Kvadráty: 7351
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 84x 11x 95x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 59x 23x 82x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 76x 9x 85x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) Není ohrožený 28x 7x 35x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 25x 2x 27x
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 1x 1x
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 60x 14x 74x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 11x 11x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 3x 5x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 13x 15x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 11x 11x
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) Téměř ohrožený 1x 1x
Araniella alpica (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 9x 9x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 9x 9x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 12x 12x
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Gibbaranea omoeda (Thorell, 1870) Ohrožený 2x 2x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 6x 6x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 1x 3x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený 1x 1x
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 1x 1x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 1x 5x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 3x 3x
Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 3x 3x
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 10x 10x
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený 20x 20x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 12x 1x 13x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 6x 6x
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 43x 15x 58x
Eutichuridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 6x 6x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 21x 21x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Echemus angustifrons (Westring, 1861) Ohrožený 2x 2x
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) Ohrožený 2x 2x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 15x 15x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) Téměř ohrožený 2x 2x
Micaria aenea Thorell, 1871 Silně ohrožený 2x 2x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený 4x 4x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 55x 6x 61x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 23x 23x
Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 12x 12x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Agyneta mollis (O. P.-Cambridge, 1871) Téměř ohrožený 1x 1x
Agyneta ramosa Jackson, 1912 Ohrožený 2x 2x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) Není ohrožený 2x 1x 3x
Bathyphantes eumenis buchari Růžička, 1988 Není ohrožený 8x 1x 9x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 1x 3x
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) Není ohrožený 12x 12x
Centromerus brevipalpus (Menge, 1866) Téměř ohrožený 2x 2x
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) Není ohrožený 4x 4x
Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený 19x 19x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 18x 18x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 2x 1x 3x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 28x 2x 30x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) Téměř ohrožený 8x 8x
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 11x 11x
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 4x 1x 5x
Entelecara erythropus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 8x 8x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 7x 7x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 2x 2x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 5x 5x
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 18x 18x
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 Není ohrožený 18x 18x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 8x 8x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 17x 17x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 34x 34x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 8x 8x
Mecopisthes silus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 8x 1x 9x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 4x 4x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 6x 6x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 12x 12x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 6x 6x
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 9x 9x
Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený 31x 31x
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 13x 13x
Nusoncus nasutus (Schenkel, 1925) Není ohrožený 14x 14x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 4x 1x 5x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 29x 29x
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 3x 3x
Porrhomma oblitum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Sintula corniger (Blackwall, 1856) Téměř ohrožený 4x 4x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 48x 1x 49x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 26x 26x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 8x 3x 11x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 18x 18x
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 2x 2x 4x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) Není ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 42x 3x 45x
Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 2x 3x 5x
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 7x 7x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Acantholycosa norvegica (Thorell, 1872) Ohrožený 28x 6x 34x
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 30x 30x
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 89x 89x
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 16x 16x
Arctosa alpigena lamperti Dahl, 1908 Silně ohrožený 2x 2x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 9x 9x
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 37x 3x 40x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 43x 2x 45x
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 1x 1x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 8x 8x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 12x 12x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 64x 1x 65x
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 28x 28x
Pardosa sordidata (Thorell, 1875) Silně ohrožený 19x 1x 20x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 20x 2x 22x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) Ohrožený 46x 46x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 12x 12x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 35x 35x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 71x 71x
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 32x 32x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 6x 6x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 22x 3x 25x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 16x 16x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 9x 9x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 2x 2x
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 5x 5x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 6x 1x 7x
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 1x 1x
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) Ohrožený 3x 3x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 6x 6x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 5x 5x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 23x 1x 24x
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) Téměř ohrožený 2x 3x 5x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 7x 7x
Heliophanus dampfi Schenkel, 1923 Ohrožený 4x 4x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 2x 2x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 4x 4x
Philaeus chrysops (Poda, 1761) Ohrožený 2x 2x
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) Není ohrožený 1x 1x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 7x
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 4x 4x
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 13x 4x 17x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 15x 15x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Meta menardi (Latreille, 1804) Není ohrožený 8x 1x 9x
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 12x 12x
Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 7x 1x 8x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 4x 4x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 5x 1x 6x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 8x 8x
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený 2x 2x
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 4x 4x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 5x 5x
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 5x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 7x 7x
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený 12x 12x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 5x
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený 8x 8x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 4x 1x 5x
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) Není ohrožený 4x 1x 5x
