Kvadráty: 6656
  Nálezy podle období
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 11x 11x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 4x 4x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 5x 5x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 7x 7x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 2x 2x
Araniella alpica (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 2x 2x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Larinioides cornutus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 4x 4x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 6x 6x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 3x 3x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 18x 18x
Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený 2x 2x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 8x 8x
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 4x 4x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Acartauchenius scurrilis (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 2x 2x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 11x 11x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 5x 5x
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 2x 2x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 5x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 9x 9x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 3x 3x
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený 2x 2x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 5x 5x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 9x 9x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 2x 2x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 6x 6x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 11x 11x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 6x 6x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 11x 11x
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 10x 10x
Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 4x 4x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 7x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 6x 6x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 7x 7x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 7x 7x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 1x 1x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 6x 6x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 11x 11x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (149 použitých nálezů)
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 2 16 5
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 1 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 3 1 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 5 0 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Larinioides cornutus (Clerck, 1757) 0 2 1 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 5 0 3
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 2 0 2
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 8 1 4
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 1 6 0 3
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 3 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 3 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 18 24 3
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 3 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 3 3
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 10 7 7 4
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 6 16 0 4
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 2 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 6 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 8 5 0 2
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 13 7 5 3
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 1 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 6 3 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 2 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 11 0 4
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 1 0 1
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 3 6 0 2
Clubiona subsultans Thorell, 1875 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 2 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 2 8 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 7 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 4 0 7 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 2 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 6 0 2
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 1 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 3 4 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 2 15 0 3
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 1 5 3
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 2 2 0 3
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 4 4 0 3
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 1 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 3 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 9 3 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 4 2 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 2 4 2 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 3 3 4
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 0 1 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 2 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (149 použitých nálezů)
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 11 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 1 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 2 1 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 3 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 1 0 1
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 4 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 3 0 3
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 2 2 0 3
Clubiona subsultans Thorell, 1875 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 1 7 0 3
Dictyna pusilla Thorell, 1856 1 3 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 1 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 3 0 2
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 3 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 3 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 5 4 31 3
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 2 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 9 4 0 2
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 4 2 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 2 3 1 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 3 3 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 3 3
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 8 3 4 3
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 2 7 0 3
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 1 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 5 1 0 2
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 13 7 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 1 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 8 17 0 3
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 1 5 3
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 1 2 3
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 4 0 3
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 5 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 2 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Larinioides cornutus (Clerck, 1757) 0 2 1 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 2 0 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 4 14 1 6
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 1 5 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 4 11 0 4
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 0 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 5 0 4
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 14 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 1 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 5 2 4
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 3 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 4 4 2
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 4 10 0 2
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 2 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 5 10 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 3 5 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 0 0 5 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 8 0 2
ruderálySamciSamiceMláďataNálezy
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 2 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2019