Kvadráty: 6557
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 4x 4x
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 7x 7x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 11x 11x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 6x 6x
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) Téměř ohrožený 2x 2x
Araniella alpica (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 2x 2x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 3x 3x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 10x 10x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 7x 7x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 2x 2x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 2x 2x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 8x 8x
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený 1x 1x
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) Téměř ohrožený 8x 8x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 10x 10x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 9x 9x
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x 4x
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 2x 2x
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 4x 4x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 4x 4x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 2x 2x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 5x 5x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 12x 12x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 2x 2x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 5x 7x
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 19x 19x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 5x 5x
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 5x 5x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 6x 6x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 4x 4x
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 Téměř ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 2x
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený 4x 4x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 18x 18x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený 10x 10x
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 Téměř ohrožený 14x 14x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 14x 14x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 10x 10x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 6x 6x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 15x 15x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 6x 6x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 7x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 11x 11x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) Ohrožený 2x 2x
Sittiflor caricis (Westring, 1861) Ohrožený 2x 2x
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 3x 3x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 6x 6x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 21x 21x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 7x 7x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 3x 3x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 6x 6x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 4x 4x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 7x 7x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 4x 4x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 2x 2x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Uloboridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 4x 4x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (252 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 2 0 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 38 2 0 3
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 23 16 0 2
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 5 0 4
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 3 21 0 5
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 0 4 0 2
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 1 5 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 2 1 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 16 11 4 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 63 26 0 5
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 10 5 0 3
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 105 21 0 5
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 319 139 0 5
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 80 14 0 4
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 47 8 0 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 9 4 0 3
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 4 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 11 4 1 4
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 2 1 1 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 2 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 1 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 0 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 3 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 3 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 2 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 2 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 4 0 2
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 0 1 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 8 0 3
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 6 6 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 3 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 3 6 0 3
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 3 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 3 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 2 3 0 2
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 1 1 1 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 3 5 1 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 2 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 1 2
Theridion pinastri L. Koch, 1872 2 0 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 0 0 1 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 2 2 7 3
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 2 1 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 1 0 2
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 3 0 3
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 5 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 0 1 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 6 2 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 5 14 1 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 5 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 1 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 4 6 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 5 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 7 6 0 3
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 4 5 0 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 13 1 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 3 5 1 3
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 14 7 6 3
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 2 0 2
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 1 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 1 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 0 2 0 2
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 3 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 2 0 1
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 0 2 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 4 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 5 2 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 9 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 3 1 3
Sittiflor caricis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 2 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 0 1 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 8 2
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 3 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 4 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 3 1 3
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 2 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 3 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 2 0 2
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (250 použitých nálezů)
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 2 0 0 2
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 2 2 7 3
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 3 9 4
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 1 0 2
Araneus triguttatus (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 2 0 2
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 6 0 3
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 38 3 0 4
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 23 18 0 4
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 3 1 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 1 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 3 0 2
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 0 2 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 0 1
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 3 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 2 5 0 5
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 5 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 3 25 0 6
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 4 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 2 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 3 1 3
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 0 4 0 2
Walckenaeria unicornis O. P.-Cambridge, 1861 1 5 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 2 1 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 16 15 13 7
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 63 26 0 5
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 10 5 0 3
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 105 21 0 5
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 319 139 0 5
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 80 14 0 4
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 47 8 0 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 10 8 1 7
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 4 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 5 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 7 9 0 5
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 4 5 0 1
Sittiflor caricis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 5 1 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 15 11 2 9
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 2 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 14 7 6 3
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 3 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 3 0 3
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 2 1 2 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 3 2 0 4
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 1 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 2 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 2 1 2
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 7 3 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 5 11 1 2
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 4 3 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 1 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 6 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 8 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 3 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 6 6 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 4 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 1 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 2 0 0 2
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 3 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 3 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
bučiny nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 2 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 1 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 3 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 0 1 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 2 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 2 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 3 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 0 1 1
rašeliništěSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 2 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 2 2 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 3 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 4 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 1 0 1 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 2 2 1 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2019