Kvadráty: 6663
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 24x 24x
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 2x 2x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 14x 14x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 4x 4x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 10x 10x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 6x 6x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 16x 16x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 11x 11x
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 2x 2x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 7x 7x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 1x 1x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 14x 14x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 6x 6x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený 12x 12x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 4x 4x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 3x 3x
Emblyna annulipes (Blackwall, 1846) 2x 2x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 4x 4x
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 4x 4x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 7x 7x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 6x 6x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený 12x 12x
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) Ohrožený 2x 2x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) Téměř ohrožený 4x 4x
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený 4x 4x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 2x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 12x 12x
Agyneta mollis (O. P.-Cambridge, 1871) Téměř ohrožený 1x 1x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 6x 6x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Cinetata gradata (Simon, 1881) Kriticky ohrožený 2x 2x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 16x 16x
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 10x 10x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 2x 2x
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 27x 27x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 2x 2x
Micrargus georgescuae Millidge, 1976 Není ohrožený 4x 4x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 2x 2x
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 6x 6x
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 6x 6x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 6x 6x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 10x 10x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 24x 24x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 4x 4x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 10x 10x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 6x 6x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Alopecosa solitaria (Herman, 1879) Silně ohrožený 4x 4x
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 10x 10x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 14x 14x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 34x 34x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 12x 12x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 12x 12x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 2x 2x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 36x 36x
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 10x 10x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 4x 4x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 2x 2x
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 4x 4x
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 4x 4x
Thanatus arenarius L. Koch, 1872 Ohrožený 2x 2x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 10x 10x
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) Ohrožený 2x 2x
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) Téměř ohrožený 2x 2x
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 4x 4x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 2x 2x
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 2x 2x
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Sittisax dzieduszyckii (L. Koch, 1870) Silně ohrožený 2x 2x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 10x 10x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 15x 15x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 10x 10x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 4x 4x
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 11x 11x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 16x 16x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 25x 25x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 16x 16x
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 4x 4x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 14x 14x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 8x 8x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 8x 8x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 32x 32x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 11x 11x
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 Ohrožený 2x 2x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 11x 11x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 10x 10x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 6x 6x
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 2x 2x
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Uloboridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zodarion rubidum Simon, 1914 Není ohrožený 2x 2x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (492 použitých nálezů)
fpSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 9 8 0 10
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 2 2 0 2
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 24 2 1 6
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 2 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 1 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 5 2 0 4
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 12 8 0 3
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 6 1 0 6
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) 3 1 0 2
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 2 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 4 4 0 6
Agyneta mollis (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 3 1 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 4 0 3
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 3 0 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 3 2 0 3
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 17 9 0 8
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 2 0 0 1
Micrargus georgescuae Millidge, 1976 2 0 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 3 0 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 0 0 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 5 0 0 3
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 2 0 3
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 5 0 5
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 14 10 6 11
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 3 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 2 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 6 3 0 5
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 17 15 9 6
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 0 4 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 66 12 0 4
Alopecosa solitaria (Herman, 1879) 1 0 4 2
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 14 1 0 5
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 0 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 104 17 5 5
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 148 9 0 18
Pardosa palustris (Linné, 1758) 474 230 6 6
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 67 40 0 6
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 19 4 0 5
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 53 26 0 18
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 2 1 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 2 4 2 5
Ero furcata (Villers, 1789) 0 2 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 2
Thanatus arenarius L. Koch, 1872 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 2 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 2 0 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 19 23 0 5
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 3 0 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 0 3 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 6 0 0 4
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 9 3 0 5
Xysticus kochi Thorell, 1872 8 0 0 3
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 2 1 2
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 10 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 8 5
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 8 3
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 6 7 6
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 2 1 3
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 3 1 0 4
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 1 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 3 20 9
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 3 1 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 1 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 2 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 0 2 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 4 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 0 1 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 7 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 3 3
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Sittisax dzieduszyckii (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 0 1 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 0 2 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 2 6 5
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 0 1 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 0 2 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 3 22 6
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 5 21 7
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 12 6
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 7 0 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 4 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 0 1 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 8 15 7
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 9 4
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 4 10 7
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 0 14 8
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 3 3 4
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 0 2 3
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 1 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Cinetata gradata (Simon, 1881) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 11 5
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 6 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 2 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 2 4 5
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 1 3 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 6 3
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 9 4
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 8 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 3 13 7
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 5 3
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 0 4 3
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 9 8 6
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 0 6 5
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 1 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 3 29 10
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 6 0 5
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 1 1 2
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Zodarion rubidum Simon, 1914 2 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (489 použitých nálezů)
dubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 2 8 0 6
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 4 10 7
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 0 3 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 2 3 3
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 0 1 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 3 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 1 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 4 0 0 3
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) 3 1 0 2
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 3 3 0 4
Cinetata gradata (Simon, 1881) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 17 6
Micrargus georgescuae Millidge, 1976 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 1 2
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 2 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 4 0 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 4 0 4
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 3 0 2 3
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 6 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 1 0 3
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 2 0 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 63 5 0 9
Trochosa terricola Thorell, 1856 22 15 0 8
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 2 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 2 4 5
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 1 3 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 1 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 0 1 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 18 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 18 6
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 10 4
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 3 1 3
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 0 4 3
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 1 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 3 11 8
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 2 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 5 0 4
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 1 1 2
reliktní bory na skaláchSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 2 1 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 2 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 6 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 0 4 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 2 2
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 2 0 0 2
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 1 0 2
Agyneta mollis (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 3 0 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 3 2 12 6
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 2 0 0 1
Micrargus georgescuae Millidge, 1976 1 0 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 3 1 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 9 9 4 7
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 2 0 2
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 5 1 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 16 0 0 4
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 16 8 0 4
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 4 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Sittisax dzieduszyckii (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 0 1 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 0 2 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 2 11 7
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 0 1 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 0 8 3
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 7 2
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 4 15 5
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 5 3
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 4 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 7 11 4
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 0 1 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 0 1 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 7 33 8
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 5 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 1 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 0 2 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 2 2 2
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 2 0 0 2
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 4 2 0 3
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 12 8 0 3
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 2 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 2 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 3 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 16 15 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 54 11 0 2
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 7 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 2 4 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 0 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 469 230 6 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 64 40 0 5
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 18 3 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 4 1 0 2
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 2 1 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 18 22 0 3
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 0 3 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 4 0 0 3
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 8 2 0 3
Xysticus kochi Thorell, 1872 7 0 0 2
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
bažinné olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 19 2 1 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 2 1 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 16 7 0 5
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 2
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 0 1 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 1 2 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 4 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 5 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 104 15 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 66 4 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 9 1 0 3
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 3 0 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 2 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 1 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 4 0 0 1
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 2 2 0 2
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 0 6 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 2 0 2
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 2 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 2 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 0 9 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 0 4 2
Alopecosa solitaria (Herman, 1879) 1 0 4 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 3 2 3
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 2 0 0 1
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 2 2
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 0 1 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 9 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 5 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 0 1 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 7 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 5 0 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 1 0 2
Thanatus arenarius L. Koch, 1872 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 3 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 3 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Zodarion rubidum Simon, 1914 2 0 0 1
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 1 1 2
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 3 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 1 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 3 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 1 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018