Kvadráty: 6252
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 6x 6x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 2x 2x
Textrix denticulata (Olivier, 1789) Téměř ohrožený 2x 2x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 6x 6x
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený 2x 2x
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Araneus angulatus Clerck, 1757 Téměř ohrožený 2x 2x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 4x 4x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 2x 2x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Atypus affinis (Eichwald, 1830) Téměř ohrožený 6x 6x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 8x 8x
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 4x 4x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 4x 4x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) Ohrožený 6x 6x
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 4x 4x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) Ohrožený 2x 2x
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) Ohrožený 2x 2x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 6x 6x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Hahnia ononidum Simon, 1875 Téměř ohrožený 6x 6x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) Ohrožený 2x 2x
Labulla thoracica (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 2x 2x
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 Není ohrožený 2x 2x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 4x 4x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 7x 7x
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) Silně ohrožený 2x 2x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 2x 2x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Minicia marginella (Wider, 1834) Ohrožený 2x 2x
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 Ohrožený 11x 11x
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 17x 17x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 13x 13x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) Ohrožený 6x 6x
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 2x 2x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený 4x 4x
Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 2x 2x
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 10x 10x
Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 2x 2x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 10x 10x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero aphana (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 6x 6x
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 2x 2x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 6x 6x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 4x 4x
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) Není ohrožený 2x 2x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 2x 2x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 4x 4x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený 2x 2x
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) Téměř ohrožený 2x 2x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 3x 3x
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 10x 10x
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) Není ohrožený 2x 2x
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Theonoe minutissima (O. P.-Cambridge, 1879) Téměř ohrožený 2x 2x
Theridion betteni Wiehle, 1960 Téměř ohrožený 2x 2x
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Uloboridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (175 použitých nálezů)
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 2
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 0 1 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 3 3
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 1 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 4 0 4
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 0 0 0 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 2 3 0 3
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 0 1 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 2
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 1 0 2
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 1 2 0 3
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 2 0 2
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 1 0 3
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 2 0 2
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 0 2 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Hahnia ononidum Simon, 1875 1 3 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 2 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 0 3 0 1
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 2 4 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 6 0 3
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) 2 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Minicia marginella (Wider, 1834) 1 0 0 1
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 3 10 0 5
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 3 7 0 7
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 8 0 5
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 1 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 1 3 0 3
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 0 0 2 2
Arctosa figurata (Simon, 1876) 0 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 5 0 5
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 3 5 1 4
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 3 0 2
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 1 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 2 0 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 0 2 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 1 1 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 2 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 7 0 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 4 0 4
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 2 0 2
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 2 3 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 4 0 2
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 0 2 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 0 0 0 1
Theonoe minutissima (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 1 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 2 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 3 0 3
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 2 0 3
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 2 2 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 24 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 11 4 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 7 3 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 2 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 1 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (159 použitých nálezů)
Přirozené lesySamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 2
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 2 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 2 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 2 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 1
Hahnia ononidum Simon, 1875 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 2 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 5 0 2
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 2 3 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 2 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 5 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 0 1 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 4 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 4 0 2
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 2 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 0 1
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Minicia marginella (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 1 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 1 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 0 2 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 2 0 2
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 1 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 1 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 2 2 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 24 1 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 1 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 2 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 11 4 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 7 3 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 2 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 1 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
osluněné skály nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 3 0 2
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 0 3 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 1 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 4 0 1
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 2 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
podmáčené smrčinySamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Hahnia ononidum Simon, 1875 1 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 7 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 7 8 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 1 2 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 3 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 3 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 1 0 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
lesostepní doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 0 1 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 0 3 0 1
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) 2 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 1 0 1
suché křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 0 1 1
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 0 1 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 0 1 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 2 4 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 1 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 2 2 0 1
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 0 2 0 1
Theonoe minutissima (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018