Kvadráty: 5150
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 520x 520x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 154x 154x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 4x 4x
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 30x 30x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 8x 8x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 10x 10x
Araniella alpica (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 12x 12x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 14x 14x
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 8x 8x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený 26x 26x
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 6x 6x
Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 14x 14x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 60x 60x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Callilepis nocturna (Linné, 1758) Ohrožený 2x 2x
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 4x 4x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 2x 2x
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 10x 10x
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) Téměř ohrožený 4x 4x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 18x 18x
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený 34x 34x
Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 12x 12x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 60x 60x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 4x 4x
Iberina montana (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 6x 6x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 8x 8x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený 10x 10x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 30x 30x
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) Není ohrožený 32x 32x
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) Není ohrožený 18x 18x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 14x 14x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 268x 268x
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) Téměř ohrožený 2x 2x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 6x 6x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 324x 324x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 6x 6x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 24x 24x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 20x 20x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 30x 30x
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 2x 2x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 66x 66x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 172x 172x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 80x 80x
Micrargus georgescuae Millidge, 1976 Není ohrožený 56x 56x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 54x 54x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 18x 18x
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 36x 36x
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Nusoncus nasutus (Schenkel, 1925) Není ohrožený 2x 2x
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) Není ohrožený 38x 38x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 58x 58x
Panamomops mengei Simon, 1926 Není ohrožený 82x 82x
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 72x 72x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 50x 50x
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 10x 10x
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 Není ohrožený 4x 4x
Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) Ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 68x 68x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 238x 238x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 4x 4x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 26x 26x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 92x 92x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 24x 24x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 40x 40x
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 48x 48x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 30x 30x
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 12x 12x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 176x 176x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 78x 78x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 120x 120x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 14x 14x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 38x 38x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 374x 374x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 6x 6x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 6x 6x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 4x 4x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 190x 190x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 2x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 38x 38x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 36x 36x
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 2x 2x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 12x 12x
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 2x 2x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 2x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 16x 16x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 48x 48x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 20x 20x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 72x 72x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 6x 6x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 38x 38x
Robertus scoticus Jackson, 1914 Téměř ohrožený 4x 4x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 12x 12x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 6x 6x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (2310 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 718 236 516 169
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 129 35 4 64
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 2 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 22 3 2 13
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 2 0 0 2
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 1 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 40 5 5 23
Callilepis nocturna (Linné, 1758) 1 0 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 3 1 0 3
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 5 0 0 4
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 2 1 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 7 1 8
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 18 5 0 16
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 4 2 0 5
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 28 13 0 29
Iberina montana (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 1 0 3
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 6 0 0 4
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 3 15 1 15
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 10 1 0 8
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) 2 7 0 7
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 7 0 7
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 91 57 0 61
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 149 306 1 125
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 6 0 0 6
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 6 0 6
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 8 7 0 10
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 39 56 0 48
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 3 0 3
Micrargus georgescuae Millidge, 1976 7 2 0 7
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 13 1 0 11
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 4 0 0 4
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 4 2 1 6
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 15 6 0 15
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 19 20 0 28
Panamomops mengei Simon, 1926 7 1 0 6
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 18 30 1 26
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 9 11 0 17
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 1 1 0 2
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 8 19 0 22
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 68 297 1 88
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 0 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 3 8 0 11
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 22 36 0 33
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 8 4 0 11
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 11 7 0 18
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 0 2 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 18 3 0 17
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 5 12 0 14
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 3 1 0 4
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 86 93 5 75
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 94 26 7 38
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 524 108 11 56
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 7 1 0 7
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 17 12 2 19
Trochosa terricola Thorell, 1856 936 289 203 145
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 3 0 3
Ero furcata (Villers, 1789) 0 2 0 2
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 27 24 6 38
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 3 1 5
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 2 2 0 4
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 0 1 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 17 22 0 22
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 4 4
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 18 9 0 18
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 1 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 3 0 4
EklektorSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 30 39 135 91
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 6 2 6 13
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 1 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 4 10 0 12
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 2 3 0 5
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 10 2 1 7
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 3 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 1 1 3
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 2 0 2
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) 1 1 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 3 0 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 2 6 0 8
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) 1 1 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 57 103 0 73
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 2 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 22 26 0 37
Erigone atra Blackwall, 1833 1 2 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 4 3 0 6
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 9 2 4 9
Macrargus rufus (Wider, 1834) 7 33 0 23
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 19 45 0 37
Maso sundevalli (Westring, 1851) 20 26 0 37
Micrargus georgescuae Millidge, 1976 35 3 0 21
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 27 2 0 16
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 3 2 0 5
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 2 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 5 4 7 12
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 2 0 2
Nusoncus nasutus (Schenkel, 1925) 1 0 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 6 0 0 4
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 21 41 0 35
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 1 17 0 10
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 10 0 8
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 2 2 0 4
Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 8 4 0 12
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 5 41 0 31
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 1 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 7 7 0 13
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 1 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 5 3 0 7
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 2 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 3 11 13
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 0 1 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 5 0 15 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 19 42 185 42
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 29 32 34 57
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 16 16 13
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 12 2 15
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 1 0 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 0 1 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 2 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 3 3
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 2 3
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 0 1 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 3 32 18
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 3 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 15 2 0 15
Robertus scoticus Jackson, 1914 2 0 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 4 4
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 7 5
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 1 2 3 6
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 4 7 0 7
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 2 5 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 7 7 9
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 0 1 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 6 8 1 6
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 6 3
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 7 6
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 2 0 2
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (2310 použitých nálezů)
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 748 275 651 260
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 135 37 10 77
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 2 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 23 4 2 15
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 4 4
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 7 5
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 1 2 3 6
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 4 7 0 7
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 2 5 0 4
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 4 11 0 13
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 2 1 0 3
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 3 4 0 7
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 50 7 6 30
Callilepis nocturna (Linné, 1758) 1 0 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 3 1 0 3
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 6 0 0 5
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 2 1 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 8 1 9
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 19 5 0 17
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 4 3 0 6
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 29 16 0 30
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 1 1 3
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 2 0 2
Iberina montana (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) 2 1 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 3 1 0 4
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 6 1 0 5
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 3 1 0 4
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 2 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 3 15 1 15
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 12 7 0 16
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) 3 8 0 9
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 7 0 7
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 148 160 0 134
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 2 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 171 332 1 162
Erigone atra Blackwall, 1833 1 3 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 2 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 10 3 0 12
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 10 2 4 10
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 13 7 15
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 15 40 0 33
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 58 102 0 86
Maso sundevalli (Westring, 1851) 20 29 0 40
Micrargus georgescuae Millidge, 1976 42 5 0 28
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 40 3 0 27
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 7 2 0 9
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 2 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 9 6 8 18
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 3 1 4
Nusoncus nasutus (Schenkel, 1925) 1 0 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 21 6 0 19
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 20 20 0 29
Panamomops mengei Simon, 1926 28 42 0 41
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 19 47 1 36
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 9 21 0 25
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 2 3 0 5
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 1 1 0 2
Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 16 23 0 34
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 73 338 1 119
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 0 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 4 9 0 13
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 29 43 0 46
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 8 5 0 12
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 12 8 0 20
Walckenaeria corniculans (O. P.-Cambridge, 1875) 0 2 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 23 6 0 24
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 5 13 0 15
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 3 3 0 6
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 87 96 16 88
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 94 26 8 39
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 529 108 26 60
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 7 1 0 7
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 17 12 2 19
Trochosa terricola Thorell, 1856 955 331 388 187
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 3 0 3
Ero furcata (Villers, 1789) 0 3 0 3
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 1 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 56 56 40 95
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 3 19 18 19
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 3 14 2 18
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 3 3 0 6
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 0 1 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 0 1 2
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 6 9 2 8
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 17 24 0 24
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 13 10
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 1 4 6
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 0 1 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 18 12 32 36
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 1 3 3
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 17 5 0 19
Robertus scoticus Jackson, 1914 2 0 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 7 6
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 2 0 3
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018