Kvadráty: 7151
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 10x 11x 21x
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený 2x 2x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 11x 13x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 2x 2x 4x
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 3x 5x
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 4x 4x
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 6x 8x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 8x 8x
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 4x 10x 14x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 6x 6x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 6x 6x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 6x 6x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 4x 7x 11x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 4x 4x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Atypus affinis (Eichwald, 1830) Téměř ohrožený 3x 3x
Atypus piceus (Sulzer, 1776) Ohrožený 7x 1x 8x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený 4x 4x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 2x 2x 4x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 4x 4x
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 3x 3x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 2x 2x
Eutichuridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 6x 6x
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 11x 17x
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 4x 6x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 21x 21x
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 Ohrožený 2x 2x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 4x 14x 18x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 5x 5x
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený 5x 5x
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) Ohrožený 2x 2x
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 2x 2x
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 4x 6x
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) Téměř ohrožený 3x 3x
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) Ohrožený 4x 4x
Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 5x 5x
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený 2x 2x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 4x 16x 20x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 5x 5x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 13x 13x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 4x 20x 24x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 3x 3x
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Ceratinella major Kulczyński, 1894 Téměř ohrožený 2x 2x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Formiphantes lephthyphantiformis (Strand, 1907) Není ohrožený 4x 4x
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) Ohrožený 2x 2x
Lasiargus hirsutus (Menge, 1869) Ohrožený 2x 2x
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 6x 6x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 4x 4x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 Ohrožený 2x 2x
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 4x 5x 9x
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený 2x 2x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 1x 3x
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 2x 4x 6x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 6x 6x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 3x 3x
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 3x 3x
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 5x 7x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený 4x 12x 16x
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 4x 4x
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 6x 14x
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) Ohrožený 6x 7x 13x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 6x 9x 15x
Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 3x 3x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený 10x 10x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 10x 31x 41x
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 4x 4x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 14x 14x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 18x 18x
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 6x 7x 13x
Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 14x 14x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 4x 9x 13x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 33x 33x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 4x 4x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 4x 2x 6x
Mysmenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Trogloneta granulum Simon, 1922 Ohrožený 4x 4x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 5x 7x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 8x 8x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 18x 18x
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 Ohrožený 2x 4x 6x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) Ohrožený 1x 1x
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 15x 15x
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) Téměř ohrožený 2x 2x
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 2x 2x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 4x 4x
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 2x 8x 10x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 5x
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 8x 8x
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený 5x 5x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 2x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x 4x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 2x 2x
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) Není ohrožený 1x 1x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 4x 6x 10x
Euryopis laeta (Westring, 1861) Silně ohrožený 2x 2x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 2x 2x
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) Není ohrožený 2x 2x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 6x 6x
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 2x 3x 5x
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x 4x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 6x 3x 9x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 6x 10x
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 6x 6x
Xysticus robustus (Hahn, 1832) Ohrožený 4x 4x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (571 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 0 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 9
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 9
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 0 1
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 4 0 0 2
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 0 0 0 4
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 0 7
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 5 0 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 0 0 3
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 8
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 0 0 3
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 17
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 12
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 0 0 3
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 0 0 0 3
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) 0 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 3
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) 0 0 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 0 0 4
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 14
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 3
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 0 0 10
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 16
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 0 0 2
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Formiphantes lephthyphantiformis (Strand, 1907) 0 0 0 4
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 0 0 3
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 3 0 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 2 0 5
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 0 0 5
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 0 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 0 0 2
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 0 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 0 0 2
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 0 0 1
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 15 0 0 13
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 3
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 104 7 0 6
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 8 1 0 7
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 22 0 0 7
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 0 0 2
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 2
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 8 1 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 10 5 0 26
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 0 0 12
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 14
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 59 15 0 7
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 0 0 10
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 1 0 7
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 0 27
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 0 0 4
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 13
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 0 0 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 3 8 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 0 0 11
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 0 0 1
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 0 0 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 3
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 0 0 6
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 4
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 4
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 8 8 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 0 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 4 2 0 6
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 3 2 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 2
Robertus neglectus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 0 0 0 2
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 8 1 0 4
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 5
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 0 0 4
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 7 0 4
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 3 4 2
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 1 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 4 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 0 1 0 2
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 0 3 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 1 0 2
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 1
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 2 0 0 2
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 0 1 0 1
Lasiargus hirsutus (Menge, 1869) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 8 5 0 3
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 2 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 5 0 3
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 3 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 1 2 1 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 3 0 1 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 2 0 2
Trogloneta granulum Simon, 1922 1 2 2 2
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 1 6 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 1 2 4
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 1 1 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 2 0 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Euryopis laeta (Westring, 1861) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 5 2 0 1
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 0 4 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 2 0 2
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 0 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus robustus (Hahn, 1832) 0 2 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 0 2 3
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 3 9 0 3
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 3 0 3
Araneus quadratus Clerck, 1757 4 6 0 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 2 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 30 30 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 10 47 0 5
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 15 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 6 1 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 6 2 0 2
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 4 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 7 0 4
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 4 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 3 0 3
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (172 použitých nálezů)
skalní stepi na vápenciSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 4 0 3
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 1
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 4 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 2 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 5 1 0 2
Clubiona diversa O. P.-Cambridge, 1862 0 3 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 3 1 0 3
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 1 0 2
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 1
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 2 0 0 2
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 0 1 0 1
Lasiargus hirsutus (Menge, 1869) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 3 0 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 2 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Stemonyphantes lineatus (Linné, 1758) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 15 0 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 105 11 0 4
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 9 1 0 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 23 3 0 3
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 9 2 1 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 10 6 0 3
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 62 15 1 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 2 0 2
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 1 2
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 1 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 3 8 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 6 1 0 4
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 2 0 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 8 8 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 4 2 0 2
Euryopis laeta (Westring, 1861) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 3 0 3
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 0 1 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 8 2 0 3
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus robustus (Hahn, 1832) 0 2 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 0 2 2
dubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 2 4 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 2 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 3 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 6 20 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 4 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 4 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 5 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 2 0 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 1 2
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 2 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 2 0 1
Trogloneta granulum Simon, 1922 1 2 2 2
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 1 6 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 8 4 0 2
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 0 4 0 1
výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 4 5 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 6 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 11 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 4 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 4 1
bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 30 30 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 3 15 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 4 0 1
horské smrčinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 3 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 2 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 6 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 3 0 1
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 4 2 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 0 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018