Kvadráty: 6759
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 6x 6x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 6x 6x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 14x 14x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 6x 6x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 2x 1x 3x
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený 8x 8x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 3x 3x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 4x 4x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 6x 6x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 26x 26x
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 10x 10x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 4x 4x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 8x 8x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) Téměř ohrožený 8x 1x 9x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes setiger F. O. P.-Cambridge, 1894 Silně ohrožený 1x 1x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 16x 16x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) Téměř ohrožený 6x 6x
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 8x 8x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 4x 4x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 2x 2x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 12x 1x 13x
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 8x 8x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 20x 20x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 2x 2x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 6x 6x
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 2x 1x 3x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 10x 10x
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 12x 12x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 2x 2x
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený 4x 1x 5x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 26x 26x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 12x 12x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 2x 2x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 26x 26x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 8x 8x
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 Téměř ohrožený 4x 4x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) Není ohrožený 2x 2x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 12x 12x
Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 16x 16x
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 4x 4x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 2x 2x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 10x 10x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 2x 2x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 10x 10x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 4x 4x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 10x 10x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (267 použitých nálezů)
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 2 5 2
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 10 2 3
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 1 0 2
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 5 42 0 8
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 3 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 1 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 1 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 2 1 3
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 13 5 5
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 1 1 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 0 0 1 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 7 21 18 8
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 1 2 2
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 1 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 1 7 0 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 0 11 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 1 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 2 1 2
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 3 1 3
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 10 3
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 0 13 4
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 7 10 0 5
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 6 2
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 0 5 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 2 1 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 1 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 2 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 1 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 3 4 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 2 0 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 4 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 3 3 2
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 7 4 0 3
Synageles venator (Lucas, 1836) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 2 6 0 6
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 2 5 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 0 1 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 1 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 1 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 7 9 5
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 8 0 4
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 2 1 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 2 2
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 0 3 3
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 4 3 4 5
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 2
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 1 6 0 4
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 4 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 4 5 7
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 15 6
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 6 5 7 2
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 1 2 3
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 2 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 2 2 2
Theridion varians Hahn, 1833 0 0 8 4
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 2 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 6 1 0 3
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 1 6 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 17 5 0 6
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 2 0 2
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 2
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 3 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 5 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 0 3 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 3 11 2 6
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 1 7 1 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 5 0 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 2 9 1 3
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 0 1 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 2 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 0 13 1 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 2 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 1 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (267 použitých nálezů)
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 2 0 0 2
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 3 1 3
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 3 2 3
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 2 17 7
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 0 3 3
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 0 13 4
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 10 2 3
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 2 1 0 3
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 12 52 0 13
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 4 3 4 5
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 2 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 6 1 1 4
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 1 7 0 4
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 3 1 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 2 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 18 6 0 8
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 3 0 3
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 3 0 3
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 1 6 0 4
Erigone atra Blackwall, 1833 0 2 0 2
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 1 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 6 2
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 3 14 1 6
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 9 4
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 7 6 10
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 1 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 5 3
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 2 5 0 5
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 15 6
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 5 0 1
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 4 0 4
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 1 0 2
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 3 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 4 0 3
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 2 4 4
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 1 2 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 3 24 9 13
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 2 8 1 6
Ero furcata (Villers, 1789) 0 0 1 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 15 25 22 13
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 8 5 7 4
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 1 2 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 4 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 1 2 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 3 5 4
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 1 3 4
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 8 11 0 6
Synageles venator (Lucas, 1836) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 1 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 2 6 11 8
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 3 5 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 3 4
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 0 1 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 3 3 3
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 9 5
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 7 10 6
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 2 11 2 5
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 2 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 9 0 5
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 1 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018