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Steatoda castanea (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Theridion betteni Wiehle, 1960 Téměř ohrožený 2x 2x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 7x 7x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 1x 1x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 3x 3x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (1294 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 128 27 0 46
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 145 23 0 52
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 126 10 0 48
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 0 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 27 12 0 21
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 22 4 0 12
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 156 25 0 39
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 2 1 0 2
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 1 1 0 1
Gibbaranea omoeda (Thorell, 1870) 1 1 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 1 2
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 2 1 0 3
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 18 6 2 10
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 5 4 0 8
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 1 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 56 26 0 35
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 1 2 0 3
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 7 7 0 9
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 11 1 0 8
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 3 1 0 2
Micaria aenea Thorell, 1871 0 1 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 5 0 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 28 22 2 33
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 5 5 0 8
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 8 3 0 6
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Agyneta ramosa Jackson, 1912 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 0 1 0 1
Bathyphantes eumenis buchari Růžička, 1988 0 7 0 4
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 5 1 0 5
Centromerus brevipalpus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) 2 0 0 2
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 5 4 0 7
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 9 5 0 9
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 4 2 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 5 11 0 12
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 2 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 5 7 0 8
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 10 13 1 9
Macrargus rufus (Wider, 1834) 21 15 0 17
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 8 4 0 4
Mecopisthes silus (O. P.-Cambridge, 1872) 3 5 0 5
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 1 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 5 5 0 5
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 2 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 2 1 0 3
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 1 1
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Porrhomma oblitum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 2 0 0 2
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 21 19 0 21
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 9 11 0 12
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 5 0 5
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 7 0 6
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 1 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 3 1 0 3
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 14 20 0 22
Apostenus fuscus Westring, 1851 2 4 0 4
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 3 3 0 3
Acantholycosa norvegica (Thorell, 1872) 9 9 1 12
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 14 11 0 8
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 29 6 0 14
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 106 31 1 40
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 24 7 0 8
Arctosa alpigena lamperti Dahl, 1908 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 7 1 0 5
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 207 46 0 14
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 220 71 0 22
Pardosa palustris (Linné, 1758) 2 0 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 8 0 0 7
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 123 40 0 27
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 56 31 0 14
Pardosa sordidata (Thorell, 1875) 26 7 0 8
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 2 0 2 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 64 11 3 12
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 7 0 0 4
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 75 18 0 23
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 3 1 0 4
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 51 16 0 16
Trochosa terricola Thorell, 1856 33 52 0 34
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 34 4 0 8
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 37 16 1 14
Ero furcata (Villers, 1789) 0 3 0 3
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 13 2 4 14
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 7 2 0 8
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 4 3 3
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 0 1 2
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 2 1 0 3
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 1 0 2
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 2 4 1 6
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 5 0 4 4
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 2 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 1 1 2
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 3 1 0 4
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 1 0 2
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 3 0 0 2
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 5 0 3
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 2 0 3
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 2 2 0 4
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 2 1 0 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 3 0 3
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 2 3 4 6
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 2 0 2
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 3 1 0 3
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 2 0 3
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 4 3 0 3
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 1 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 1 2 0 2
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 5 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 4 0 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 14 32 0 4
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 3 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 2 0 2
Neriene peltata (Wider, 1834) 6 38 0 11
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 2 7 0 4
Nusoncus nasutus (Schenkel, 1925) 2 18 0 7
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 6 14 1 11
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 11 6 0 3
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pardosa sordidata (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 3 0 0 3
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 1 0 4
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 6 9 2 8
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 2 0 4
Heliophanus dampfi Schenkel, 1923 1 2 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 2 1 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 2 0 0 2
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 2 5 5
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 16 9 0 5
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 2 0 3
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 0 0 12 4
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 3 2
Crustulina guttata (Wider, 1834) 2 0 0 2
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 4 3 0 5
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 2 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 3 1 0 3
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 4 0 4
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 10 10 0 7
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 2 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 7 4 0 3
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 4 7 0 4
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 1 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 1 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 4 0 2
Agyneta mollis (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 1 1 0 1
Bathyphantes eumenis buchari Růžička, 1988 2 1 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 2 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 2 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 8 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 4 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 1 6 0 3
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 2 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 2 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Acantholycosa norvegica (Thorell, 1872) 0 2 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 3 8 0 3
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 22 29 0 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 4 0 3
Pardosa sordidata (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 5 12 0 2
