Kvadráty: 6660
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 37x 37x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) Není ohrožený 4x 4x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 26x 26x
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Araneus angulatus Clerck, 1757 Téměř ohrožený 2x 2x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 8x 8x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 10x 10x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 6x 6x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 2x 2x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) Téměř ohrožený 14x 14x
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený 4x 4x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 4x 4x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 30x 30x
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona germanica Thorell, 1871 Ohrožený 2x 2x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 6x 6x
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 Není ohrožený 4x 4x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 4x 4x
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 4x 4x
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený 4x 4x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 8x 8x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 22x 22x
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 6x 6x
Mastigusa arietina (Thorell, 1871) Ohrožený 2x 2x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dysdera moravica Řezáč, 2014 Téměř ohrožený 2x 2x
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 2x
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 6x 6x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 34x 34x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 11x 11x
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 16x 16x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 28x 28x
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený 18x 18x
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 20x 20x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 Téměř ohrožený 16x 16x
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 20x 20x
Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 16x 16x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 82x 82x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 4x 4x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 18x 18x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 18x 18x
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený 2x 2x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 8x 8x
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený 4x 4x
Centromerus persimilis (O. P.-Cambridge, 1912) Silně ohrožený 2x 2x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 17x 17x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) Téměř ohrožený 2x 2x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 8x 8x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 14x 14x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 10x 10x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 14x 14x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Gonatium hilare (Thorell, 1875) Silně ohrožený 8x 8x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 2x 2x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 6x 6x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 6x
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 16x 16x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 4x 4x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Megalepthyphantes pseudocollinus Saaristo, 1997 Téměř ohrožený 2x 2x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 12x 12x
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 2x 2x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Minicia marginella (Wider, 1834) Ohrožený 2x 2x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený 6x 6x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 4x 4x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) Není ohrožený 2x 2x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 18x 18x
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) Téměř ohrožený 16x 16x
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 20x 20x
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Syedra myrmicarum (Kulczyński, 1882) Silně ohrožený 4x 4x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 8x 8x
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) Ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 12x 12x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 4x 4x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 10x 10x
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 30x 30x
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 6x 6x
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 12x 12x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 46x 46x
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 55x 55x
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 12x 12x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 20x 20x
Alopecosa striatipes (C. L. Koch, 1839) Kriticky ohrožený 6x 6x
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 16x 16x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 10x 10x
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 19x 19x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Pardosa monticola (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 14x 14x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 20x 20x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 6x 6x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 68x 68x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 40x 40x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 10x 10x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 12x 12x
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 10x 10x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 2x 2x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 14x 14x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 27x 27x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 46x 46x
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 10x 10x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 22x 22x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 16x 16x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 8x 8x
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) Ohrožený 4x 4x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 4x 4x
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 6x 6x
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 14x 14x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 4x 4x
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 2x 2x
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 10x 10x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 6x 6x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 6x 6x
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 Téměř ohrožený 2x 2x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 4x 4x
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený 2x 2x
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 6x 6x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 22x 22x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 6x 6x
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) Není ohrožený 4x 4x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 8x 8x
Neottiura suaveolens (Simon, 1879) Ohrožený 20x 20x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 8x 8x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 16x 16x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 6x 6x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 4x 4x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 4x 4x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 14x 14x
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 8x 8x
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 28x 28x
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 26x 26x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 29x 29x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 24x 24x
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 18x 18x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 12x 12x
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 32x 34x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (970 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 32 7 2 16
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 0 1 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 1 0 1 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 1 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 1 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 11 8 0 13
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 3 4 0 6
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 18 8 0 7
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 2 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 20 36 0 14
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 13 7 0 9
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 11 5 1 10
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 5 5 0 6
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 21 13 0 10
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 3 9 0 8
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 49 84 0 36
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 6 0 5
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 3 0 3
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 5 6 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Centromerus persimilis (O. P.-Cambridge, 1912) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 22 11 0 6
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 2 1 0 3
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 23 1 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 14 0 5
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 1 0 3
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 2 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 4 0 1
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 8 1 0 3
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 0 0 2
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 1 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 3 5 0 8
