Kvadráty: 5555
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 10x 10x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 5x 5x
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 5x 5x
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 3x 3x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 1x 1x
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 2x
Araneus angulatus Clerck, 1757 Téměř ohrožený 2x 2x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 10x 10x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 21x 21x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 12x 12x
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) Téměř ohrožený 3x 3x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 13x 13x
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 3x 3x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 15x 15x
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený 5x 5x
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 3x 3x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 2x 2x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 12x 12x
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) Téměř ohrožený 12x 12x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený 5x 5x
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený 3x 3x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 28x 28x
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 Není ohrožený 3x 3x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 11x 11x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 16x 16x
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 3x 3x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 6x 6x
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 6x 6x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 7x 7x
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) Není ohrožený 2x 2x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 5x 5x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 5x 5x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 6x 6x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) Téměř ohrožený 2x 2x
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený 3x 3x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 5x 5x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 9x 9x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 16x 16x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 20x 20x
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) Téměř ohrožený 9x 9x
Aphileta misera (O. P.-Cambridge, 1882) Ohrožený 3x 3x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 5x 5x
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený 10x 10x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 14x 14x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 36x 36x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 7x 7x
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) Ohrožený 3x 3x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 3x 3x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 5x 5x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 3x 3x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 9x 9x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 19x 19x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 5x 5x
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 3x 3x
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 8x 10x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 12x 12x
Entelecara erythropus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 1x 1x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 10x 10x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 7x 7x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 3x 3x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 16x 16x
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený 5x 5x
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 3x 3x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 10x 10x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 18x 18x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 13x 13x
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) Téměř ohrožený 2x 2x
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 4x 4x
Kaestneria pullata (O. P.-Cambridge, 1863) Ohrožený 7x 7x
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 2x 2x
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 3x 3x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 9x 9x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 49x 49x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 15x 15x
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 18x 18x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 3x 3x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 12x 12x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 17x 17x
Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 3x 3x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 3x 3x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 14x 14x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Panamomops mengei Simon, 1926 Není ohrožený 2x 2x
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 5x 5x
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený 5x 5x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Saaristoa abnormis (Blackwall, 1841) Silně ohrožený 3x 3x
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) Není ohrožený 3x 3x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 3x 3x
Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Taranucnus setosus (O. P.-Cambridge, 1863) Silně ohrožený 12x 12x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 6x 6x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 3x 3x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený 5x 5x
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 11x 11x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 3x 3x
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený 10x 10x
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 5x 5x
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 Téměř ohrožený 5x 5x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 5x 5x
Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 3x 3x
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 7x
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 3x 3x
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 1x 1x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 5x 5x
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) Ohrožený 26x 26x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený 5x 5x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 5x 5x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 8x 8x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 5x 5x
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 Není ohrožený 6x 6x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený 5x 5x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 32x 32x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 3x 3x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 3x 3x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 8x 8x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 1x 1x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 12x 12x
Oonopidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Tapinesthis inermis (Simon, 1882) Není ohrožený 1x 1x
Oxyopidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) Téměř ohrožený 5x 5x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 5x 5x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 5x 5x
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 4x 4x
Thanatus arenarius L. Koch, 1872 Ohrožený 3x 3x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 9x 9x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 2x 2x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 7x 7x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) Ohrožený 6x 6x
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 33x 33x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 1x 1x
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 9x 9x
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 37x 37x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 9x 9x
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) Téměř ohrožený 3x 3x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 3x 3x
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Marpissa radiata (Grube, 1859) Ohrožený 7x 7x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 5x 5x
Neon valentulus Falconer, 1912 Ohrožený 3x 3x
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 1x 1x
Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 9x 9x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 23x 23x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 22x 22x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 7x 7x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 34x 34x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 14x 14x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 30x 30x
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený 3x 3x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 3x 3x
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 3x 3x
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) Není ohrožený 3x 3x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 17x 17x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 6x 6x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 12x 12x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 7x 7x
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 7x 7x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 7x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 12x 12x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 5x 5x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 5x 5x
Rugathodes instabilis (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 2x 2x
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 2x 2x
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený 3x 3x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 15x 15x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 3x 3x
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 19x 19x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 21x 21x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 8x 8x
Pistius truncatus (Pallas, 1772) Téměř ohrožený 8x 8x
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) Ohrožený 3x 3x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 11x 11x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 5x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Xysticus sabulosus (Hahn, 1832) Ohrožený 2x 2x
Xysticus striatipes L. Koch, 1870 Ohrožený 5x 5x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 18x 18x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 3x 3x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (672 použitých nálezů)
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 1 1 3 2
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 2 1 8 2
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 15 2
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 2 10 2 5
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 2 3
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 1 1 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 0 5 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 1 1 3 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 8 3
