Kvadráty: 5667
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coelotes atropos (Walckenaer, 1830) Téměř ohrožený 2x 2x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 230x 230x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 143x 143x
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 201x 201x
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) Není ohrožený 30x 30x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 52x 52x
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený 10x 10x
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 86x 86x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 24x 24x
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 38x 38x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 6x 6x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 4x 4x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 2x 2x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 14x 14x
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 2x 2x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 8x 8x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 22x 22x
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Atypus affinis (Eichwald, 1830) Téměř ohrožený 3x 3x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona kulczynskii Lessert, 1905 Ohrožený 4x 4x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 8x 8x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 20x 20x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený 6x 6x
Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 10x 10x
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 2x 2x
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený 64x 64x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 30x 30x
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 6x 6x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 2x
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 147x 147x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 14x 14x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 26x 26x
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) Ohrožený 2x 2x
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) Ohrožený 4x 4x
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 16x 16x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený 6x 6x
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 8x 8x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 10x 10x
Micaria silesiaca L. Koch, 1875 Ohrožený 4x 4x
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 26x 26x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 2x 2x
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 22x 22x
Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený 4x 4x
Hahnia ononidum Simon, 1875 Téměř ohrožený 2x 2x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 2x 2x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 2x 2x
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 35x 35x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 20x 20x
Allomengea scopigera (Grube, 1859) Není ohrožený 6x 6x
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) Není ohrožený 4x 4x
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený 12x 12x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 31x 31x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 22x 22x
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 49x 49x
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 22x 22x
Centromerita concinna (Thorell, 1875) Není ohrožený 18x 18x
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) Není ohrožený 26x 26x
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) Není ohrožený 4x 4x
Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený 12x 12x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 48x 48x
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený 3x 3x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 31x 31x
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 6x
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 24x 24x
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) Téměř ohrožený 20x 20x
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 26x 26x
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) Není ohrožený 110x 110x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 16x 16x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 42x 42x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 12x 12x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 26x 26x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 12x 12x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Evansia merens O. P.-Cambridge, 1900 Ohrožený 2x 2x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 4x 4x
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 32x 32x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 14x 14x
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 Ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 2x 2x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 22x 22x
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 2x 2x
Labulla thoracica (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 Téměř ohrožený 30x 30x
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 10x 10x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 49x 49x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 51x 51x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 8x 8x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 40x 40x
Metopobactrus prominulus (O. P.-Cambridge, 1872) Ohrožený 2x 2x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 90x 90x
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený 8x 8x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 16x 16x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 81x 81x
Mughiphantes mughi (Fickert, 1875) Není ohrožený 10x 10x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 10x 10x
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 10x 10x
Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený 12x 12x
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený 10x 10x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 10x 10x
Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 24x 24x
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 2x 2x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 34x 34x
Panamomops mengei Simon, 1926 Není ohrožený 4x 4x
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 12x 12x
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 14x 14x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 18x 18x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 Není ohrožený 16x 16x
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 6x
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 Není ohrožený 14x 14x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 84x 84x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 24x 24x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 58x 58x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 54x 54x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 87x 87x
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený 14x 14x
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 7x 7x
Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 10x 10x
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 Není ohrožený 12x 12x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 62x 62x
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 12x 12x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 6x 6x
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 14x 14x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 18x 18x
Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 4x 4x
Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 25x 25x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 96x 96x
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 36x 36x
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) Ohrožený 8x 8x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 30x 30x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 35x 35x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 104x 104x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 22x 22x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 74x 74x
Pardosa sordidata (Thorell, 1875) Silně ohrožený 2x 2x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 24x 24x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 18x 18x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 113x 113x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 58x 58x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 6x 6x
Ero tuberculata (De Geer, 1778) Silně ohrožený 2x 2x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 12x 12x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 20x 20x
Mysmenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Trogloneta granulum Simon, 1922 Ohrožený 4x 4x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 2x 2x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 2x 2x
Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778) Ohrožený 2x 2x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 8x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 4x 4x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 4x 4x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 26x 26x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 26x 26x
