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Arctosa perita (Latreille, 1799) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 2 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 3 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 4 4 0 1
Attulus saltator (O. P.-Cambridge, 1868) 1 1 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 1 1 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 3 2 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 5 0 3
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 1 0 2
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 0 8 1 4
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Xysticus striatipes L. Koch, 1870 0 3 0 2
rašeliništěSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 19 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 2 9 0 2
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 4 4 0 4
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 1 1 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 4 4 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 1 0 1
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) 0 5 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 5 4 0 1
Trichopternoides thorelli (Westring, 1861) 0 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 2 3 0 1
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Walckenaeria nodosa O. P.-Cambridge, 1873 0 1 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 3 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 5 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 7 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Neon valentulus Falconer, 1912 0 1 0 1
Sittiflor caricis (Westring, 1861) 1 1 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 6 0 2
Robertus ungulatus Vogelsanger, 1944 0 2 0 1
rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 2 0 1
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aphileta misera (O. P.-Cambridge, 1882) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 4 5 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 4 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 2 0 0 2
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 1 0 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 1 4 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 12 12 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 3 2 0 1
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) 0 5 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 4 0 2
Trichopternoides thorelli (Westring, 1861) 0 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Neon valentulus Falconer, 1912 0 5 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Robertus ungulatus Vogelsanger, 1944 0 1 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 1 0 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 2 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Bylinný lem lesaSamciSamiceMláďataNálezy
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018