Kvadráty: 7053
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 16x 1x 17x
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený 4x 4x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 6x 2x 8x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 20x 2x 22x
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 4x 4x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 1x 1x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) Téměř ohrožený 2x 2x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 4x 1x 5x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Atypus affinis (Eichwald, 1830) Téměř ohrožený 6x 2x 8x
Atypus piceus (Sulzer, 1776) Ohrožený 4x 4x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 1x 1x
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 Není ohrožený 4x 4x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 1x 1x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený 2x 2x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Argenna subnigra (O. P.-Cambridge, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 16x 2x 18x
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 2x 2x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 14x 14x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Callilepis nocturna (Linné, 1758) Ohrožený 2x 2x
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 1x 9x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 12x 1x 13x
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 12x 1x 13x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 8x 1x 9x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 10x 10x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený 4x 4x
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) Ohrožený 2x 2x
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 4x 4x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 8x 8x
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený 4x 4x
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 8x 8x
Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 8x 2x 10x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 8x 1x 9x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 4x 4x
Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 4x 4x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Acartauchenius scurrilis (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 2x 2x
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený 3x 3x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 12x 2x 14x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 6x 6x
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) Téměř ohrožený 4x 4x
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený 2x 2x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený 1x 1x
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 26x 1x 27x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 1x 3x
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 1x 3x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 10x 5x 15x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 12x 6x 18x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 12x 9x 21x
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 8x 8x
Gonatium rubens (Blackwall, 1833) Téměř ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 Ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 1x 1x
Lasiargus hirsutus (Menge, 1869) Ohrožený 2x 2x
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 2x 2x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 2x 2x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) Není ohrožený 1x 1x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 14x 14x
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 2x 2x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 8x 8x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 6x 6x
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 4x 4x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 6x 9x 15x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 8x 8x
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 4x 4x
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený 2x 2x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 10x 10x
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) Není ohrožený 6x 1x 7x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 8x 8x
Tapinocyba biscissa (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 2x 2x
Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 4x 4x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 10x 2x 12x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 4x 4x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 2x 2x
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 2x 2x
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 Ohrožený 4x 4x
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) Není ohrožený 1x 1x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 10x 3x 13x
Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 16x 3x 19x
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 6x 6x
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 1x 11x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 16x 3x 19x
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 2x
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 2x 2x
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený 2x 4x 6x
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) Ohrožený 2x 2x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 10x 10x
Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 4x 5x 9x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 5x 13x
Pardosa morosa (L. Koch, 1870) Silně ohrožený 2x 2x
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) Ohrožený 2x 2x
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 4x 4x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 12x 8x 20x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 10x 6x 16x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 16x 16x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 Téměř ohrožený 4x 4x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 12x 12x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 14x 1x 15x
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) Ohrožený 6x 6x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 8x 9x 17x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 12x 12x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 18x 4x 22x
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 8x 3x 11x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 4x 1x 5x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 6x 1x 7x
Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 8x 8x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 14x 1x 15x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 4x 4x
Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778) Ohrožený 2x 2x
Thanatus atratus Simon, 1875 Ohrožený 2x 2x
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 8x 8x
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 Téměř ohrožený 8x 8x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) Není ohrožený 1x 1x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 10x 10x
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 Ohrožený 4x 4x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 1x 9x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 1x 7x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 4x 4x
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 4x 4x
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 2x 2x
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Talavera aperta (Miller, 1971) Téměř ohrožený 4x 1x 5x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 2x 9x 11x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 12x 9x 21x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 8x 8x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 3x 3x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 8x 8x
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 6x 6x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 1x 1x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 6x 6x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 10x 1x 11x
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 4x 4x
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 4x 4x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 10x 10x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 14x 14x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 16x 16x
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 4x 1x 5x
Xysticus luctator L. Koch, 1870 Ohrožený 2x 2x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 4x 1x 5x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 4x 1x 5x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (678 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 6 0 9
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 3 0 5
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 15 0 0 12
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 0 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 0 0 1
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 5 0 0 5
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 1 0 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 0 0 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 0 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 0 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 0 0 1
Argenna subnigra (O. P.-Cambridge, 1861) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 21 5 0 10
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 5 7 0 7
Callilepis nocturna (Linné, 1758) 0 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 5
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 1 0 7
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 0 0 7
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 5
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 5
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 0 0 0 2
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) 0 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 0 0 4
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 0 0 2
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 4
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 1 1 0 6
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 3 1 0 5
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 0 0 2
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 0 0 4
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 0 0 2
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 0 0 1
Acartauchenius scurrilis (O. P.-Cambridge, 1872) 0 0 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 0 0 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 8
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 0 0 3
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 0 0 0 2
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 4 0 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 0 0 4
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 0 0 3
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 0 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 0 0 2
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 3 0 0 1
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) 0 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 19 4 0 14
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 2
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 0 0 2
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 7 2 0 10
Erigone atra Blackwall, 1833 23 0 0 11
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 39 3 0 15
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 0 0 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 0 0 4
Gonatium rubens (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 0 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Lasiargus hirsutus (Menge, 1869) 0 0 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 0 0 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 2 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 4 1 0 2
Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 7
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 0 4
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 0 3
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 0 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 15 23 0 10
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 0 0 4
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 4
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 0 0 2
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 0 0 5
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 1 0 0 4
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 4
Tapinocyba biscissa (O. P.-Cambridge, 1872) 0 0 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 0 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 6 0 7
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 0 0 2
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 0 0 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 0 0 1
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 0 0 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 0 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 0 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 0 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 0 0 0 2
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 8 2 0 8
Agroeca cuprea Menge, 1873 60 5 0 11
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 2
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 1 0 3
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 6
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 5 0 0 10
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Arctosa figurata (Simon, 1876) 0 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 4 1 0 4
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 0 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 0 5
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 20 29 0 7
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 5 4 0 9
Pardosa morosa (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 39 8 0 12
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 17 2 0 10
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 8
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 0 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 0 6
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 8
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 0 0 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 25 9 0 13
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 0 0 0 6
Trochosa terricola Thorell, 1856 23 5 0 13
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 9 0 0 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 2 3 0 7
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 3
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 0 1 4
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 0 0 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 8
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 0 0 2
Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778) 0 0 0 1
Thanatus atratus Simon, 1875 0 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 0 0 4
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 0 0 4
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 5
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 0 0 0 2
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 5
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 0 0 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 0 0 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 0 0 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Talavera aperta (Miller, 1971) 1 0 0 3
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 6 6 0 9
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 5 5 0 14
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 0 0 4
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 0 0 0 4
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 0 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 3
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 3
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 5 0 0 6
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 0 0 0 2
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 0 0 5
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 0 0 6
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 0 0 7
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 0 0 3
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 3
Xysticus luctator L. Koch, 1870 0 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 0 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 0 1 2
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 1 0 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 1 0 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 5 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 2 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 1 2 0 3
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Žlutá miskaSamciSamiceMláďataNálezy
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 1 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 0 0 1 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 1
PozorováníSamciSamiceMláďataNálezy
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 0 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (507 použitých nálezů)
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 3 0 5
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 12 0 0 7
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 2
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 3 0 0 3
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 16 3 0 6
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 5 7 0 6
Callilepis nocturna (Linné, 1758) 0 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 1 0 3
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 0 0 0 2
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) 0 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 0 0 2
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 0 0 2
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 0 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 3
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 0 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 0 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) 0 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 17 3 0 8
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 0 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 0 0 2
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 0 0 2
Lasiargus hirsutus (Menge, 1869) 0 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 3
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 2
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 0 0 2
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 4 0 5
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 0 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 3
Agroeca cuprea Menge, 1873 38 5 0 7
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 1 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Arctosa figurata (Simon, 1876) 0 0 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 0 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 0 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 0 0 2
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 0 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 0 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 0 0 2
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 0 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 0 0 1
Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778) 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 2
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 0 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 0 0 1
Talavera aperta (Miller, 1971) 0 0 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 0 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 0 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 3 0 0 4
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 0 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 0 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 0 0 1
Xysticus luctator L. Koch, 1870 0 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 0 1 2
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 0 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 0 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 0 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 0 0 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 0 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 0 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Pardosa morosa (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 0 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 0 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 0 0 1
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 0 1
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 0 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 0 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Acartauchenius scurrilis (O. P.-Cambridge, 1872) 0 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 0 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 0 0 0 1
Gonatium rubens (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 0 0 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 0 0 1
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 0 1
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 0 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 0 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
rašeliništěSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 0 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 0 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 0 0 1
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 0 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 0 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 0 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 0 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 0 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 0 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Thanatus atratus Simon, 1875 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 0 0 1
Talavera aperta (Miller, 1971) 0 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 0 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
horská vřesovištěSamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 0 0 1
Argenna subnigra (O. P.-Cambridge, 1861) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 0 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 0 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 0 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 1
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 0 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 0 0 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 0 0 1
rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 0 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 0 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 0 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 0 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 0 0 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 0 0 2
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Tapinocyba biscissa (O. P.-Cambridge, 1872) 0 0 0 1
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 0 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 0 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 0 0 1
obilná poleSamciSamiceMláďataNálezy
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 0 0 1
Urbánní biotopySamciSamiceMláďataNálezy
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 0 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018