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 26x 26x
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 10x 10x
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 2x 2x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 2x 2x
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 2x 2x
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 14x 14x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Meta menardi (Latreille, 1804) Není ohrožený 2x 2x
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 18x 18x
Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 8x 8x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 46x 46x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 6x 6x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 36x 36x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 82x 82x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 18x 18x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 30x 30x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 30x 30x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 4x 4x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 52x 52x
Robertus scoticus Jackson, 1914 Téměř ohrožený 14x 14x
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) Není ohrožený 6x 6x
Theonoe minutissima (O. P.-Cambridge, 1879) Téměř ohrožený 2x 2x
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 14x 14x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 14x 14x
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 14x 14x
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 4x 4x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 10x 10x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 8x 8x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 6x 6x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 44x 44x
Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 10x 10x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (2284 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 524 86 0 114
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 111 28 9 73
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 237 55 0 102
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 23 5 0 14
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 124 16 53 26
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 16 5 0 5
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 100 22 0 44
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 2 0 0 1
Clubiona kulczynskii Lessert, 1905 0 3 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 1 0 3
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 5 13 0 9
Clubiona subsultans Thorell, 1875 1 4 0 3
Clubiona terrestris Westring, 1851 2 3 0 5
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 62 21 18 32
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 10 8 1 15
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 3 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 66 47 10 76
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 5 0 7
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 20 8 0 13
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) 2 0 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 9 6 0 8
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 4 3 0 3
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 3 1 0 4
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 7 3 0 5
Micaria silesiaca L. Koch, 1875 2 0 0 2
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 21 5 0 13
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 10 5 1 11
Hahnia helveola Simon, 1875 2 0 0 2
Hahnia ononidum Simon, 1875 2 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 1 0 1
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 14 10 0 16
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 12 4 0 10
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 2 2 0 3
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 2 1 0 2
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 2 4 0 6
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 5 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 3 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 9 12 0 14
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 21 15 0 11
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 31 28 0 22
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 3 19 0 11
Centromerita concinna (Thorell, 1875) 38 21 0 9
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 16 21 0 13
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) 1 2 0 2
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 3 5 0 6
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 136 16 0 24
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 2 0 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 11 17 0 16
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 2 0 3
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 3 1 0 4
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 17 5 0 12
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 20 10 0 10
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 8 8 0 13
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 94 48 0 55
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 6 4 0 8
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 13 20 0 21
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 6 1 0 4
Erigone atra Blackwall, 1833 14 3 0 12
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 4 2 0 6
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 5 3 0 4
Evansia merens O. P.-Cambridge, 1900 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 1 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 5 16 1 16
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 6 1 0 7
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 2 12 1 9
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Labulla thoracica (Wider, 1834) 1 2 2 4
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 17 20 0 15
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 2 0 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 4 5 1 5
Macrargus rufus (Wider, 1834) 8 19 2 26
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 3 1 0 4
Maso sundevalli (Westring, 1851) 10 17 4 20
Metopobactrus prominulus (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 41 31 0 46
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 4 1 0 4
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 2 11 8
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 38 34 29 42
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 4 1 0 5
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 5 4 0 5
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 2 8 0 5
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 20 32 0 12
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 12 10 0 17
Panamomops mengei Simon, 1926 2 0 0 2
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 11 5 0 6
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 8 4 0 9
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 3 11 0 8
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 7 0 0 3
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 9 1 0 7
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 65 48 19 43
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 8 7 0 12
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 56 41 1 29
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 76 52 0 27
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 39 43 0 44
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 7 1 0 7
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 2 3 0 4
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 2 2 0 3
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 1 6 1 6
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 25 18 0 31
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 5 1 0 6
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 2 0 3
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 6 1 0 7
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 11 1 0 9
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 3 0 2
Apostenus fuscus Westring, 1851 8 7 0 13
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 65 0 0 6
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 616 121 2 48
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 28 21 0 17
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 8 0 0 4
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 62 8 1 15
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 96 38 0 18
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 147 114 1 51
Pardosa palustris (Linné, 1758) 765 290 0 11
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 405 185 0 37
Pardosa sordidata (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 41 24 0 12
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 24 11 0 9
Trochosa terricola Thorell, 1856 81 55 1 57
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 228 66 77 28
Ero furcata (Villers, 1789) 3 0 0 3
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 4 4 0 6
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 8 5 2 10
Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 4 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 3 0 57 13