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 2 10 0 5
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 3 0 4
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 1 0 1
Syedra myrmicarum (Kulczyński, 1882) 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 4 2 0 2
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 6 21 0 12
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 1 2 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 1 2 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 2 0 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 0 1 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 99 74 0 22
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 66 40 36 20
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 7 2 0 5
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 23 7 0 9
Alopecosa striatipes (C. L. Koch, 1839) 4 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 2 7 0 7
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 4 0 3
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 3 6 0 7
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 6 1 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 4 0 0 3
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 8 2 0 6
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 8 1 0 3
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 10 12 0 6
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 2 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 59 53 0 28
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 122 18 6 18
Zora silvestris Kulczyński, 1897 2 1 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 8 0 4
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 2 0 4
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 29 9 12 16
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 3 0 0 3
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 2 0 1 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 3 5 0 7
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 2 1 0 2
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 2 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 1 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 1 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 3 0 0 3
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 2 2 0 4
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 2 0 2
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 1 2 3
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 21 10 1 13
Xysticus audax (Schrank, 1803) 22 0 0 8
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 44 13 0 11
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 10 5 0 7
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 4 5 0 8
Xysticus kochi Thorell, 1872 7 2 0 5
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 2 0 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 10 2 1 6
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 7 3
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 4 0 3
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 0 6 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 1 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 1 0 1 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 4 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 3 3 2
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 3 0 1
Mastigusa arietina (Thorell, 1871) 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 2 1 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 4 0 4
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 1 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 2 4 0 5
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 3 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 5 0 2
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 4 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 4 2 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Megalepthyphantes pseudocollinus Saaristo, 1997 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 2 0 2
Minicia marginella (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 0 3 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 3 10 0 6
Syedra myrmicarum (Kulczyński, 1882) 0 3 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 2 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 1 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 3 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 0 3 0 3
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 5 0 2
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 1 3 0 4
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 8 14 2 8
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Alopecosa striatipes (C. L. Koch, 1839) 2 4 1 2
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 2 2
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 0 3 0 3
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 4 0 4
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 2 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 5 0 6
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 3 1 0 2
Zora silvestris Kulczyński, 1897 1 1 1 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 0 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 1 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 3 0 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 9 7
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 4 1 2 6
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 4 0 0 3
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 2 3 0 3
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 1 0 2
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 1 1 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 0 4 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 2 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 1 1
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 2 4 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 3 2
Neottiura suaveolens (Simon, 1879) 0 11 8 9
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 2 1 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 2 0 3
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 4 0 3
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 2 6 22 10
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 2 38 10
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 3 3
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 3 6 5
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 1 0 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 1 1 9 5
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 0 5 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 5 11 28 12
Clubiona germanica Thorell, 1871 0 2 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 28 62 10 8
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 2 0 3
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 1 0 2
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 2 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 5 4 0 4
Gonatium hilare (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 3 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 2 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 2 0 1 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 24 5
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 6 0 6
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 0 2 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 5 7 0 3
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 0 0 1 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 1 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 2 3 5 6
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 3 0 3
Neottiura suaveolens (Simon, 1879) 0 0 1 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 7 5 4
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 1 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 1 8 6
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 3 0 4
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 2 1 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 0 2 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 1 3 0 2
Dictyna pusilla Thorell, 1856 3 2 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Gonatium hilare (Thorell, 1875) 2 5 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 2 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 4 3 0 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 7 0 4
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 3 0 3
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 1 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 1 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 2 3 0 3
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 3 3
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 1 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 2 2 0 3
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 4 6 0 8
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 1 0 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 5 0 3
Theridion varians Hahn, 1833 0 2 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 2 0 2
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 8 3
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 1 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 4 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 3 11 5 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 4 6 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 2 6 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 5 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 3 0 2
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 0 0 1 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 2 1 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 3 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (971 použitých nálezů)
travnaté stepiSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 8 4
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 16 5 0 11
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 0 6 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 40 12
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 3 5 4
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 1 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 2 0 3
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 1 0 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 2 1 11 7