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 1 6 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 3 6 0 5
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 5 8 0 3
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 3 0 3
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 3 3 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 2 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 1 0 3
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 3 4 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 9 14 0 4
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 2 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 3 1 0 2
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 3 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 13 33 3 3
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 3 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 1 4 0 4
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 8 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 11 0 4
Kaestneria pullata (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 27 100 39 12
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 2 4 0 3
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 2 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 0 2 2 3
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 0 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 1 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 5 0 2
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 5 20 8
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 26 18 3 10
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 9 7 3
Synageles venator (Lucas, 1836) 1 3 2 3
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 3 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 2 2 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 19 46 0 5
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 17 20 5 6
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 30 32 5 5
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 5 6 0 5
Tetragnatha montana Simon, 1874 8 26 1 9
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 1 9 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 11 0 3
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 3 0 4
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 4 3
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 2 5 4
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Xysticus striatipes L. Koch, 1870 2 2 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 5 0 5
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 0 2 2
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 1 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 0 1 1
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 1 1 0 2
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 4 3 0 4
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 2 0 2
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 2 0 3
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 2 0 0 1
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 2 2 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 3 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 0 1 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 3 0 3
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 3 0 3
Aphileta misera (O. P.-Cambridge, 1882) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 3 6 0 4
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 3 2 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 8 0 5
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 2 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 5 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 2 0 2
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 2 7 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 0 3 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 7 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 0 5 0 4
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 5 11 0 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Kaestneria pullata (O. P.-Cambridge, 1863) 1 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 3 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 4 1 3
Maso sundevalli (Westring, 1851) 2 4 0 5
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 4 4 0 4
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 3 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 4 0 4
Neriene montana (Clerck, 1757) 3 4 0 3
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 4 0 2
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 2 0 0 2
Panamomops mengei Simon, 1926 1 2 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 2 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 0 0 1
Taranucnus setosus (O. P.-Cambridge, 1863) 1 2 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 5 0 3
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 0 0 1
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 0 2 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 1 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 8 6 7 4
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 6 1 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 3 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 6 0 3
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 11 19 1 8
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 5 10 4
Thanatus arenarius L. Koch, 1872 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 1 1 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 1 0 3
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 2 2 2
Neon valentulus Falconer, 1912 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 31 4 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 3 0 2
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 2 0 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 0 1 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 4 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Xysticus sabulosus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Xysticus striatipes L. Koch, 1870 0 1 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 4 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 4 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 2 1 4 4
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) 0 0 3 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 9 8 1 5
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 4 10 4 2
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 4 0 2
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 5 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 2 0 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 6 0 5
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 8 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 2 0 1
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 0 9 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 2 0 1
Kaestneria pullata (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 5 30 7
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 2 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 11 0 3
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 0 1 0 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 1 1 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 3 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 3 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 5 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 2 12 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 3 3 4
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 6 0 2
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) 1 0 1 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 14 9 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 3 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 7 3 1 3
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 1 1 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 5 1 4
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 2 1 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 1 0 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 8 0 4
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 4 10 0 6
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 6 0 7 5
Misumena vatia (Clerck, 1757) 2 4 3 4
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 1 4 2
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 2 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 2 0 2
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 2 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 2
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 3 2 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 2 0 2
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 2 2 0 3
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 2 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 8 10 0 7
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 10 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 4 0 3
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 5 4 0 5
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 4 0 5
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 3 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 1 0 2
Saaristoa abnormis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 1 2 0 1
Taranucnus setosus (O. P.-Cambridge, 1863) 4 5 0 4
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 0 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 0 0 2
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 21 7 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 5 5 0 5
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 2 4 0 2
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 6 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 64 78 0 4
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 1 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 1 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 4 2 0 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 4 2 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 6 10 0 7
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 1 0 3 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 1
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 2 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 0 3 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 4 4 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 7 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 7 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 2 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 3 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 2 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 2 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 10 0 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 14 8 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 5 4
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 0 0 0 1
Rugathodes instabilis (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
isSamciSamiceMláďataNálezy
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 1 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (664 použitých nálezů)
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 2 1 6 3
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 5 1
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 3 11 4 7