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 19 8 2 13
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 2 0 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 1 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 5 1 3 7
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 3 0 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 49 69 0 18
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 43 49 0 39
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 2 5 18 15
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 21 18 3 27
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 1 12 7
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 9 3 0 7
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 2 0 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 6 0 0 5
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 2 0 4
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 3 1 0 3
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 50 4 0 22
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 7 1 0 5
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 3 34 12
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 3 31 0 19
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 3 1 3
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 15 4 7
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 2 4 4
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 32 11
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 2 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 5 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 2 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 3 0 3
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 2 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 13 29 194 24
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 4 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 2 8 0 6
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 1 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 2 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Ero tuberculata (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 3 3 1 4
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 8 13 0 13
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 2 3 0 3
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 8 3 1 9
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 36 58 19 23
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 4 0 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 3 0 2
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 0 2 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 3 49 0 15
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 2 0 2
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 2 10 7
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 2 6 0 2
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 2 0 0 2
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Mughiphantes mughi (Fickert, 1875) 1 3 1 5
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 2 4 1 4
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 2 3 1 6
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 1 2 4
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 26 9 7
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
isSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 6 3 2
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 1 4 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 8 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 2 2 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 2 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 1 1 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 1 2 0 3
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 0 2 10 3
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 2 3 0 5
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Robertus scoticus Jackson, 1914 1 8 0 7
Theonoe minutissima (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
jzSamciSamiceMláďataNálezy
Trogloneta granulum Simon, 1922 1 6 0 2
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (2238 použitých nálezů)
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 16 12 0 12
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 13 11 0 16
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 41 11 0 18
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 2 0 2
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 15 5 0 4
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 16 4
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 1 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 5 2 1 4
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 4 1 0 5
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 9 4 0 7
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 4 3 0 3
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 3 1 0 4
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 3 1 0 2
Micaria silesiaca L. Koch, 1875 2 0 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 2 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 2 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 7 3 0 5
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 5 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 19 15 0 9
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 10 0 6
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 15 6 0 5
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 1 0 3
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 8 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 2 0 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 2
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 11 0 10
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Metopobactrus prominulus (O. P.-Cambridge, 1872) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 9 2 0 9
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 2 0 0 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 1 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 5 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 4 1 0 5
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 4 7 0 7
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 4 4 0 7
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 3 5 0 8
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 63 31 0 9
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 5 0 0 4
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 2 3
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 6 1 0 6
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 3 0 2
Apostenus fuscus Westring, 1851 6 5 0 9
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 166 37 0 18
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 8 0 0 4
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 62 8 1 15
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 33 43 0 19
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 171 111 0 17
Trochosa terricola Thorell, 1856 33 36 1 27
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 4 2 0 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 4 2 2 3
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 3 3 0 3
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 3 0 55 12
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 7 8 0 10
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 2 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 10 11 4 8
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 4 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 32 24 0 21
Enoplognatha latimana (Hippa & Oksala, 1982) 0 2 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 10 0 5
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 2 3 5
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 1 0 3
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 0 1 1 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 6 2
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 8 3 0 6
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 2 0 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 6 0 0 5
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 0 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 7 1 0 6
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 6 1 0 4
pasekySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 148 24 0 33
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 14 2 0 14
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 105 31 0 31
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 2 0 0 2
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 26 8 0 11
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 9 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 5 0 3
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 1 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 7 2
Clubiona kulczynskii Lessert, 1905 0 3 0 2
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 2 3 0 3
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 5 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 39 17 13 15
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 3 0 7
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 8 2 0 9
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 4 0 5
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 7 4 0 4