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 0 6 2
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 1 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 3 27 13
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 1 1 0 2
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 2 0 2
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 0 1 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 3 3 3
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 27 65 10 10
Dictyna pusilla Thorell, 1856 3 2 0 2
Mastigusa arietina (Thorell, 1871) 0 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 1 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 9 11 0 14
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 1 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 4 0 5
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 18 9 0 8
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 2 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 19 33 0 12
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 8 2 0 6
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 6 1 1 6
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 5 6 0 7
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 20 13 0 9
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 3 9 0 8
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 49 80 0 37
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 5 0 6
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 3 0 4
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Centromerus persimilis (O. P.-Cambridge, 1912) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 22 15 0 8
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 2 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 2 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 7 5 0 7
Gonatium hilare (Thorell, 1875) 3 5 0 4
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 5 1 6
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 2 0 2
Megalepthyphantes pseudocollinus Saaristo, 1997 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 1 0 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 2 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Minicia marginella (Wider, 1834) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 2 1 0 2
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 3 6 0 9
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 4 13 0 8
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 5 11 0 9
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Syedra myrmicarum (Kulczyński, 1882) 0 4 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 4 6 0 4
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 2 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 5 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 3 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 3 3
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 6 24 0 15
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 1 7 0 3
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 2 3 0 5
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 97 73 0 22
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 74 52 38 26
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 9 3 0 6
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 23 7 0 9
Alopecosa striatipes (C. L. Koch, 1839) 6 4 1 3
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 2 7 0 7
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 3 2 4
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 1 8 0 8
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 9 2 0 7
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 8 1 0 3
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 11 16 0 10
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 4 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 57 47 0 29
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 112 17 6 19
Zora silvestris Kulczyński, 1897 2 2 1 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 3 0 4
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 5 4 0 6
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 9 0 5
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 1 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 4 0 5
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 35 14
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 29 9 11 18
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 4 0 4
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 8 6 0 10
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 7 0 0 7
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 3 3 0 4
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 0 0 1 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 2 1 1 3
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 3 5 0 7
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 3 4 0 6
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 1 0 2
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 1 1 0 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 2 1 0 2
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 0 4 4
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 7 9 0 5
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 1 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 1 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 1 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 2 3 0 3
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 4 9 9
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 3 0 0 3
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 2 5 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 4 0 4
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 2 2 0 4
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 2 3 3
Neottiura suaveolens (Simon, 1879) 0 11 9 10
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 7 5 3
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 3 0 3
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 3 4 0 5
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 4 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 1 8 6
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 3 3 4
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 22 10 1 14
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 23 3 0 12
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 43 17 0 13
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 10 9 0 10
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 3 3 0 6
Xysticus kochi Thorell, 1872 8 2 0 6
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 11 8 23 15
reliktní bory na skaláchSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 8 1 0 2
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 2 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 4 8 6 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 2 3 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 3 1 0 3
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 2 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 3 0 2
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 5 5 0 3
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 5 4 0 4
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 0 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 2 8 0 4
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 2 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 2 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 2 2 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 1 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 10 0 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 13 2 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 5 1 3 4
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 4 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 0 2 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 2 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 1 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 1 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 3 0 3
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 0 0 1
bažinné olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 8 3 2 5
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 2 1
Clubiona germanica Thorell, 1871 0 2 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 2 0 2
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 8 10 0 3
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 23 1 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 4 16 0 6
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 2
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 2 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 1 2 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 5 0 2
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 8 1 0 3
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 2 0 3
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 5 2 0 3
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 2 0 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 0 1 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 7 2 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 0 0 1 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 1 0 2
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 1 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 2 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 6 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 3 0 2
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 4 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 3 11 5 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 4 6 0 2
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 3 0 2
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 2 1 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 1 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 1 0 0 1
suťové a roklinové lesySamciSamiceMláďataNálezy
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 2 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 1 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 3 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Přirozené lesySamciSamiceMláďataNálezy
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
0000000SamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
pastvinySamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018