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 1 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 0 2 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 2 1 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 2 1 4
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 2 1 3
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 5 0 2
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 0 3 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 1 1 0 2
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 1 2 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 2 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 2 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 2 0 2
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 2 0 2
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 2 0 2
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 7 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 2 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 2 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 2 6 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 3 0 3
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 2 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 0 2 0 2
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 2 0 1
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 4 2 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 2 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 2 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 7 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
isSamciSamiceMláďataNálezy
Acantholycosa norvegica (Thorell, 1872) 8 15 9 6
PozorováníSamciSamiceMláďataNálezy
Acantholycosa norvegica (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (1105 použitých nálezů)
Lesy vyšších poloh a strmých svahůSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 9 5 0 7
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 26 5 0 13
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 37 2 0 12
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 3 2 0 5
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 2 4 0 3
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 81 13 0 14
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 1 0 2
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 1 1 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 1 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 1 2 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 1 0 4
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 28 11 0 15
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 15 6 2 14
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 7 0 5
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 8 3 0 6
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 0 1 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 1 1 0 2
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 2 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 9 5 0 9
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 4 3 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 9 0 7
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 4 10 0 7
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 3 2 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 5 7 0 6
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 8 4 0 4
Mecopisthes silus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 5 4 0 4
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 12 0 2
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Nusoncus nasutus (Schenkel, 1925) 0 3 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 1 0 2
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 8 11 0 8
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 6 4 0 7
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 6 0 5
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 0 0 2
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 17 2 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 2 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 0 2 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 3 2 3 6
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 1 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 1 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 1 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 2 1 0 3
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
rašeliništěSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 5 9 0 8
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 6 1 0 3
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 2 2 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 2 2 0 4
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 3 0 0 2
Micaria aenea Thorell, 1871 0 1 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 4 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 4 6 0 6
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 1
Centromerus brevipalpus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) 2 0 0 2
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 3 2 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 2 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 1 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 2 0 2
Nusoncus nasutus (Schenkel, 1925) 0 2 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 1 2 0 2
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 6 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 2 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 6 4 0 5
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 2 0 3
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 7 6 0 7
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2 0 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 4 0 3
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 1 0 2
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 18 8 0 12
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 2 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 15 8 0 5
Trochosa terricola Thorell, 1856 5 15 0 8
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 0 1 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 1 0 0 1
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 0 1 0 1
bučiny nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 4 3 0 5
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 10 0 0 3
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 5 2 0 3
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 5 0 0 3
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 6 5 0 5
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 1 1 2
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 1 0 2
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 4 1 1 3
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 3 0 3
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 5 0 3
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 2 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 3 3 0 3
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 14 2 0 4
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 1 12 0 4
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 1 0 1
Nusoncus nasutus (Schenkel, 1925) 1 3 0 2
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 2 1 2
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 2 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 1 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 2 7 0 3
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 3 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 2
Pardosa sordidata (Thorell, 1875) 2 6 0 4
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 3 2 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 3 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 2 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 4 3 3
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Heliophanus dampfi Schenkel, 1923 1 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 5 2 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 0 0 1 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 2 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 3 0 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 15 5 0 7
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 13 1 0 3
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 0 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 11 6 0 6
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 8 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 7 7 0 7
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 1 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 2
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 4 0 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 5 0 2
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 3 0 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Bathyphantes eumenis buchari Růžička, 1988 0 7 0 4
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 6 3 1 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 2 0 2
Mecopisthes silus (O. P.-Cambridge, 1872) 2 4 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 2 0 1
Porrhomma oblitum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 6 5 0 5
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 2 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 2 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 3 2 0 2
Acantholycosa norvegica (Thorell, 1872) 7 6 1 8
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 13 5 0 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 1 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 3 0 1 3
