Kvadráty: 6160
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 4x 4x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 8x 8x
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) Není ohrožený 6x 6x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 2x 2x
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený 2x 2x
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 1x 1x
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Atypus affinis (Eichwald, 1830) Téměř ohrožený 1x 1x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 2x
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 8x 8x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 2x 2x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 4x 4x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený 4x 4x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 4x 4x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 4x 4x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 6x 6x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 2x 2x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 4x 4x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 2x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) Téměř ohrožený 2x 2x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Meta menardi (Latreille, 1804) Není ohrožený 2x 2x
Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 2x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 6x 6x
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 2x 2x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 4x 4x
Theonoe minutissima (O. P.-Cambridge, 1879) Téměř ohrožený 2x 2x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 2x 2x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (104 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 1 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 2 0 0 1
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 2 1 1 3
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 5 1 2 3
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 3 1 0 2
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 3 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 3 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 3 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 10 4 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 17 3 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 7 1 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 17 1 0 2
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 5 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 35 7 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 27 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 6 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 2 1 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 0 0 1 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 8 3 0 2
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 3 1 0 2
Theonoe minutissima (O. P.-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 2 2 0 3
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 1 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 1 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 1 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 2 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 5 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 3 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 3 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 1 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 8 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 3 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 2 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 2 5 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 18 0 1
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 5 10 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 0 1 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (93 použitých nálezů)
mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 4 0 0 2
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 3 1 0 2
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 3 0 2
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 3 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 11 5 0 3
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 17 3 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 4 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 20 1 0 3
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 6 1 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 35 7 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 28 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 6 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 8 3 0 2
kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 1 2
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 2 1 1 3
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 10 2 2 4
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 2 1 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 3 0 2
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 0 0 1 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 3 1 0 2
Theonoe minutissima (O. P.-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
bučiny nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 8 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 2 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 3 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 2 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 2 5 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 18 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 5 10 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 0 1 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 1 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 3 0 1
pasekySamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 1 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
obilná poleSamciSamiceMláďataNálezy
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018