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 1 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 9 7 1 4
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 0 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 0 6 2
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 1 1 3 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 6 2
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 6 17 4 6
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 3 12 0 8
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 6 8 0 4
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 4 0 5
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 2 0 0 1
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 3 8 0 2
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 2 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 3 0 3
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 2 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 2 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 3 0 4
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 1 0 0 1
Aphileta misera (O. P.-Cambridge, 1882) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 3 2 0 2
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 3 2 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 5 13 0 8
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 10 0 2
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 2 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 3 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 2 0 3
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 6 0 5
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 2 7 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 1 2 0 3
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 0 3 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 4 23 2 4
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 0 4 0 3
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 6 22 0 6
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 10 0 5
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 0 9 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 3 0 2
Kaestneria pullata (O. P.-Cambridge, 1863) 2 2 0 3
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 5 24 10 9
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 4 0 4
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 4 7 0 5
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 4 0 4
Neriene montana (Clerck, 1757) 2 4 0 2
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 6 0 4
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 2 0 0 2
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 2 2
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 2 0 2
Saaristoa abnormis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 0 0 1
Taranucnus setosus (O. P.-Cambridge, 1863) 5 7 0 5
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 13 0 4
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 5 0 2
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 0 3 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 10 9 9 8
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 3 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 8 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 2 4 0 2
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 1 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 57 88 1 7
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 2 0 3
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 1 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 5 10 4
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 1 2 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 3 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 4 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 2 5 0 3
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 1 2 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 5 6 6
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 19 18 5 13
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 9 5 2
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 2 2 1
Neon valentulus Falconer, 1912 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 3 3 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 23 19 0 6
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 31 6 0 4
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 6 4 0 7
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 5 7 0 6
Tetragnatha montana Simon, 1874 13 18 1 10
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 7 0 3
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 6 2 0 3
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 8 0 4
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 3 5 0 4
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 2 0 5 3
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 2 1 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 2 1 0 3
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 4 0 5
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 7 0 6
bažinné olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 3 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 5 1 0 4
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 3 0 4
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 1 2 0 2
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 2 4 0 3
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 3 4 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 14 17 0 7
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 4 3 0 3
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 3 1 0 2
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 10 18 1 2
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 3 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 13 82 7 3
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 1 0 4
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 3 1 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 2 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 2 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 2 2 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 2 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 30 15 0 7
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 3 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 10 34 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 21 20 5 6
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 33 38 5 6
Tetragnatha montana Simon, 1874 3 11 1 3
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 5 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
travnaté stepiSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 4 0 2
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 0 2 2
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 10 1
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 5 3
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 0 2 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 2 3
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) 0 0 3 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 1 1 1 2
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 1 2
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 2 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 3 2 2
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 1 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 2 0 4
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 3 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 5 3
Maso sundevalli (Westring, 1851) 2 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 1 2 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 0 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 21 7 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 2 1 2
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 9 1 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Thanatus arenarius L. Koch, 1872 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 11 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 7 4 1 3
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 1 1 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 0 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 1 1 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 1
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 1 9 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 1 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 0 1 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 2 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 2 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 1 4 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 4 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 2 4 8 7
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Xysticus striatipes L. Koch, 1870 2 3 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 1 0 1
lužní lesy nížinSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 2 0 8 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 0 1 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 2 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 3 1 35 5
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 1 2 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 8 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 8 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 2 11 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 6 0 2
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) 1 0 1 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 3 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 2 1
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 4 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus sabulosus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 2 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 2 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 2 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 4 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 1 2 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 6 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 3 2 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 2 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 0 2 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 3 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 2 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 0 0 2
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 0 3 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 4 4 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 7 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 7 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Rugathodes instabilis (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
dubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 2 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 5 1 8 1
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 2 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 2 2 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 0 0 1
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 0 0 0 1
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Přirozené lesySamciSamiceMláďataNálezy
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 8 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 0 5 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 2 1
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 2
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018