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 4 3 3
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 3 1 4
Meta menardi (Latreille, 1804) 4 0 4 3
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 0 1 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 1 2 0 1
výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 13 9 0 10
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 6 1 0 3
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 14 1 0 7
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 5 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 5 1 0 3
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 5 0 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 1 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 2 0 1 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 1 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 3 0 0 2
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 1 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 2 0 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 2
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 2
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 2 2 0 3
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 1 12 0 2
Nusoncus nasutus (Schenkel, 1925) 1 4 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 3
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 3 0 3
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 15 6 0 8
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 5 4 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2 0 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 1 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 1 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 5 5 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 2 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
rašelinné borySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 12 3 0 4
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 5 0 0 4
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 3 2 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 2 1 0 3
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 2 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 3 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 5 6 0 6
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 5 1 0 3
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 11 6 0 5
Arctosa alpigena lamperti Dahl, 1908 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 3 9 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 2 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 3 0 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 6 6 0 6
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 4 0 0 1
Pardosa sordidata (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 44 7 0 10
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 9 4 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 3 19 0 5
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 3 1 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 1 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
horské bučinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 19 1 0 3
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 32 1 0 6
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 3 1 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 3 5 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 1 0 2
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 1 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 11 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 7 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 2
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 3 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 4 21 0 4
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 4 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 4 0 3
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Nusoncus nasutus (Schenkel, 1925) 0 5 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 5 1 0 3
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 2 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 3 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 1
Pardosa sordidata (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 3 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 7 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 2 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 2 0 1
kosodřevinaSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 7 1 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 5 0 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 2 0 2
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 2 1 0 2
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Agyneta ramosa Jackson, 1912 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 3 0 0 2
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 3 4 0 3
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 6 18 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 2 0 2
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 1 10 2 2
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 1 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 15 3 0 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 4 3 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 2 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 4 2 1 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Heliophanus dampfi Schenkel, 1923 0 1 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 0 0 7 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 2 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 2 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 77 18 0 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 98 18 0 6
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 2 0 2 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 62 8 3 7
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 7 0 0 4
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 17 0 0 2
Skalní a suťové biotopySamciSamiceMláďataNálezy
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 5 5 0 4
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 4 0 1
Acantholycosa norvegica (Thorell, 1872) 8 15 9 6
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 2 0 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 2 1 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 1 2 0 2
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 4 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 0 0 1
Agyneta mollis (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 3 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Nusoncus nasutus (Schenkel, 1925) 0 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 4 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 0 0 3 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 18 6 0 4
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 6 1 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 8 6 0 3
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 8 5 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 6 6 0 4
suťové a roklinové lesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 2 0 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 3 0 0 1
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 1 1 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 3 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 2 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 7 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 3 0 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 5 1 0 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 94 14 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 4 5 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 9 1 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 5 0 0 2
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 2 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 3 0 2
Pardosa sordidata (Thorell, 1875) 23 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 1 0 2
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
horská vřesovištěSamciSamiceMláďataNálezy
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 8 1 0 2
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 2 2 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 6 28 0 3
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 40 23 0 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 19 6 1 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 1 1
suché lesní lemySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 1 0 1 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 6 1 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 0 0 1 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 1 2
pasekySamciSamiceMláďataNálezy
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 14 4 1 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 2 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 9 4 0 3
obilná poleSamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 105 19 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 2 0 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Stojaté a pomalu tekoucí vodySamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 19 21 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 1 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 5 12 0 2
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 12 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 2 0 2
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018