Kvadráty: 6555
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený 2x 2x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 6x 6x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 9x 9x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 4x 4x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 10x 10x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 15x 15x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 2x 2x
Araniella alpica (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 2x 2x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený 2x 2x
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 2x 2x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 10x 10x
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený 4x 4x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 6x 6x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 9x 9x
Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený 4x 4x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 4x 4x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 3x 3x
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 4x 4x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 4x 4x
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 8x 8x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 2x 2x
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 2x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Scotophaeus quadripunctatus (Linné, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 4x 4x
Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 2x 2x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený 2x 2x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 8x 8x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 2x 2x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 3x 3x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus permixtus (O. P.-Cambridge, 1871) Téměř ohrožený 2x 2x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 5x 5x
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 11x 11x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 9x 9x
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 2x 2x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 2x 2x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) Silně ohrožený 2x 2x
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 4x 4x
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 20x 20x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 2x 2x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 2x 2x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 5x 5x
Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 4x 4x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený 3x 3x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 6x
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Styloctetor stativus (Simon, 1881) Ohrožený 2x 2x
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 Není ohrožený 2x 2x
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) Ohrožený 2x 2x
Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 4x 4x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený 2x 2x
Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený 7x 7x
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 4x 4x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 13x 13x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 3x 3x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 5x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 9x 9x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 2x 2x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 9x 9x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 8x 8x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 2x 2x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 11x 11x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 7x 7x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 13x 13x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 6x 6x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 17x 17x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 4x 4x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 15x 15x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 8x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 4x 4x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 2x 2x
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) Není ohrožený 2x 2x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 4x 4x
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 2x 2x
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 4x 4x
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený 4x 4x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 6x 6x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Meta menardi (Latreille, 1804) Není ohrožený 1x 1x
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 10x 10x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 18x 18x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 10x 10x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 4x 4x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 15x 15x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 5x 5x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 10x 10x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 4x 4x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 13x 13x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 12x 12x
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 14x 14x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) Není ohrožený 8x 8x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 6x 6x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 4x 4x
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) Ohrožený 4x 4x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 1x 1x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 4x 4x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 4x 4x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 4x 4x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (408 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 0 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Scotophaeus quadripunctatus (Linné, 1758) 0 0 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 0 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 0 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) 0 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 0 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 0 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 0 0 1
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Styloctetor stativus (Simon, 1881) 0 0 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 0 0 1
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 0 0 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 0 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Agroeca proxima (O. P.-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 0 0 1
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 0 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 0 0 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 0 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 0 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 0 0 0 1
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 0 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 6 3
Araneus marmoreus Clerck, 1757 2 5 1 3
Araneus quadratus Clerck, 1757 5 4 5 5
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 3 16 1 3
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 2 0 2
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 4 0 3
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 1 0 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 3 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 3 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 11 24 0 4
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 0 1 0 2
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 2 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 0 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 1 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 5 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 2 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 3 2 5 5
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 11 6
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 10 8 3 5
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 3 1 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 3 0 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 35 16 0 5
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 11 9 0 5
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 1 1 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 4 5 1 3
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 6 0 3
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 4 0 3
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 2 1 0 3
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 3 1 0 3
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 2 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 2 0 2
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 5 0 3
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 2 5 0 2
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 2 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 1 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 3 3 0 3
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Scotophaeus quadripunctatus (Linné, 1758) 0 1 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 3 0 3
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 2 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 2 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 2 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 2 1 2
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 2 0 2
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 4 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 2 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 6 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 3 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 3 3 0 2
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 6 2 0 2
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 8 2 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 0 2 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 1 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 2 0 2
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 1 0 3 3
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus permixtus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 2 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 7 0 4
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 3 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 5 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 3 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 3 1 0 2
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 0 1 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus marmoreus Clerck, 1757 2 2 4 2
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 2 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 4 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 5 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 4 3 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 5 7 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 1 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 3 1 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 4 2 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (194 použitých nálezů)
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 5 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 4 7 1 3
Araneus quadratus Clerck, 1757 5 4 5 5
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 6 0 4
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 4 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 6 0 0 2
Erigonella ignobilis (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Hilaira excisa (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 8 3 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 2 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 2 0 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 1 2 0 2
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 2 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 2 6 4
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 2 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 6 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 4 0 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 3 3
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 3 0 3
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 9 4
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 8 8 3 4
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 23 11 0 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 4 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 3 0 2
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 1 1 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 4 0 3
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 2 0 0 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 0 0 2 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 0 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 2 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 2 0 2
bažinné olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 4 2
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 2 0 2
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 4 0 2
Diplocephalus permixtus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 3 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 8 19 0 4
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 3 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 5 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 3 0 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 18 11 0 4
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 12 6 0 4
Tetragnatha montana Simon, 1874 5 6 1 5
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 3 4 0 2
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 5 2 3
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
kamenolomySamciSamiceMláďataNálezy
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 3 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 4 0 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 0 1 1
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 2 5 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 1 0 1
obilná poleSamciSamiceMláďataNálezy
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 2 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 2 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 2 0 2
ruderálySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 1 0 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 2 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 2 0 1
suché lesní lemySamciSamiceMláďataNálezy
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
2121110SamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 2 0 1
vnější stěny budovSamciSamiceMláďataNálezy
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 8 2 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018