Kvadráty: 5962
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Araneus angulatus Clerck, 1757 Téměř ohrožený 2x 2x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 2x 2x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený 4x 4x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 1x 1x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) Téměř ohrožený 2x 2x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 4x 4x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 6x 6x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 4x 4x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Argenna subnigra (O. P.-Cambridge, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 2x 2x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 6x 6x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 4x 4x
Eutichuridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) Téměř ohrožený 4x 4x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 2x 2x
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 2x
Micaria dives (Lucas, 1846) Silně ohrožený 2x 2x
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 6x 6x
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 8x 8x
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený 4x 4x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 12x 12x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 10x 10x
Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 6x 6x
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) Téměř ohrožený 2x 2x
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) Téměř ohrožený 2x 2x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 14x 14x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Bolyphantes luteolus (Blackwall, 1833) Ohrožený 2x 2x
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) Silně ohrožený 2x 2x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) Téměř ohrožený 2x 2x
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 2x 2x
Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 2x 2x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 2x 2x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 8x 8x
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 2x 2x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 2x 2x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 12x 12x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) Ohrožený 4x 4x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 4x 4x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 6x 6x
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 10x 10x
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 2x 2x
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 6x 6x
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 6x 6x
Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený 8x 8x
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 Téměř ohrožený 10x 10x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 12x 12x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 10x 10x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 6x 6x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 4x 4x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 2x 2x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 4x 4x
Tibellus maritimus (Menge, 1875) Ohrožený 2x 2x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 8x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 2x 2x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 8x 8x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 22x 22x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 2x 2x
Sittiflor caricis (Westring, 1861) Ohrožený 2x 2x
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 4x 4x
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený 2x 2x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 4x 4x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 4x 4x
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 Téměř ohrožený 2x 2x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 8x 8x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 4x 4x
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 6x
Rugathodes instabilis (O. P.-Cambridge, 1871) Ohrožený 2x 2x
Theridion hemerobium Simon, 1914 Není ohrožený 2x 2x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 4x 4x
Theridiosomatidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) Téměř ohrožený 4x 4x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 2x 2x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 4x 4x
Synema globosum (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený 4x 4x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 2x 2x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 12x 12x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (277 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 1 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 0 1 0 1
Argenna subnigra (O. P.-Cambridge, 1861) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 1 0 2
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 1 2 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 9 2 0 1
Micaria dives (Lucas, 1846) 1 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 11 2 0 3
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 11 4 0 4
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 4 2 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 11 6 0 6
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 3 1 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 38 9 0 5
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 1 0 3
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 1 0 0 1
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 3 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 9 15 0 6
Bolyphantes luteolus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 6 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 3 0 3
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 0 3 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 3 0 0 2
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 6 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 2 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 1 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 3 0 0 2
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 2 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 3 7 0 4
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 2 3 0 2
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 25 4 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 4 0 3
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 24 18 0 5
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 8 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 5 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 12 3 0 3
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 3 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 5 2 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 3 0 3
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 4 13 0 4
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 17 12 0 4
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 28 100 0 4
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 21 16 0 4
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 27 10 0 5
Trochosa terricola Thorell, 1856 32 17 0 3
Ero furcata (Villers, 1789) 1 1 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 3 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 7 0 4
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 2 0 3
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 1 0 1
Sittiflor caricis (Westring, 1861) 2 1 0 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 6 6 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 2 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 1 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 5 0 2
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 1 0 2
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 2 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 3 0 1
Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 6 4 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 3 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 3 0 1
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 2 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 5 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 3 0 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 3 3 1 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 5 1 0 4
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 4 3 0 3
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 1 2 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 2
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 1 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 3 0 2
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 3 5 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 2 0 2
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Rugathodes instabilis (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Theridion hemerobium Simon, 1914 1 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 3 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 10 0 5
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 2 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 4 0 2
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) 0 3 0 1
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 0 0 3 1
?SamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 5 1 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 3 0 3
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 0 0 1
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (263 použitých nálezů)
horská vřesovištěSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 1 0 1
Argenna subnigra (O. P.-Cambridge, 1861) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 1 0 2
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 1 2 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 9 2 0 1
Micaria dives (Lucas, 1846) 1 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 11 2 0 3
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 11 4 0 4
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 4 2 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 11 6 0 6
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 3 1 0 2
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 1 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 3 0 3
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 3 0 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 1 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 3 0 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 25 4 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 4 0 3
Trichopterna cito (O. P.-Cambridge, 1872) 24 18 0 5
Typhochrestus digitatus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 1 0 1
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 8 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 5 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 5 2 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 32 17 0 3
Ero furcata (Villers, 1789) 1 1 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 5 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
ostřicové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 0 1 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 38 9 0 5
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 1 0 0 1
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 3 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 9 15 0 6
Bolyphantes luteolus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 6 0 0 1
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 6 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 2 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1872) 0 2 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 3 7 0 4
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 2 3 0 2
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) 12 3 0 3
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 3 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 3 0 3
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 4 13 0 4
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 17 12 0 4
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 28 100 0 4
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 21 16 0 4
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 27 10 0 5
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 3 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 2 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Sittiflor caricis (Westring, 1861) 2 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 6 6 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 2 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 1 0 2
údolní jasanoolšové luhySamciSamiceMláďataNálezy
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 3 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 3 3 1 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 4 1 0 3
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 4 3 0 3
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 1 2 2
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 3 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 5 0 2
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 2 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 4 0 2
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 3 0 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) 1 3 0 2
Stojaté a pomalu tekoucí vodySamciSamiceMláďataNálezy
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 7 4 0 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 3 0 1
Microlinyphia impigra (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Sittiflor floricola (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Rugathodes instabilis (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Theridion hemerobium Simon, 1914 1 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
bahnité břehySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 2 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 2 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 3 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 3 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 2 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 5 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 2 0 1
výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 0 0 3 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 2 0 1
pasekySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
suché lesní lemySamciSamiceMláďataNálezy
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 5 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018