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) 2 0 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 7 5 0 5
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 3 2 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 6 2 0 5
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 4 0 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 8 4 0 7
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 1 0 3
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 23 15 0 11
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Centromerita concinna (Thorell, 1875) 36 21 0 8
Centromerus pabulator (O. P.-Cambridge, 1875) 1 2 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 40 2 0 9
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 3 1 0 4
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 8 0 0 5
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 1 6 0 4
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 2 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 9 2 0 6
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 6 0 5
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 1 0 1
Evansia merens O. P.-Cambridge, 1900 0 1 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 4 7 1 9
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 2 1 0 3
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 2 0 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 4 1 0 4
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 4 0 0 2
Mughiphantes mughi (Fickert, 1875) 1 2 0 3
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 4 2 0 5
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 3 1 0 3
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 6 2 0 6
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 5 5 0 7
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 4 1 0 2
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 2 0 0 2
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 2 0 0 2
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 10 2 0 8
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 2 0 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 3 1 0 4
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 9 1 0 7
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 22 4 0 6
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 22 19 0 13
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 3 3 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 66 63 1 22
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 12 0 0 5
Trochosa terricola Thorell, 1856 24 8 0 14
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 29 5 17 11
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Ero tuberculata (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 1 0 3
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 5 3 2 6
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 5 0 3
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 2 3 0 3
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 1 0 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 7 7 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 21 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 7 3
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 0 0 3
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
suťové a roklinové lesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 38 1 0 8
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 23 1 0 9
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 29 1 0 12
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 19 3 0 8
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 46 3 0 10
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 0 0 2
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 3 0 2
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 3 1 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 15 11 5 13
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 2 2 0 2
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 2 0 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus arcanus (O. P.-Cambridge, 1873) 16 21 0 13
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 2 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 21 16 0 15
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 1 5 0 4
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 1 2 2
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 13 18 0 12
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 3 0 4
Maso sundevalli (Westring, 1851) 3 5 3 7
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 6 16 0 13
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 5 9 3 11
Neriene peltata (Wider, 1834) 2 7 0 5
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 2 0 2
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 3 11 0 8
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 52 39 19 28
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 2 0 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 3 0 4
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 3 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 2 1 0 2
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 3 1 0 4
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Trogloneta granulum Simon, 1922 1 6 0 2
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 4 0 0 3
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 0 0 2
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 1 2 0 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 3 3
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 1 2 2
Robertus scoticus Jackson, 1914 1 8 0 7
Theonoe minutissima (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 11 4
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 2 2 0 4
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 4 0 0 4
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 2 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 7 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 17 0 7
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 4 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 4 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 1 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 4 0 3
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 3 0 0 2
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 2 2 0 3
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 2 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 5 4 0 5
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 6 3 0 4
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 16 0 8
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 76 7 0 5
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 9 4 0 6
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 3 3 0 6
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 4 0 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 5 1 0 3
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 4 3 0 3
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 2 0 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 3 7 24 4
Macrargus rufus (Wider, 1834) 2 0 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 1 0 2
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 2 2 3
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 8 0 3
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 7 8 0 3
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 1 0 3
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 1 2
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 2 0 0 2
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 5 0 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 2 1 0 3
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 6 4 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 3 0 3
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 2 1 0 2
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 1 1 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 64 0 0 5
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 392 61 2 16
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 2 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 1 0 3
Pardosa palustris (Linné, 1758) 764 290 0 10
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 222 74 0 15
Trochosa terricola Thorell, 1856 17 0 0 6
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 6 14 1 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 47 64 0 14
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 7 17 0 10
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 2 9 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 7 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 4 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 33 1 0 9
Lesy vyšších poloh a strmých svahůSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 45 9 0 16
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 27 8 7 14
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 18 2 0 11
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 121 11 53 19
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 5 4 0 7
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 6 0 1 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 2 0 2
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 3 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 20 13 3 22
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 1 0 3
