Kvadráty: 5960
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 2x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 1x 1x
Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) Ohrožený 6x 6x
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) Není ohrožený 2x 2x
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 3x 3x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) Téměř ohrožený 2x 2x
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) Není ohrožený 2x 2x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 10x 10x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 7x 7x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 6x 6x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 2x 2x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x 4x
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 1x 1x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Emblyna annulipes (Blackwall, 1846) 2x 2x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Callilepis nocturna (Linné, 1758) Ohrožený 2x 2x
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 2x 2x
Micaria subopaca Westring, 1861 Ohrožený 2x 2x
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 4x 4x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Hahnia ononidum Simon, 1875 Téměř ohrožený 2x 2x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený 2x 2x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 14x 14x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 9x 9x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 Ohrožený 2x 2x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 10x 10x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 10x 10x
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 6x 6x
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 2x 2x
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 5x 5x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Midia midas (Simon, 1884) Silně ohrožený 8x 8x
Mioxena blanda (Simon, 1884) Téměř ohrožený 2x 2x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 14x 14x
Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 7x 7x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) Není ohrožený 2x 2x
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený 4x 4x
Porrhomma cambridgei Merrett, 1994 Ohrožený 1x 1x
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 2x 2x
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Syedra myrmicarum (Kulczyński, 1882) Silně ohrožený 2x 2x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 4x 4x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 4x 4x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 10x 10x
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 2x 2x
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) Kriticky ohrožený 1x 1x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 4x 4x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený 3x 3x
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 Téměř ohrožený 4x 4x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 10x 10x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 Není ohrožený 2x 2x
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 2x 2x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 14x 14x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 6x 6x
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 2x 2x
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 5x 5x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 2x 2x
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) Není ohrožený 2x 2x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 2x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 6x 6x
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 4x 4x
Pseudeuophrys lanigera (Simon, 1871) Není ohrožený 10x 10x
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) Téměř ohrožený 2x 2x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 8x 8x
Scytodidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 5x 5x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 6x 6x
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 Téměř ohrožený 2x 2x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 12x 12x
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha shoshone Levi, 1981 Není ohrožený 2x 2x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 4x 4x
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 2x 4x 6x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 3x 3x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Rugathodes instabilis (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 4x 4x
Steatoda castanea (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 2x 2x
Steatoda triangulosa (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 8x
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 4x 4x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Theridiosomatidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) Téměř ohrožený 4x 4x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený 2x 2x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 4x 4x
Synema globosum (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený 4x 4x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 2x 2x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 10x 10x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (265 použitých nálezů)
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 0 0 1
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 3 1 0 1
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 0 1 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 1 0 3
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 3 1 0 3
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 1 0 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 1 1 0 2
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 6 10 0 3
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 4 5 0 3
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 2 5 1 4
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 6 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 1 2 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 6 17 0 4
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 1 0 1
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 1 2 0 2
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) 1 3 0 3
Midia midas (Simon, 1884) 2 2 0 4
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 3 5 0 5
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 3 1 0 3
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 5 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 3 0 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 4 2 0 3
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 2 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 3 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Pseudeuophrys lanigera (Simon, 1871) 2 2 0 4
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) 1 2 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 4 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Tetragnatha shoshone Levi, 1981 1 5 0 1
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 2 1 0 2
Rugathodes instabilis (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Steatoda triangulosa (Walckenaer, 1802) 2 2 0 4
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) 7 3 3 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 0 2 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 2 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 0 1 0 1
Callilepis nocturna (Linné, 1758) 1 2 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Hahnia ononidum Simon, 1875 1 0 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 5 3 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 3 1 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 4 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 4 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 4 3 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 4 1 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 2 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 7 3 0 2
Mioxena blanda (Simon, 1884) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 3 3 0 2
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 2 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 3 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 2 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 3 0 2
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 4 0 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 4 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 5 4 0 5
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 3 0 2
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 3 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 1 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 2 5 0 3
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 2 4 0 2
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 2 1 3
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 3 0 2
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 3 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 1 5 0 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 2 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 3 0 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 2 1 0 3
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 3 0 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 1 4 0 3
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 2 10 0 4
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 3 3 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 11 18 0 3
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 2 0 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 1 2 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 0 6 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 4 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 0 1 2
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 4 8 0 4
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) 1 2 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 2 4 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 2 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Rugathodes instabilis (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 0 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 3 3 0 2
Porrhomma cambridgei Merrett, 1994 0 1 0 1
Syedra myrmicarum (Kulczyński, 1882) 1 2 0 2
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
?SamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (268 použitých nálezů)
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 2 4 0 2
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 5 5 0 3
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 2 1 3
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 3 0 2
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 1 5 0 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 2 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 2 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 3 0 3
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 2 0 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 1 3 0 2
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 1 9 0 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 3 4 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 3 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 8 11 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 4 8 0 4
výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 0 2 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 2 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 4 3 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 2 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 5 1 0 1
Mioxena blanda (Simon, 1884) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 3 3 0 2
Silometopus elegans (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 2 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 2 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 2 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 4 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 1 0 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 1 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 0 0 1 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 1 0 1
rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 3 2 0 4
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 6 0 3
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 3 5 0 2
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 2 5 1 4
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 3 7 0 2
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) 1 2 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 4 0 4
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 2 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 3 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 8 11 0 1
Tetragnatha shoshone Levi, 1981 1 5 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Rugathodes instabilis (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) 1 0 0 1
bažinné olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 4 6 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 3 1 0 2
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 1 0 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 7 0 1
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 2 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 2 0 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 4 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 1 1 0 2
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 2 1 0 1
Pseudeuophrys lanigera (Simon, 1871) 2 2 0 4
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) 1 2 0 2
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Steatoda triangulosa (Walckenaer, 1802) 2 2 0 4
pískovnySamciSamiceMláďataNálezy
Cercidia prominens (Westring, 1851) 2 0 0 1
Callilepis nocturna (Linné, 1758) 1 2 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Hahnia ononidum Simon, 1875 1 0 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 5 3 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 2 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 5 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 7 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 2 0 1
Stojaté a pomalu tekoucí vodySamciSamiceMláďataNálezy
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 2 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 2 4 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 3 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Rugathodes instabilis (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
městské parkySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 4 0 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 6 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Midia midas (Simon, 1884) 1 2 0 3
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 3 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) 0 1 0 1
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 6 0 1
bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 1 2 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 2 3 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 5 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 7 0 1
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) 6 3 3 1
úhorySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) 1 2 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 2 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
A711400SamciSamiceMláďataNálezy
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 1 0 1
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 1 2 0 2
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 1 0 1
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 1 1 0 1
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
ruderálySamciSamiceMláďataNálezy
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 1 0 0 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 2 0 2
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 4 0 0 1
vnější stěny budovSamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) 0 1 0 1
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Kultury listnáčůSamciSamiceMláďataNálezy
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Obhospodařované pozemkySamciSamiceMláďataNálezy
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
dubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
obilná poleSamciSamiceMláďataNálezy
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
údolní jasanoolšové luhySamciSamiceMláďataNálezy
Midia midas (Simon, 1884) 1 0 0 1
ovocné sady bez bylinné vegetaceSamciSamiceMláďataNálezy
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018