Kvadráty: 5552
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 7x 7x
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 3x 3x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 38x 38x
Textrix denticulata (Olivier, 1789) Téměř ohrožený 36x 36x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 10x 1x 11x
Araneus angulatus Clerck, 1757 Téměř ohrožený 1x 1x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 6x 6x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 15x 1x 16x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 16x 16x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 7x 7x
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 5x 5x
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Atypus muralis (Bertkau, 1890) Silně ohrožený 1x 1x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený 4x 4x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 6x 6x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 3x 3x
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 3x 3x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 3x 3x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 14x 14x
Eutichuridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium campestre Lohmander, 1944 Téměř ohrožený 1x 1x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Echemus angustifrons (Westring, 1861) Ohrožený 4x 4x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený 2x 2x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 3x 3x
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený 3x 3x
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený 3x 3x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 8x 8x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 3x 3x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 17x 17x
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 3x 3x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 11x 11x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 1x 1x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Gonatium hilare (Thorell, 1875) Silně ohrožený 6x 6x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 3x 3x
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 4x 4x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 7x 7x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 15x 15x
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) Téměř ohrožený 3x 3x
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 14x 1x 15x
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 10x 10x
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený 3x 3x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 3x 3x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 27x 27x
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 3x 3x
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 3x 3x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 3x 3x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 3x 3x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 1x 1x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 7x 7x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 3x 3x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 3x 3x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 12x 12x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 10x 10x
Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 3x 1x 4x
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 3x 3x
Walckenaeria kochi (O. P.-Cambridge, 1872) Téměř ohrožený 1x 1x
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 1x 4x
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 3x 3x
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) Ohrožený 13x 1x 14x
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 17x 1x 18x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 20x 20x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 11x 1x 12x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 3x 3x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 23x 23x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 1x 1x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 3x 3x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 3x 3x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 15x 15x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 8x 8x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero tuberculata (De Geer, 1778) Silně ohrožený 2x 2x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 15x 15x
Mysmenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Microdipoena jobi (Kraus, 1967) Silně ohrožený 2x 2x
Oxyopidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) Téměř ohrožený 8x 8x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 2x 2x
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 Téměř ohrožený 2x 2x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 23x 1x 24x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 1x 1x
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 8x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Marpissa radiata (Grube, 1859) Ohrožený 2x 2x
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linné, 1758) Není ohrožený 3x 3x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 1x 1x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 21x 1x 22x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 12x 12x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 4x 4x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 11x 11x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 6x 1x 7x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 12x 12x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 1x 1x
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 16x 16x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 9x 9x
Robertus scoticus Jackson, 1914 Téměř ohrožený 1x 1x
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) Není ohrožený 15x 15x
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený 13x 1x 14x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 4x 4x
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený 10x 10x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 4x 4x
Pistius truncatus (Pallas, 1772) Téměř ohrožený 2x 2x
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 4x 4x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 6x 6x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 10x 10x
Zodarion rubidum Simon, 1914 Není ohrožený 1x 1x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (223 použitých nálezů)
EklektorSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 21 35 13 11
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 19 1 24 10
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 3 0 3
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 3 0 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 11 3 5
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 3 0 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Gonatium hilare (Thorell, 1875) 0 2 0 2
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 4 2 0 4
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 11 1 0 3
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 2 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 3 4 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Ero tuberculata (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 3 1 3
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 0 1 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 6 0 4
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 2 7 4
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 3 1 1 5
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 3 3 0 4
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 2 0 0 2
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 3 1 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 4 0 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 7 2 2 3
Hahnia helveola Simon, 1875 1 0 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 5 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 3 0 3
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 3 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 2 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 2 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 4 0 4
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 2 0 1 2
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 10 0 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 16 3 1 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 49 0 5
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 32 4 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 97 13 11 3
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 3 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 3 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 6 3 3 5
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 22 2 0 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 4 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 1 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 9 2 0 5
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 2 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 6 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 5 2 0 3
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Cheiracanthium campestre Lohmander, 1944 1 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 3 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 2 18 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 5 4 7 3
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 10 1 4 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 3 1 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 2 1 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 6 0 2 2
Microdipoena jobi (Kraus, 1967) 1 0 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 2 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 10 10 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 1 0 0 1
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 3 2 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 2 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 2 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 2 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 2 1
Zodarion rubidum Simon, 1914 0 1 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 5 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 2 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (284 použitých nálezů)
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 3 1 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 21 36 13 12
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 24 1 24 13
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 3 0 3
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 3 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 11 3 5
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 3 0 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 7 3 2 4
Hahnia helveola Simon, 1875 1 0 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 5 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 4 0 4
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 3 1 0 1
Gonatium hilare (Thorell, 1875) 0 2 0 2
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 5 2 0 5
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 11 1 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 4 2 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 2 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 2 0 1
Palliduphantes pallidus (O. P.-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 2 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 4 0 4
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 4 4 0 3
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 1 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 10 0 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 49 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 5 3 3 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 22 2 0 3
Ero tuberculata (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 4 3 4
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linné, 1758) 0 0 1 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 6 0 4
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 3 7 5
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 1 0 2
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 3 1 1 5
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 3 3 0 4
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 3 2
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 2 0 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 9 2 0 5
ostřicové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 3 0 2
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 16 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 2 6 4
Araneus quadratus Clerck, 1757 3 1 4 4
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Ceratinella scabrosa (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 4 4 0 2
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 3 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 5 0 3
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 4 1 1 4
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 14 2 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 32 3 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 62 4 7 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 3 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 6 1 2 3
Microdipoena jobi (Kraus, 1967) 1 0 0 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 3 2
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 5 16 4
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 8 5 17 5
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 5 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 5 0 3
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 12 1 6 5
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 2 1 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 3 4 2 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 3 0 3
bažinné olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 2
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 5 2 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 10 1 0 1
Gongylidiellum vivum (O. P.-Cambridge, 1875) 2 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 3 9 1 2
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 2 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 4 0 2
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 8 4 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 1 1 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 7 3 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 41 9 4 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 3 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 5 5 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 4 14 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 4 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 5 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 2 0 1
haldy a výsypkySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 1 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Cheiracanthium campestre Lohmander, 1944 1 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 2 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 2 1 0 1
Zodarion rubidum Simon, 1914 0 1 0 1
mezofilní loukySamciSamiceMláďataNálezy
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 4 5 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 2 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
ruderálySamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 10 10 0 1
viniceSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2018