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 3 1 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Labulla thoracica (Wider, 1834) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 5 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 4 0 4
Maso sundevalli (Westring, 1851) 2 2 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 7 3 0 7
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 9 8 0 9
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 3 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 3 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 5 4 0 4
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 1 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 2 3 0 5
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 1 2 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 5 1 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 8 10 1 8
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 18 1 0 5
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 7 0 0 4
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 26 3 0 11
Tegenaria silvestris (L. Koch, 1872) 2 0 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 2 7 0 2
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 12 3 3 9
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 7 8 0 8
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 0 1 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 3 1 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 19 4 0 6
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 4 0 0 3
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 19 2 0 8
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 3 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 6 8 0 7
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 5 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 8 0 4
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 2 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 8 0 0 4
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 1 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 3 3 0 2
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 12 24 0 8
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 7 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 5 7 0 7
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 0 4 1 3
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 4 8 0 8
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 90 32 0 11
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 1 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 22 18 0 5
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 3 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 0 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 122 12 0 11
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 12 1 0 8
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 5 1 0 4
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 9 0 0 3
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Atypus affinis (Eichwald, 1830) 2 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 0 1 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 4 7 2 8
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 7 0 0 3
Hahnia ononidum Simon, 1875 2 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 3 3 0 4
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 13 0 7
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 1 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 2 6 2 8
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 0 1 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 5 1 0 5
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 5 12 14 11
Mughiphantes mughi (Fickert, 1875) 0 0 1 1
Panamomops mengei Simon, 1926 1 0 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 11 4 0 5
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 3 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 47 31 1 12
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 3 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 9 9 0 9
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 3 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 6 2 0 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 6 0 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 0 2
Segestria senoculata (Linné, 1758) 1 0 1 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 5 0 5
haldy a výsypkySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 3 1 0 4
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 17 6
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 4 3
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 3 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 8 3 0 5
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 4 0 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 2 2 0 2
Centromerita concinna (Thorell, 1875) 2 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 4 1 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 1 0 3
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 3 0 0 3
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 1 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 8 4
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Ostearius melanopygius (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 34 19 0 6
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 24 11 0 9
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 1 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 196 60 60 13
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 3 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 14 5 0 7
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 1 1
Talavera aequipes (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 9 10 0 4
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 2 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 7 1 0 3
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 0 0 1
výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 105 22 0 16
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 2 5 0 4
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 7 3 0 6
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 4 2 0 6
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 4 3 0 5
Agyneta conigera (O. P.-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 31 26 0 18
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 3 0 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 0 2 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 4 0 4
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 7 7 0 6
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 5 12 2
Mughiphantes mughi (Fickert, 1875) 0 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 0 1 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 3 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 0 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 1 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 17 14 0 13
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 0 2 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 4 1 0 5
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
bažinné olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 3 0 0 2
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 1 0 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 5 0 5
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 0 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 2 0 0 2
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 2 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 40 4 0 2
Pardosa sordidata (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 19 6 0 7
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 7 0 5
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 2 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 2 1
bučiny nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 26 2 0 6
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 5 2 0 4
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 6 2 0 4
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 4 2 0 4
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. P.-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 4 0 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Saloca diceros (O. P.-Cambridge, 1871) 5 0 0 2
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 2 5 0 5
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Lesní cestaSamciSamiceMláďataNálezy
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 1 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 2 1 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 5 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 5 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 4 8 0 6
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 0 4 2
Acidofilní borySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 3 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 10 2 2 3
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 3 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) 1 1 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 3 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 1 4 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 2 0 1
Sittipub pubescens (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 1 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 0 1 9 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018